Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

@TED Nie, to nie jest normalne.

Macie włączone te wszystkie lokalizacje Google, zapisywanie historii, etc?

Przy aktualizacji z 11 na 12 czyszczyliście dane czy nie było takiej potrzeby?

Póki co, nie znajduje u mnie aktualizacji na EEA.4fffde56cb3c4cb2faea6d73cf5a2c59.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś może się orientuje w jakim czasie są rozłożone te aktualizacje? Od tygodnia sprawdzam i nic nie ma, ROM 11.0.9.0 QFAEUXM. Nie chcę mi sie wgrywać samemu wolę poczekać na ota ale wygląda jakbym wylądował gdzieś na końcu kolejki.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bateria całkiem zeswirowala na miui12. Telefon działa dłużej, ale nie wiedziałem, że update powiększył baterie 

Screenshot_2020-06-28-21-19-50-577_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2020-06-28-21-19-56-870_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2020-06-28-21-20-05-596_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2020-06-28-21-19-41-858_com.miui.securitycenter.jpg

A i kompletnie przestało mi działać to rozwijanie powiadomień do okienek. Ta super nowa funkcja działał 30 minut. Znikła chociaż w ustawieniach jest pokazane jak to używać, ale niestety nie mogę. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz jaką ja mam :) mimo to mam godzinę mniej SOTu. Czuwanie podobnie.

 

Screenshot_2020-06-28-21-38-27-915_com.miui.securitycenter.jpg

 

Zrobiłem wipe i OTA. Moim zdaniem póki co na minus względem 11stki. Mam wrażenie, że UI jakby nie idzie płynnie jak w 11stce. Bateria też leci szybciej. Poczekam jeszcze z tydzień aż się wszystko poukłada.

Edytowane przez witek_77
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kolejny problem, mianowicie jasność wyświetlacza po wybudzeniu na ekranie blokady. 

Wygląda to tak, że po podświetleniu jest jakby skręcony na niską wartość, dopiero po odblokowaniu telefonu rozjaśnia się do docelowej zadanej wartości. Ktoś jeszcze tak ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co ja mam zrobić żeby było lepiej? Szczerze mówiąc nie wiem od kiedy jest tak kiepsko, przyzwyczaiłem się że ładuje / podładowuje bardzo często. Telefon kupiony na mi-home.pl tuż po premierze. Możliwe że problem leży w 'lokalizacji' ponieważ po jednej z aktualizacji np aplikacja 'mi fit' (opaska mi band 3) wymusza aby cały czas mieć wł GPS.

Screenshot_2020-06-29-08-32-47-167_com.xiaomi.hm.health.jpg

Screenshot_2020-06-29-08-26-12-863_com.miui.home.jpg

Screenshot_2020-06-29-08-26-01-310_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, TED napisał:

A sprawa z 'mi fit' jest normalna że wymaga wł GPS?

Żona posiada redmi note 5 pro oraz opaskę mi band 4 i nie ma potrzeby wł GPS aby to współgrało...

Ja mam nonstop włączone wifi, a jak nie ma wifi LTE, bluetooth, GPS i nie widzę różnicy jakbym miał nie włączone. Mifit ma uprawnienia do wszystkiego, odpalony w tle bez przerwy, lokalizacja ustawiona bez przerwy i włączona bo android popierdzielilo i nie da się lokalizować bez gps na dane komórkowe jak dawniej (potrzebne do np. pogody, odpalania treningow). Ciągle dostaje powiadomienia itp. i mifit zużył mi dziś 1,41% baterii a zostało mi 37%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

Ja mam nonstop włączone wifi, a jak nie ma wifi LTE, bluetooth, GPS i nie widzę różnicy jakbym miał nie włączone. Mifit ma uprawnienia do wszystkiego, odpalony w tle bez przerwy, lokalizacja ustawiona bez przerwy i włączona bo android popierdzielilo i nie da się lokalizować bez gps na dane komórkowe jak dawniej (potrzebne do np. pogody, odpalania treningow). Ciągle dostaje powiadomienia itp. i mifit zużył mi dziś 1,41% baterii a zostało mi 37%.

Aha, czyli z tym gps w 'mi fit' ma tak być...

Nie wiem czemu mi ta bateria ucieka, dziś robię test... wył wszytkim aplikacją zezwolenie na wł gps cały czas, tzn zmieniłem że mogą korzystać gdy są uruchamiane. Plus mam wył ogólnie gps od naładowania tel. Jak zbije do 5% to zrobię zrzuty ekranu i wkleje tu..

Ale już czuję że trzeba będzie napisać do mi-home że słaba bateria, wyśle im zrzuty i zoabczymy może wymienią baterię na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki z dziś, po wył uprawnień do używania GPS przez kilka aplikacji oraz nie korzystaniu z GPS cały cykl.

Jest zdecydowanie lepiej, ale pytanie czy jest dobrze? Czy jednak próbować wymienić baterię na gwarancji?

Screenshot_2020-06-29-18-03-57-901_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-06-29-18-04-00-431_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-06-29-18-04-08-739_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-06-29-18-04-20-339_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, TED napisał:

Sprawdziłem Accu.. oczywiście w przybliżeniu i dopiero zainstalowałem tak więc po jednym ładowaniu wyglada to tak..
Co myślicie? Ruszyć mi-home na gwarancję?
 

Wywal ta aplikacje bo ona źle strasznie pokazuje..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarek882 napisał:

Wywal ta aplikacje bo ona źle strasznie pokazuje..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za super odpowiedź wnosząca mnóstwo do tematu...może ty znasz lepszą aplikację do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jarek882 napisał:

Owszem znam. Takie urządzenie https://allegro.pl/oferta/miernik-tester-usb-woltomierz-4-30v-amperomierz-5a-9111600505 które kosztuje grosze a pomiar masz miarodajny. 

Mnie to urządzenie pokazywało mniej wiarygodne wyniki od aplikacji accubattry. 

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...