Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Karls napisał:

Przeglądarka jest systemowa, jak bez roota chcesz to odinstalować?

Ja ją odinstalowałem, bo nie używam, nie że chcę odinstalować. Bez roota, nie jest do tego potrzebny. Przez adb shell, jest kilka sposobów. Poradniki na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rafcio082 napisał:

Co zrobić aby ponownie mieć możliwość aktualizacji tego elementu?  Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pobierz ręcznie apk i aktualizuj. Te systemowe aktualizacje działają bardzo opieszale, a jak zignorowałeś, to możesz długo czekać na następny monit o dostępności. Chyba nie ma możliwości wymuszenia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, FromWP napisał:

Pobierz ręcznie apk i aktualizuj. Te systemowe aktualizacje działają bardzo opieszale, a jak zignorowałeś, to możesz długo czekać na następny monit o dostępności. Chyba nie ma możliwości wymuszenia.

Dzięki, tylko skąd pobrać tą apkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, ale znalazłem sposób na wymuszenie. Trzeba wejść w aplikacje i wyszukać tam "aktualizacje aplikacji systemowych" i wyczyścić wszystkie dane. Potem wskakuje ponownie ta zignorowana aktualizacja. Zaktualizowałem i mam teraz wersję 1.8.226- 122......., a w Twoim linku jest już wersja 1.9.238-.... warto zaktualizować do tej najnowszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafcio082 napisał:

1.9.238-.... warto zaktualizować do tej najnowszej?

Chyba tak, coś tam prawdopodobnie poprawili. Jakby coś było nie tak, zawsze można odinstalować aktualizację A po wymuszeniu przez czyszczenie danych nie zawsze działa od razu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalnie. Jak by nie było, to ręcznie z pliku recovery nie dało by się wgrać. Takie wygranie ROMu nie różni się kompletnie niczym od normalnego OTA. Standardowa aktualizaja OTA pobierze Ci dokładnie ten sam plik do którego masz wrzucone linki na forum. Ręczna aktualizaja różni się tym, że plik z update pobierasz sam i ręcznie wskazujesz go aktualizatorowi systemowemu. Stąd głowie się dlaczego ktoś nie chce zrobić to ręcznie, tylko czeka kilka dni czy tygodni na OTA od Xiaomi, a finalnie dostaje dokładnie ten sam update. Nawet zmiana regionu to moim zdaniem większe kombinowanie, niż ręczna aktualizaja z pliku.

 

11.0.7.0 jest dostępne. Jedyne, czego nie ma, to OTA z 11.0.6. Sprawdziłem teraz - dla 11.0.6 nie wyskakuje OTA do 11.0.7, ale jak wyszukam 11.0.7, to też mi normalnie wyskakuje. Gdyby nie było publiczne, to by mi wyskoczyło info, że ROM jest ale nie ma linka (czyli tak jak dla konta bez dostępu do testów - narzędzie, z którego korzystam, nie ma uprawnień dostępu do Mi Pilot o ile dobrze pamiętam). Czyli zaktualizować można z 11.0.6, ale bez takowej aktualizacji ręcznej na 11.0.6 nie znajdzie wam (przynajmniej na teraz) 11.0.7.

 

Link do OTA z 11.0.6.0 do 11.0.7.0 - https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V11.0.6.0.QFAEUXM-V11.0.7.0.QFAEUXM-e2d7e345cc-10.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pkonrad napisał:

Jest oficjalnie. Jak by nie było, to ręcznie z pliku recovery nie dało by się wgrać. Takie wygranie ROMu nie różni się kompletnie niczym od normalnego OTA. Standardowa aktualizaja OTA pobierze Ci dokładnie ten sam plik do którego masz wrzucone linki na forum. Ręczna aktualizaja różni się tym, że plik z update pobierasz sam i ręcznie wskazujesz go aktualizatorowi systemowemu. Stąd głowie się dlaczego ktoś nie chce zrobić to ręcznie, tylko czeka kilka dni czy tygodni na OTA od Xiaomi, a finalnie dostaje dokładnie ten sam update. Nawet zmiana regionu to moim zdaniem większe kombinowanie, niż ręczna aktualizaja z pliku.

 

 

 

Link do OTA z 11.0.6.0 do 11.0.7.0 - https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V11.0.6.0.QFAEUXM-V11.0.7.0.QFAEUXM-e2d7e345cc-10.0.zip

A nie jest tak, że to jeszcze nie przetestowana wersja i będą jeszcze poprawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć działa póki aparat jest w pamięci telefonu. Po wyczyszczeniu problem powróci. Tak słyszałem
Masz rację. Po powrocie na Polski po zamknięciu appki Aparat i po ponownym uruchomieniu wybranie zakładki Pro wywala aparat.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartos napisał:

Może to problem google? Nie dasz rady na sztywno ustawić języka PL?

Wszędzie w asystencie mam polski. Sam asystent gada męskim głosem po polsku jak nie rozumie co do niego mówię, albo pytam o pogodę, a powiadomienia zaczął czytać damskim głosem po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...