Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Jakie wielkie i brzydkie ikonki xd po co mi duży ekran jak ikony robią jak dla geriatrii? Xd

Posted Images

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??
Ja mam 10.2.14.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

19 minut temu, jarek882 napisał:

Powiadomienia mam jak rozwine belkę.

Czyli dziadostwo, inne tańsze modele już podobno mają naprawione powiadomienia, a flagowy mi9 dalej czeka...

Ja mam poprawki zabezpieczeń z sierpnia. Teraz jest global i global eea(ja mam eea) czyli ten europejaki. Te 7 Xiaomi temu Xiaomi nie wydawało co dwa tygodnie nowego telefonu. Teraz już mają taki burdel, że sami nie wiedzą co gdzie i po co xd jak chcesz powiadomienia to instaluj Xiaomi eu. Zresztą samych mi9 już jest chyba z 10 rodzajów. Mi9, mi9t, mi9t pro, mi9 pro, mi9 lite, mi9 se, mi9 te i nie wiem jakie jeszcze bo już nie nadążam. A już mamy pazdziernik i koło grudnia/ stycznia będziemy dostawać informacje o mi10 czy czymś podobnym w 15 różnych konfiguracjach, a o mi9 Xiaomi zapomni już całkiem. 

Edited by stereo0
  • Like 1
Dlatego ja rozstaję się z MI9. Kłopot z powiadomieniami jest nie do zaakceptowania. Apdejty też jakoś niemrawo przychodzą.

Wgranie xiaomi.eu rozwiązuje problem.

Zastanawia mnie czemu ludzie narzekają na powiadomienia. Gapicie się non stop w górną belkę, czy jak? Przecież jak coś przyjdzie, to widać. Potem można rozwinąć belkę i jest spoko. Albo opaska/zegarek i nawet telefonu nie musisz dotykać...

• Like 1

Ktoś w skrócie wytłumaczy o co chodzi z tymi powiadomieniami? Przewertowałem trochę forum wstecz i widziałem właśnie jakieś posty bodajże z czerwca, że były jakieś problemy z ikonkami. To oni dalej tego nie naprawili w Globalu? :shock:

Edited by Maxiorekk

Samsung normalnie działający z ich ociężałą nakładka co nawet w tej nowej wersji potrafi przyklatkować? OP z ich ghosttouch i problemami z Bluetooth? Próbuj dalej ;).

• Like 2
Samsung normalnie działający z ich ociężałą nakładka co nawet w tej nowej wersji potrafi przyklatkować? OP z ich ghosttouch i problemami z Bluetooth? Próbuj dalej default_wink.png.

Aaa, spróbuję :)

• Like 1

Pany... Robicie sobie gumiane problemy... 

Przed chwilą (dłuższą) dopadłem do 9tki Babinej i nie licząc 160 stron otwartych w zakładkach w Chrome (tak... tak... sto sześćdziesiąt... dwa razy liczyłem) to stado ikon... 

Naprawdę robicie sobie sami pod górkę ;-)

IMG_20191009_225546.jpg

IMG_20191009_231004.jpg

IMG_20191009_231055.jpg

• Like 1

Ale na prawdę nie rozumiesz że ta zewnętrzna aplikacja wygląda okropnie i pasuje jak świni siodło? @JamCiTo 
Już parę razy chyba ktoś to tłumaczył że można do wszystkiego sobie aplikacje zainstalować, ale nie tędy droga.

• Haha 1

Kobiecie tak jak ma pasuje... I to ona ma w 4 literach, że innym się wydaje, że "pasuje jak świni siodło". 

Jak Karls wspomniał wystarczy pokonfigurować, ale nie mam zamiaru walczyć z uzyszkodniczką i lotto mi jak wygląda, dopóki jej pasuje... 

Naprawdę robicie gumowe problemy... Wszystkiego używacie tylko systemowego? To po co te gcamy, firefoxy żeby daleko nie szukać... 

System nie obsługuje ikon na dłuższy dystans, jest apka i to samo co systemowo... 

Dla mnie cały interfejs urządzenia musi być ze sobą spójny i nie mógłbym patrzeć na te ikony aplikacji czy powiadomień jak z Twoich screenów i tyle. Każdy ma inne wymagania od urządzenia. 

Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta :) Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.

Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta  Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.
Nie długo wychodzi miui 11 i tam powiadomienia powinny być