Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Ja mam bardzo dobre wrażenia ja się chyba zestarzałem. Teraz dla mnie najważniejsze jest by wszystko po prostu dzialalo, a nie są mi potrzebne jakieś dodatkowe wykresy, bajery, które raz w życiu użyj

Posted Images

36 minut temu, Dinar napisał:

ja mam tak samo

To najwidoczniej nie macie płatności przez Google Pay. Na ich stronie nawet pisze, że można 3 razy pod rząd zapłacić na zablokowanym telefonie a potem blokują do czasu odblokowania telefonu. 

9 godzin temu, olutus napisał:

Słyszałem że po wgraniu globala na EEA i tak finalnie zostaje EEA. Nie chcę za bardzo kombinować by nie uceglić fona.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Nie sądzę. Ja po EEA wprawdzie wgrywałem miui.eu, potem prawie wszystkie dostępne ROM-y a dopiero finalnie globala ale w międzyczasie używałem Miflash. Globala zresztą też przez Miflash a potem TWRP przez fastboot.

Na tym nowym Globalu nie EEA jakie są dostępne  motywy AOD? Ja na 9.7.4 trybu kieszonkowego też nie widzę jak również linijki do zmiany regionu, znikła możliwość podbicia kontrastu i ostrości w aplikacji Aparat. 

Edited by Suchy_PL_
  • Confused 1

W pradawnych czasach w Lumii 1020 mogłem sobie dowolną grafikę przerobić do glance screen czy jak to się tam nazywało. Np. zdjęcie przerabiało na "czarnobiale" bardziej rysunkowe i fajnie to wygladalo. Ale może o jakies patenty czy coś chodzi, że na androidach tego nie ma.

@dzidexx no dobra nie wiem co to za "photoeditor" spośród miliona o tej nazwie xD ale czy dzięki temu dodasz dowolny obrazek na ekran AOD? Bo jak nie to robisz offtop ;P bo sam efekt to tak da się zrobić, ale czy ten obrazek dodasz do AOD oprócz tych domyślnych jakie dało Xiaomi? 

• Like 1

@dzidexx w sumie nie korzystam z AOD. A ekran jak się ma wypalić to i tak się wypali. Miałem już kilka amoledow i średnio po dwóch latach coś się wypalało. W normalnym życiu tego nie było widać jedynie na jednolitych tłach np. na szarym. Za często używam tych samych aplikacji, a i material design nie pomaga lokując pewne identyczne elementy aplikacji w tych samych miejscach by coś tam wreszcie nie zostało na ekranie na zawsze :)

Ciekawostka - można włączyć w tej wersji (10.2.12.0) DC dimming używając w dialerze kodu *#*#3225#*#* i wybierając opcję "Turn on".

Automatyczna jasność działa beznadziejnie z tą opcją + widać degradację kolorów w niższych jasnościach.

Dnia 8.07.2019 o 13:54, AlianT2 napisał:

Panowie dostałem w nocy aktualizacje do tej wersji i podświetlanie mi szwankuje. Mam wyłączona automatyczna jasność a jednak telefon się rozjaśnia do Maxa. Pomożecie?  

Screenshot_2019-07-08-13-52-27-747_com.android.settings.png

Mam ten sam problem.

W nocy mojej Ślubnej się zaktualizowała MI9... Do 10.2.27 (tyle zauważyłem). Chciałem się zagłębić, ale został wyszarpany z tekstem: "zostaw! To mój telefon..." ;-)

Edyta: udało mi się go dorwać na 5s i zgłupiałem... Ale zaraz został wyrwany... 

https://photos.app.goo.gl/fJFHjcYV6g2JdiWk8

Edited by JamCiTo

Qrczaki... To my z kobitą jacyś inni jesteśmy... 

Nie dość, że wszystko działa, to jeszcze wszelkie potrzebne opcje są i dużo więcej opcji i ustawień niż w czystych andkach... 

• Like 2
  • Haha 2
Dnia 10.07.2019 o 22:05, JamCiTo napisał:

Qrczaki... To my z kobitą jacyś inni jesteśmy... 

Nie dość, że wszystko działa, to jeszcze wszelkie potrzebne opcje są i dużo więcej opcji i ustawień niż w czystych andkach... 

Tak to jest jak się siedzi na Global stable :D. Tutaj jest zwykle bezstresowo. Co innego jak koledzy się z betą ścigają to tam takie kwiatki, że hoho.

Powiem tak - na tych telefonach gdzie miałem okazję to ocenić to stable ma w miarę mało bugów, nic co odbiegało by od przeciętnej w średniopółkowcach. Natomiast swojej przygody z Xiaomi.eu nie wspominam najlepiej. Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają? Oczywiście szanuję ekipę, w końcu darmową robotę robią, ale nie ma co kłamać co do samych romów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają?

Na 90% bugów w MIUI nie mamy wpływu. Wszystko jest robione na bazie China, gdzie no cóż, bugi mogą się zdarzyć albo nie, to niestety jest losowe..

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• zoltan78 locked and unlocked this topic