Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaliście, bo Xiaomi udostępniło je dla wszystkich oficjalnie :)
 

Global Stable ROM - MIUI V11.0.5.0.QFAMIXM
 

Recovery (2.3 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V11.0.5.0.QFAMIXM_2a6a8c5259_10.0.zip

OTA (605 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QFAMIXM/miui-blockota-cepheus_global-V11.0.3.0.QFAMIXM-V11.0.5.0.QFAMIXM-3ffc2867b8-10.0.zip


Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to January 2020. Increased system security.

 

EEA Stable ROM - MIUI V11.0.8.0QFAEUXM


Recovery (2.3 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.8.0.QFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V11.0.8.0.QFAEUXM_39255ef3ce_10.0.zip

OTA (605 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.8.0.QFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V11.0.6.0.QFAEUXM-V11.0.8.0.QFAEUXM-7efdf00e83-10.0.zip


Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to January 2020. Increased system security.
  • Status bar, Notification shade
    • Fix: Couldn't open notification settings in the Notification shade in Second space
    • Fix: Couldn't open the Notification shade in some cases
  • Other
    • Fix: Images overlapped in scrolling screenshots
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to miui w wersji Global pozostawia duży niedosyt. Tyle artykułów było o nowościach jakie zostaną wprowadzone do miui 11, a tutaj się okazuje, że są one dostępne tylko w chińskiej wersji. Już miui12 na horyzoncie a tutaj nic. jak było tak jest, nawet "Czas przed ekranem" nie wprowadzili. 

Edytowane przez Bartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kolos28 napisał:

Jaka beta, ja mam odznaczone pobieranie beta w ustawieniach aktualizacji , a dostałem wczoraj update do 11.0.5.0

Po prostu, wypuszczanie aktualizacji przez Xiaomi to czarna magia.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

To sobie sprawdź na forum miui a nie tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to beta, po prostu Xiaomi tak już ma z aktualizacjami, że wysyła partiami żeby odciążyć serwery. Jak przegapisz swoją kolejkę to na jakiś czas Ci znika, później znowu wróci. Oczywiście możesz zawsze pobrać pełną paczkę i wgrać ręcznie. Ogólnie nie widzę specjalnych różnic względem poprzedniej wersji, jak na razie tylko poprawki bezpieczeństwa i bugfixy jak ten do aparatu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bartos napisał:

Ogólnie to miui w wersji Global pozostawia duży niedosyt. Tyle artykułów było o nowościach jakie zostaną wprowadzone do miui 11, a tutaj się okazuje, że są one dostępne tylko w chińskiej wersji. Już miui12 na horyzoncie a tutaj nic. jak było tak jest, nawet "Czas przed ekranem" nie wprowadzili. 

Czekaj, czyli w EEA jest a w Globalu nie ma "cyfrowej równowagi"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale nie jest to autorska aplikacja Xiaomi, tak jak w wersji China i xiaomieu. 

Spoiler
A newly released MIUI 11 Beta EEA Stable version V11.0.8.0.QFAEUXM for MI 9 is currently being pushed to random users.
The Update will be through OTA and will be with/without Changelog.
ROM will be released to the Public after a successful previews of the Beta Stable ROM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, galakty napisał:

A co Wam robią te łatki bezpieczeństwa? Lepiej śpicie? :D 

O czym mówisz? Tryb Pro w aparacie od wersji 11.0.7.0 nie działał w języku polskim. Czekałem an tą aktualizację tylko po to by móc wreszcie korzystać z tego trybu.

Poprawki bezpieczeństwa są mało ważne a Xiaomi musiało coś wpisać to wpisali to. Lista fixów jest dłuższa ale my o tym nie wiemy.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli jest opcja, która jasno określa czy chce się korzystać z oprogramowania beta czy też nie, to nie powinna taka aktualizacja przychodzić do osób, które chcą tylko stabilną wersję. No i co to za stwierdzenie Stabilna Beta? Albo coś jest Stabilne albo jeszcze w fazie Beta

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sam widzisz, że obecnie takie coś jest standardem. Czy Google albo M$ daje wybór? A tutaj akurat dokładnie ten sam rom za parę dni będzie już jako "normalny" stable.
Tylko dlaczego w informacjach jest napisane, że to wersja stabilna?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić update z pliku Ota w wersji eea ale wyskakuje błąd aktualizacji na etapie recovery.

Może to być związane z tym, że w pliku jest nazwana aktualizacja z 10.0.6 na 10.0.8 podczas gdy ja mam 10.0.7?

Ściągnij cały rom. Mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia błędów i instaluje się bez problemu. Też miałem 10.0.7 EEA.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić update z pliku Ota w wersji eea ale wyskakuje błąd aktualizacji na etapie recovery.
Może to być związane z tym, że w pliku jest nazwana aktualizacja z 10.0.6 na 10.0.8 podczas gdy ja mam 10.0.7?
Mam to samo u siebie. Aktualna wersja 10.0.7.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, olutus napisał:

Kup Samsunga. Będziesz miał o pół roku wcześniejsze :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Gdybym dał sobie wciskać, że Samsung to marka premium i warto dopłacić za nic ciekawego (bo cała marka jest dla mnie bardzo nijaka) to bym tu na forum się nie mądrzył hehe. Wolę Xiaomi nawet bez poprawek :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dał sobie wciskać, że Samsung to marka premium i warto dopłacić za nic ciekawego (bo cała marka jest dla mnie bardzo nijaka) to bym tu na forum się nie mądrzył hehe. Wolę Xiaomi nawet bez poprawek 
Ja to dla jaj napisałem. Mam służbowego A6+ i samsung zupełnie olewa jakiekolwiek poprawki. Prywatnie z Mi9 korzystam.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...