Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko powiedzcie mi co? Ja nic nie zmieniałem, od kiedy telefon się włączył po updacie to jest.

Edit: Ok, to jest szybkie przełączanie między aplikacjami. Poprzesuwajcie po tym palcem w lewo i prawo, zobaczycie o co chodzi.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze negatywne spostrzeżenie po aktualizacji to sposób ściągania paska powiadomień/szybkich akcji... Teraz są osobno co skutkuje tym że np będąc w aplikacji Facebook/YouTube nie możemy ściągnąć paska funkcji żeby np podjaśnić ekran ponieważ ciągnąć od środka ekranu po prostu odświeżamy daną aplikację, trzeba z niej wyjść i dopeiro wtedy wyciągnąć pasek funkcji.

Strasznie irytujące to jest, chyba będę żałował tej aktualizacji.

Edit. 

Ten sam problem będąc np w ustawieniach telefonu, ogólnie pasek funkcji można otworzyć tylko będąc na pulpicie...chyba że ja robię coś źle lub można to jakoś zmienić?

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast znalazłem dla mnie duży problem, mianowicie można ściągnąć centrum akcji przy zablokowanym ekranie. Ktoś znalazł opcje blokady tej funkcji? Przecież każdy może sobie włączyć dane czy nfc jak nie ma dostępu do urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eNse napisał:

Ja natomiast znalazłem dla mnie duży problem, mianowicie można ściągnąć centrum akcji przy zablokowanym ekranie. Ktoś znalazł opcje blokady tej funkcji? Przecież każdy może sobie włączyć dane czy nfc jak nie ma dostępu do urządzenia. 

Przecież wcześniej też tak było? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TED napisał:

Pierwsze negatywne spostrzeżenie po aktualizacji to sposób ściągania paska powiadomień/szybkich akcji... Teraz są osobno co skutkuje tym że np będąc w aplikacji Facebook/YouTube nie możemy ściągnąć paska funkcji żeby np podjaśnić ekran ponieważ ciągnąć od środka ekranu po prostu odświeżamy daną aplikację, trzeba z niej wyjść i dopeiro wtedy wyciągnąć pasek funkcji.

Przecież sposób ściągania górnej belki, można przywrócić do klasycznego wyglądu, dokładnie tak jak to było na MIUI 11.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast znalazłem dla mnie duży problem, mianowicie można ściągnąć centrum akcji przy zablokowanym ekranie. Ktoś znalazł opcje blokady tej funkcji? Przecież każdy może sobie włączyć dane czy nfc jak nie ma dostępu do urządzenia. 
Ale mozna to wylaczyc.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 15 minut przeglądałem menu i nie znalazłem.

Mam tylko nadzieję że nie zmienili sposobu płatności przez NFC. Tzn że musi być odblokowany telefon.

 

Tap, tap, tap, Tapatalk

 

 

P.S.

Ale to już będzie problem żony.

Właśnie przyjechał Mi 10 Pro :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, orte napisał:

Z 15 minut przeglądałem menu i nie znalazłem.

Mam tylko nadzieję że nie zmienili sposobu płatności przez NFC. Tzn że musi być odblokowany telefon.

 

Tap, tap, tap, Tapatalk

 

 

P.S.

Ale to już będzie problem żony.

Właśnie przyjechał Mi 10 Pro :D

 

Przecież nie trzeba odblokować żeby płacić właśnie i dlatego chciałbym mieć zablokowane centrum. Moim Mi9 płaci się bez problemu tylko po podświetleniu do ekranu blokady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy na ostatniej aktualizacji V12.0.1.0QFAEUXM EEA jest możliwość zmiany, pobrania AOD w aplikacji motywy? Czy ten bajer z racji RODO nie działa na Eea lub na globalu też?  Niech ktoś sprawdzi jak bardzo różni się od wersji xiaomi.eu i jak z płynnością i bateria. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób na zmodyfikowanie gestów nawigacyjnych? Wszystko jest ok za wyjątkiem gestu do akcji "wstecz". Najbardziej pasowałoby mi tapnięcie tej białej belki pod ekranem żeby wykonać tą akcję. Próbowałem aplikacji gesturePlus z xda, ale nie działa chyba z miui 12 za dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pkonrad napisał:

Przecież sposób ściągania górnej belki, można przywrócić do klasycznego wyglądu, dokładnie tak jak to było na MIUI 11.

Faktycznie. Dziękuję za inspirację w szukaniu.

Pozdrawiam

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, orte napisał:

Sprawdzałem wielokrotnie na 11, na 12 nie miałem jeszcze okazji.
Jak tylko podświetlony to nie zapłacę, muszę go odblokować, tzn musiałem, bo teraz nie wiem.

Tap, tap, tap, Tapatalk
 

Jaka aplikacja do płatności? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...