Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś loteria z tym działaniem. Wczoraj po aktualizacji byłem na mieście i płaciłem 2 razy bez problemu. Dziś w sklepie włączyłem NFC i od razu komunikat że telefon nie spełnia wymagań. Po wyczyszczeniu wszystkich danych jak na razie jest ok.

Tap, tap, tap, Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś loteria z tym działaniem. Wczoraj po aktualizacji byłem na mieście i płaciłem 2 razy bez problemu. Dziś w sklepie włączyłem NFC i od razu komunikat że telefon nie spełnia wymagań. Po wyczyszczeniu wszystkich danych jak na razie jest ok.

Tap, tap, tap, Tapatalk


Po co wyłączasz NFC. Zostaw włączone.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, orte napisał:

Jakaś loteria z tym działaniem. Wczoraj po aktualizacji byłem na mieście i płaciłem 2 razy bez problemu. Dziś w sklepie włączyłem NFC i od razu komunikat że telefon nie spełnia wymagań. Po wyczyszczeniu wszystkich danych jak na razie jest ok.

Tap, tap, tap, Tapatalk
 

Właśnie wróciłem ze sklepu i terminal odrzucił płatność... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale moje pytanie raczej było w stylu, żeby ustalić czy jest to ogólny bug z NFC, czy problem konfliktu z tym jednym jedynym GPay.

 

Działają wam wiadomości w tym asystencie Xiaomi co się wysuwa z lewej strony pulpitu? U mnie niestety pusto:

Spoiler

d8174744fa6f0a0a04cf00d91436bd40.jpg

 

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nowym sofcie płaciłem z ING przez google PAY (nie używam apki bankowej) i poszło bez problemu w brico-marche, KFC, biedronce i wiejskim sklepie. Najlepsze lub najgorsze jest to, że zbiera z 10cm. Kiedyś musiałem telefon położyć na terminalu a teraz ? Albo zmienili terminal, albo nie wiem. W każdym bądź razie u mnie śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podrzucić link do EEA Stable V11.0.9 w wersji fastboot? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Czy wersję recovery można instalować poprzez TWRP tak jak to się robi z romami xiaomi.eu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę i miui12eu ciężko cokolwiek powiedzieć, bo global nadal jest miui 11. Ja obecnie testuje nową bete 12. Do tej pory byłem na global eea i powiem że działa super wszystkie powiadomienia działają, żadnych problemów. Jeśli chodzi o eu i global to global wygrywa stabilnością. Ostatnie wersje eu miały złą passę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.0.9 nie wyszła w wersji fastboot. Możesz zainstalowac przez twrp bez problemu. Jeśli chcesz zachować twrp po instalacji to robisz reboot do recovery i zaraz instalujesz magisk. 
Tak właśnie myślałem, bo nie ma jej w oficjalnych źródłach.
Masz może doświadczenie w powrocie z custom romu do stock lub xiaomi.eu? Czy mogę to zrobić przez TWRP czy raczej należy najpierw wgrać stocka przez fastboot?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 12 w wersji Stable China będzie wydawany dla kolejnych urządzeń prawdopodobnie od czerwca, w pierwszej turze dla Mi10 i Mi9, oraz topowych modeli Redmi (K20/K30). Global zwykle wychodzi tak ze 3 miesiące później, więc jak bym miał zgadywać to koniec września / początek października.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tu tak cicho? Ktoś coś wie czy do czasu wydania MIUI12 będzie jakaś sensowna aktualizacja? Czy pozostaje czekać na 12? I czy ta 12 będzie troszkę szybciej niż na jesień? Wiem, że nie ma to większego znaczenia ale ciekawi mnie co tam zmienią ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zoltan78 napisał:

Przez systemowy updater raczej tego nie zainstalujesz, jeśli nie zapisywałeś się na testy w programie Mi Pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...