Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem chyba bug ze statystykami baterii. Po jakimś czasie ścina początek (zaczyna się od ~75% a nie od 100%), podgląd poniżej. Jak widać na drugim zrzucić, nic mi nie restartowało, żeby uzasadnić ten błąd. Porównajcie ze zrzutami które dawałem kilka godzin temu, tak jakby te około 21h to było maksimum co statystyka trzyma.fe8db8106052787807d30b8c967cfde1.jpgf0e13abc0a070fb58d11a999a689055b.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony - ok, żółty - średni, czerwony - kiepski.

Zanim zaczniecie szukać wybudzeń, zobacz (po samej belce) co ma karls a co masz ty. Samo BT robi wybudzenia, tym bardziej jak masz opaskę/zegarek. Ty masz 2 simy, on jednego. Wasze zużycia i wybudzenia są nieporównywalne. Działanie telefonów również. 

 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ffrancuz dzięki. Co do dwóch SIM, BT, zegarka itp. to owszem mam BT cały czas włączony dla potrzeb powiadomień zegarka Garmin. Nie mniej przed aktualizacją do MIUI12 też tak było, a bateria trzymała prawie cały dzień.
Testowo wyłączyłem optymalizację MIUI, zobaczymy co się stanie. Tak wiem, że optymalizacja powinna wydłużyć czas pracy baterii nie mniej chcę to sprawdzić.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jeżeli nic zmieniłeś poza miui to na siłę bym nagle nie szukał że winne jest coś innego. Nie jesteś osamotniony w tym że bateria źle zniosła tą aktualizacje. Sporo w necie "nic nie zmieniałem poza aktualizacja" a bateria nie wyrabia. Nie wiem co jest winne, ani co pomoże. Coś jednak jest nie do końca poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się znaleźć winowajcę u mnie. Zużycie baterii co jakiś czas ze 150-200 mA wskakiwalo na 400-800mA żeby po jakimś czasie wracać do poniżej 200 i tak w kołko. Wyłączałem wszystko po kolei aż w końcu winowajcą okazała się nowa tapeta Earth. Wiedziałem że może zwiększać zużycie ale nie że aż tak. Mimo że np na pierwszym planie był odpalony YouTube to i tak na pasku notyfikacji program Ampere pokazywał mi te skoki.

 

Jeśli macie włączona któraś z tych dwóch nowych tapet to zmieńcie na jakąś startyczna i sprawdzcie czy pomoże. U mnie ogólny czas i zużycie spadło do tego z MIUI 11

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

 

 

 

 

2a40bf8af81faa22eccd06c3fa8b232e.jpgebb51e4b84a667f31c38aaaf66d67182.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się znaleźć winowajcę u mnie. Zużycie baterii co jakiś czas ze 150-200 mA wskakiwalo na 400-800mA żeby po jakimś czasie wracać do poniżej 200 i tak w kołko. Wyłączałem wszystko po kolei aż w końcu winowajcą okazała się nowa tapeta Earth. Wiedziałem że może zwiększać zużycie ale nie że aż tak. Mimo że np na pierwszym planie był odpalony YouTube to i tak na pasku notyfikacji program Ampere pokazywał mi te skoki.
 
Jeśli macie włączona któraś z tych dwóch nowych tapet to zmieńcie na jakąś startyczna i sprawdzcie czy pomoże. U mnie ogólny czas i zużycie spadło do tego z MIUI 11
 
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
 
 
 
Cos w tym jest. Mialem jedna z tapet z MIUI12 i bateria masakra. Ustawilem ta co byla wczesniej i 4h SOT na samym LTE tylko na Facebook i YouTube Vanced, bez wygaszania ekranu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...