Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, galakty napisał:

Dajcie znać jak działa na Mi9, bo "się trochę cykam" :P 

Ja testuje na Mi 9T Pro i jestem mile zaskoczony. Trzeba było tylko MIUI Launcher zaktualizować z pliku apk do najnowszej wersji, bo seria nie działała w 100% poprawnie na MIUI 12

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-18-0-1920-05221947-release/miui-system-launcher-alpha-4-18-0-1920-05221947-android-apk-download/download/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połapać się w tych wszystkich wersjach modeli Xiaomi, rodzajach aktualizacji, rodzajach systemu itp. to trzeba być użytkownikiem PRO. Chyba, że ja jestem jakiś do tyłu z tym wszystkim :grin:
Jak masz kilka różnych modeli na własność to faktycznie może być problem z jednym pozostaje kwestia wyboru wersji softu...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pkonrad napisał:

Jak jestem na Stabilnej to w dalszym ciągu mogę tą betę zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez problemu przez recovery jak nie jesteś w grupie testerów.

 

Czy napisze mi ktoś jak działa ten program dla testerów? 

Niby jestem na liście, załapałem się. Dzisiaj widzę że wyszła EEA to zrobiłem powrót do stabilnej Miui11 EEA z xiaomieu i sprawdzam czy są aktualizacje (wczesne aktualizacje zaznaczone). No i nic, nie mam aktualizacji. Pobieram wersje dla recovery i próbuje zainstalować z poziomu telefonu, dostaje jakiś komunikat że nie mam autoryzacji dla tej wersji i nie moge jej zainstalować.

No to wgrywam TWRP i instaluje, po instalacji sprawdzam listę zmian i dostaje komunikat, że nie mam uprawnień do logu aktualizacji.

 

O co chodzi z tym programem, nie kazdy kto jest na liście ma ten zaszczyt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać na MIUI Global 11.0.9.0 wersja stabilna QFAEUXM bez czyszczenia danych?
Mam dość mojej baterii, może na 12 coś poprawili ;)

Robiłem test z włączonymi wszystkimi opcjami, tj. BT, LTE, GPS, Sync, max jasność, biały motyw, NFC, etc. 1h9min i 59% baterii...

Ostatecznie od 100-20% SoT wyniósł 2h18min.
Na ciemnym motywie zbyt dużej różnicy nie ma.
2h18min vs 2h 53minbdbba82352d93d030896d6bd0482dce4.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 11.0.9.0 bardzo ładnie bateria trzyma, także obstawiam, że to nie wina softu. Telefon też raczej za młody na zajechaną baterię. Na 90% obstawiam, że to będzie jakaś aplikacja piłująca procesor w tle. Albo usługi GP, to nie jest normalne, że są 3 od góry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. Od bodajże .7 problem z baterią zniknął. Ja robiłem full wipe i od 3 aktualizacji mam mnostwo syfu i AOD załączony i bateria śmiga  przez weekend 2 dni. Mam nadzieję, że nie skopali tego w 12 ale na to jeszcze za wcześnie żeby ktoś mógł wydać obiektywną opinię, a mnie nie wzieli do testów :(

Edytowane przez witek_77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
potwierdzam. Od bodajże .7 problem z baterią zniknął. Ja robiłem full wipe i od 3 aktualizacji mam mnostwo syfu i AOD załączony i bateria śmiga  przez weekend 2 dni. Mam nadzieję, że nie skopali tego w 12 ale na to jeszcze za wcześnie żeby ktoś mógł wydać obiektywną opinię, a mnie nie wzieli do testów
Mnie wzięli , dostałem info o update, wróciłem do domu powiadomienia brak

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, chcialem zapytac czy do aktualizacji z miui polska 11 stable na miui 12 stable muszę wgrać jakies nowe twrp? Obecnie mam 3.3.1-0. i czy musze robic wipe data/factory reset? Jak instalowalem nowe wersje miui 11 nie musialem nic usuwac, nie wiem jak teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam to samo twrp. Wczoraj przechodziłem z miui polska 11 stable na miui polska 12 stable. Wyczyściłem cache i dalvik. Do tej pory nie widzę żadnych problemów. Telefon chodzi jak złoto. Pamiętaj żeby zrobić kopię - będziesz mógł wrócić do poprzedniego systemu jak coś nie zagra. Powodzenia !

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...