ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

8 godzin temu, Adasiek74 napisał:

No jak to nie? 3 razy bodajże można. Ja nigdy nie odblokowuje przy płaceniu tylko podświetlam bo dopiero wtedy NFC działa

Serio? No to słabo... 

Ja muszę odblokować żeby zapłacić. Na podświetlonym ekranie blokady zawsze mam błąd karty.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

1 godzinę temu, Kinek napisał:

Ja muszę odblokować żeby zapłacić. Na podświetlonym ekranie blokady zawsze mam błąd karty.

ja mam tak samo

• Like 2

36 minut temu, Dinar napisał:

ja mam tak samo

To najwidoczniej nie macie płatności przez Google Pay. Na ich stronie nawet pisze, że można 3 razy pod rząd zapłacić na zablokowanym telefonie a potem blokują do czasu odblokowania telefonu. 

Ja płacę przez Google Pay i wystarczy podświetlić ekran by zaplacić. Nie muszę odblokowywać telefonu.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, olutus napisał:

Słyszałem że po wgraniu globala na EEA i tak finalnie zostaje EEA. Nie chcę za bardzo kombinować by nie uceglić fona.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Nie sądzę. Ja po EEA wprawdzie wgrywałem miui.eu, potem prawie wszystkie dostępne ROM-y a dopiero finalnie globala ale w międzyczasie używałem Miflash. Globala zresztą też przez Miflash a potem TWRP przez fastboot.

Na tym nowym Globalu nie EEA jakie są dostępne  motywy AOD? Ja na 9.7.4 trybu kieszonkowego też nie widzę jak również linijki do zmiany regionu, znikła możliwość podbicia kontrastu i ostrości w aplikacji Aparat. 

Edited by Suchy_PL_
  • Confused 1

W pradawnych czasach w Lumii 1020 mogłem sobie dowolną grafikę przerobić do glance screen czy jak to się tam nazywało. Np. zdjęcie przerabiało na "czarnobiale" bardziej rysunkowe i fajnie to wygladalo. Ale może o jakies patenty czy coś chodzi, że na androidach tego nie ma.

20 minut temu, stereo0 napisał:

na androidach tego nie ma

Spoiler

Screenshot_20190708-130226_Photo_Editor.thumb.png.b0a27cf4226df1a50688ffd8647ee867.png

@dzidexx no dobra nie wiem co to za "photoeditor" spośród miliona o tej nazwie xD ale czy dzięki temu dodasz dowolny obrazek na ekran AOD? Bo jak nie to robisz offtop ;P bo sam efekt to tak da się zrobić, ale czy ten obrazek dodasz do AOD oprócz tych domyślnych jakie dało Xiaomi? 

• Like 1

9 minut temu, stereo0 napisał:

offtop

Nie wspomniałeś w swoim poście słowem o edycji AoD.

Pokazana apka w efektach posiada

Spoiler

glance  screen czy jak to się tam nazywało

• Confused 1

Panowie dostałem w nocy aktualizacje do tej wersji i podświetlanie mi szwankuje. Mam wyłączona automatyczna jasność a jednak telefon się rozjaśnia do Maxa. Pomożecie? 

Screenshot_2019-07-08-13-52-27-747_com.android.settings.png

@dzidexx w sumie nie korzystam z AOD. A ekran jak się ma wypalić to i tak się wypali. Miałem już kilka amoledow i średnio po dwóch latach coś się wypalało. W normalnym życiu tego nie było widać jedynie na jednolitych tłach np. na szarym. Za często używam tych samych aplikacji, a i material design nie pomaga lokując pewne identyczne elementy aplikacji w tych samych miejscach by coś tam wreszcie nie zostało na ekranie na zawsze :)

Ciekawostka - można włączyć w tej wersji (10.2.12.0) DC dimming używając w dialerze kodu *#*#3225#*#* i wybierając opcję "Turn on".

Automatyczna jasność działa beznadziejnie z tą opcją + widać degradację kolorów w niższych jasnościach.

Dnia 8.07.2019 o 13:54, AlianT2 napisał:

Panowie dostałem w nocy aktualizacje do tej wersji i podświetlanie mi szwankuje. Mam wyłączona automatyczna jasność a jednak telefon się rozjaśnia do Maxa. Pomożecie?  

Screenshot_2019-07-08-13-52-27-747_com.android.settings.png

Mam ten sam problem.

W nocy mojej Ślubnej się zaktualizowała MI9... Do 10.2.27 (tyle zauważyłem). Chciałem się zagłębić, ale został wyszarpany z tekstem: "zostaw! To mój telefon..." ;-)

Edyta: udało mi się go dorwać na 5s i zgłupiałem... Ale zaraz został wyrwany... 

https://photos.app.goo.gl/fJFHjcYV6g2JdiWk8

Edited by JamCiTo

Dwa dni temu dostałem auktalizacje 10.2.27 i zaniechałem. Dziś chciałem instalować ale nic nie znajduje. O co chodzi?

Puścili do losowych osób. To normalna praktyka. Jak będzie ok to puszcza jeszcze raz.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

10 minut temu, Gone napisał:

Co sie dzieje z mi9? Dlaczego wciąż tylko 10.2.xx? Już nawet SE ma 10.3..

Bo teraz się zajmują K20 Pro :P 

14 minut temu, witek_77 napisał:

a to cze te cyferki sa aż tak ważne ? Grunt ze działa i są poprawki

Gorzej jak coś nie działa ;) 

52 minuty temu, witek_77 napisał:

a to cze te cyferki sa aż tak ważne ? Grunt ze działa i są poprawki

Są, bo jasna cholera brak podstawowych funkcji wkurza niesamowicie.

• Like 2

Qrczaki... To my z kobitą jacyś inni jesteśmy... 

Nie dość, że wszystko działa, to jeszcze wszelkie potrzebne opcje są i dużo więcej opcji i ustawień niż w czystych andkach... 

• Like 2
  • Haha 2