Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Tam większość softów jest nie aktualna. Tak na szybko spojrzałem na: Poco F1, Mi Mix 2s, Mi 8. Wszystko jest nie aktualne. A dlaczego tak jest to nie wiem. Może tą stronę aktualizują dopiero wtedy, jak dany ROM jest już udostępniony dla wszystkich regionów?

 

Tak BTW to dla EEA najnowszy ROM, to również nie jest 11.0.6.0, tylko MIUI V11.0.7.0.QFAEUXM. Oficjalne linki do najnowszych ROMów wrzuciłem 10 stycznia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jeszcze 3 osoby z MI9, bo kupili z mojego polecenia, wszyscy dostali 11.0.7 tak jak ja, przez OTA. Nikt nie instalował z linka. W życiu bym nie pomyślał że to Beta, szczególnie że to już ponad miesiąc jest.

 

P.S.

Faktem jest że mam zaznaczone "Otrzymuj wczesne aktualizacje" ;)

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kto tworzy jakieś rzeczy?
Normalne jest i od dawna jest taki stan rzeczy, że w Beta Team i innych grupach Xiaomi wychodzi coś takiego jak Beta Stable, od RN3 puszczają także losowo taką Betę Stable do zwykłych użytkowników. Instalujesz i masz, ale nazwa ma Stable w nazwie a nie Beta Stable, reszta ludzi dostaje dopiero jak ma pozytywne opinie. Można pobrać taki rom ręcznie np z linku wyżej, ale jak chcesz zainstalować to albo musisz być w grupie szczęsliwych użytkowników lub w Beta Team lub innym Teamie Xiaomi albo zmienić Mi Recovery na Twrp i wtedy zainstalować. Inaczej będziesz miał monit, że rom jest dla Beta Teamu i nie zainstalujesz.
Oczywiście jak nie przejdzie pozytywnie testów to jest tworzony kolejny build a ten nie zostaje wypuszczony publicznie, często zmienia nazwę na Top Secret.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zainstalował się przez OTA, to znaczy, że ma sygnaturę jak Stable. Także nawet jeśli jest tak jak piszesz, że nie dla wszystkich w OTA był dostępny, to zaryzykuję stwierdzenie, że przy wgraniu pełnej paczki ręcznie to wejdzie każdemu, z powodu który wymieniłem na początku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zainstalował się przez OTA, to znaczy, że ma sygnaturę jak Stable. Także nawet jeśli jest tak jak piszesz, że nie dla wszystkich w OTA był dostępny, to zaryzykuję stwierdzenie, że przy wgraniu pełnej paczki ręcznie to wejdzie każdemu, z powodu który wymieniłem na początku.

Nie nie wejdzie, niech ktoś pobierze rom z linku jak nie jest publiczny i jak nie masz twrp zainstaluj, zobacz co wyrzuci updater. To nie Xiaomi.eu, że chłopaki nie robią jakiś utrudnień jak w Globalu czy China

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem parę razy i nie było problemu, system się zaktualizował. Wskazujesz plik z romem i aktualizacja sama przebiega. 
Tak samo robiłem wielokrotnie I nie było problemu. Wszystko przebiegło gładko.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.0.7.0 jest dostępne. Jedyne, czego nie ma, to OTA z 11.0.6. Sprawdziłem teraz - dla 11.0.6 nie wyskakuje OTA do 11.0.7, ale jak wyszukam 11.0.7, to też mi normalnie wyskakuje. Gdyby nie było publiczne, to by mi wyskoczyło info, że ROM jest ale nie ma linka (czyli tak jak dla konta bez dostępu do testów - narzędzie, z którego korzystam, nie ma uprawnień dostępu do Mi Pilot o ile dobrze pamiętam). Czyli zaktualizować można z 11.0.6, ale bez takowej aktualizacji ręcznej na 11.0.6 nie znajdzie wam (przynajmniej na teraz) 11.0.7.

Edytowane przez Orjon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wejdzie, niech ktoś pobierze rom z linku jak nie jest publiczny i jak nie masz twrp zainstaluj, zobacz co wyrzuci updater. To nie Xiaomi.eu, że chłopaki nie robią jakiś utrudnień jak w Globalu czy China 

 

Ja tak zainstalowałem jak tylko pojawił się ten rom. Do chwili obecnej żadnych problemów.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość lakoniczne pytanie,

Od jakiegoś czasu posiadam wersję systemu 11.0.6.0, niestety brak aktualizacji przez OTA do wersji 11.0.7.0 (pomijam czy to beta czy nie), wiem że można pobrać wersję z pliku kilka postów wcześniej. Z tym że od momentu aktualizacji do MIUI 11 nie mam możliwości wskazania pliku do instalacji ręcznej w zakładce "Aktualizacje systemu", pytanie w jaki sposób mogę zaktualizować sprzęt bez odblokowania bootloadera i TWRP, jest jakiś prosty sposób?

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karls przeglądarkę miui z szukajka Googla xd

Screenshot_2020-02-14-23-28-06-561_com.android.browser.jpg

Dodali też bo nie zauważyłem wcześniej by ta opcja była tak swobodna rozmiar ikon. To znaczy to było od zawsze, ale teraz nie ma sztywno xs,s,m,l tylko dowolnie wielkość ikon względem osi można ustawić przykład:

Screenshot_2020-02-14-23-36-52-034_com.miui.home.jpg

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karls napisał:

Jak działa gest wyszukiwarki

Jak jest ustawiona szuflada aplikacji, to gest otwiera szufladę, nie wyszukiwanie. Jak klasycznie bez szuflady i z odinstalowaną przeglądarką Miui, otwiera wyszukiwanie w aplikacji Googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...