Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne też mam kartę mBank w Google Pay ale do zapłacenia wystarczy wybudzenie ekranu bez odblokowania. W aplikacji pkobp mam możliwość ustawienia plac po odblokowaniu, ale GP nie ma takiej opcji.

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do panelu przelacznikow to mozna go wylaczyc na zablokowanym ekranie ale wtedy jest wyglad z MIUI11.

c8b2f6ebafc633d4647e0b7023cff470.jpg 27b533a839f14d793666af08e0eca3dd.jpg
 

10 godzin temu, eNse napisał:
Odbiegając od tematu płatności i belki przełączników.. Czy tylko mi wyraźnie słabiej bateria trzyma czy mi się wydaje?

No szalu nie ma jak narazie. Moze sie jakos system ulozy, miejmy nadzieje.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eNse napisał:

Odbiegając od tematu płatności i belki przełączników.. Czy tylko mi wyraźnie słabiej bateria trzyma czy mi się wydaje?

Ja mam odwrotne wrażenie, prawie 4h na ekranie, doba czuwania, plus nie od 100% bo statystyka się wyczyściła po aktualizacji (gdzieś tak od 95% zlicza) i ciągle jeszcze mam ponad 1/4 baterii.

1 godzinę temu, dampy96 napisał:

Rano dostałem aktualizacje z racji tego że spieszyłem się do pracy to nie zaktualizowałem Mi9 teraz p przyjściu z pracy sprawdzam i nie mam aktualki ktoś wie co jest nie tak ?

Xiaomi już tak ma, że wysyła partiami i jak nie odbierzesz aktualizacji to na jakiś czas znika, aż znowu nie dostaniesz. Duża aktualizacja, duże zainteresowanie, więc chcą serwery odciążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Orjon napisał:

Na becie też jest to popsute. Problem leży więc po stronie Xiaomi.

Co ciekawe na waszym romie na mi8 działa ok, może gdyby podmienic apk ma tą z xiaomi.eu to bedzie ok? Można prosić o kopie waszego apk?

Przed chwilą, Karls napisał:

@mazok, @Orjon Jaką macie wersję aplikacji SMS? Według APK mirro najnowsza jest v.11.0.4.36

Próbowałem najnowszej z apk mirror to samo i do tego tylko po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, on Ci się w ogóle usypia, że to tak leci? Przełącz z "ranking" na "szczegóły" i zobacz czy aktywność pokrywa się z włączeniem ekranu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Na to wyglada ze tak. Niskie linie to czas kiedy spalem a telefon lezal. Wszystko wylaczone mialem nawetd98eabb266b0374e4d4024df3fa369bc.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...