Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2021 o 00:57, niezmierny napisał:

12.5.2.0 już jest do pobrania przez OTA
Lokalizację mam na "Polska".
Boję się instalować, bo w sumie ostatni rom jest ok, a kilka tygodni temu dostałem VOIP I VOWIFI w njumobile i boję się tego stracić.

Wysłane z MI6, przy użyciu MI 9
 

Na jaką wersję oprogramowania masz tą aktualizację OTA? U mnie wersja 12.0.4.0 QFAMIXM nie wykrywa żadnych aktualizacji.

Wszystko działa bez problemu? Nie ma żadnych negatywnych skutków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką wersję oprogramowania masz tą aktualizację OTA? U mnie wersja 12.0.4.0 QFAMIXM nie wykrywa żadnych aktualizacji.
Wszystko działa bez problemu? Nie ma żadnych negatywnych skutków?
Nie zauważyłem żadnych zmian. Na szczęście wszystko działa bez problemu.

Wysłane z MI6, przy użyciu MI 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rekin01 napisał:

ręcznie wywala błąd jak niżej.

Jak nie zrobiłeś wcześniej aktualizacji to teraz nie zrobisz. Zablokowali przechodzenie na nowszego Androida. Co najwyżej 12.0.5 jeszcze z Androidem 10 możesz wgrać.

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rekin01 napisał:

Na jaką wersję oprogramowania masz tą aktualizację OTA? U mnie wersja 12.0.4.0 QFAMIXM nie wykrywa żadnych aktualizacji.

Ja też miałem 12.0.4.0 i nic się nie chciało aktualizować, ściągnąłem 12.0.5.0 i zainstalowałem ręcznie, ale też nic nie idzie dalej także nie wiem czemu tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@nicek8Czy po pobraniu ROMu z tego linku nie możesz go wgrać czy jak?. Generalnie po pobraniu musisz wejść w aktualizator kliknąć trzy kropki i wskazać paczkę do aktualizacji. Jeśli nie masz tej opcji to dotknij 10 razy logo MIUI w aktualizatorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zoltan78 napisał:

@nicek8Czy po pobraniu ROMu z tego linku nie możesz go wgrać czy jak?. Generalnie po pobraniu musisz wejść w aktualizator kliknąć trzy kropki i wskazać paczkę do aktualizacji. Jeśli nie masz tej opcji to dotknij 10 razy logo MIUI w aktualizatorze. 

Nie mogę tego zainstalować, ponieważ jest to inna wersja(eea) ja posiadam globala.

Próbowałem instalować paczkę pod globala ręcznie, przez 3 kropki itd, lecz wyskakuje ten sam błąd co u kolegi wyżej

3 godziny temu, Dinar napisał:

Screenshot_2022-01-28-18-28-40-361_com.android.updater.thumb.jpg.bd871f7fc656da380731b35c5b3fbb93.jpg

 

Screenshot_2022-01-28-21-43-30-405_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zoltan78 napisał:

W najgorszym przypadku można odblokować bootloader, wgrać rom przez Miflash I zablokować go jeśli Wam aż tak zależy. Od razu dodam, że odblokowanie czyści pamięć i ustawienia telefonu. 

Nie, to kompletnie mnie nie zadowala. Czasy customów mam już dawno za sobą 😀 Wszystko z telefonem jest ok, ale jeśli można coś polepszyć przechodząc na wyższą wersję miui to czemu nie. Skoro się nie będzie dało dopóki nie wyjdzie OTA to uważam, że nie ma sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2022 o 00:45, nicek8 napisał:

Nie, to kompletnie mnie nie zadowala. Czasy customów mam już dawno za sobą 😀 Wszystko z telefonem jest ok, ale jeśli można coś polepszyć przechodząc na wyższą wersję miui to czemu nie. Skoro się nie będzie dało dopóki nie wyjdzie OTA to uważam, że nie ma sensu.

Coś czuję że nie doczekamy się tej aktualizacji przez OTA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że nie doczekamy się tej aktualizacji przez OTA 
Też mi się tak wydaje, bo przecież aktualizacja była. Ja mam global 12.5.2, a z jakiegoś powodu Wam ta aktualizacja nie została udostępniona.
Myślę że, skoro nie dostaliście jej dobrej pory, to już nie dostaniecie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 12.5 lub 12.6 ten telefon woła o pomstę do nieba... Zamula jak jakiś stary szajsung. Radzę każdemu zmienić soft na customa. Ja wrzuciłem crdroid na a11. Nie dość, że bateria lepiej trzyma, to teraz telefon śmiga jak bolid f1.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...