Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza aktualizacja dla EEA Stable ROM oraz Global Stable ROM jest już dostępna OTA dla wszyskich. Jeśli ktoś nie ma to niżej wrzucam linki, powinno bez problemu się zaktualizować.


EEA Stable ROM


MIUI V11.0.7.0.QFAEUXM


Recovery (2,3 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V11.0.7.0.QFAEUXM_c540795d64_10.0.zip

OTA (610 MB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V11.0.6.0.QFAEUXM-V11.0.7.0.QFAEUXM-e2d7e345cc-10.0.zip


Changelog

  • System
    • Updated Android Security Patch to December 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • Fix: Couldn't open notification settings in the Notification shade in Second space
    • Fix: Couldn't open the Notification shade in some cases
  • Security
    • Optimization: Localized payment security icon for India
  • Other
    • Fix: Images overlapped in scrolling screenshots

 

Global Stable ROM


MIUI V11.0.4.0.QFAMIXM


Recovery (2,3 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V11.0.4.0.QFAMIXM_5e4cc092fa_10.0.zip

OTA (620 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFAMIXM/miui-blockota-cepheus_global-V11.0.3.0.QFAMIXM-V11.0.4.0.QFAMIXM-d34f041833-10.0.zip


Changelog

  • Updated Android Security Patch to December 2019. Increased system security.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globalny jest nieco do tyłu, nawet na 11.0.6 jeszcze działał, także nic dziwnego, że na 11.0.4 wam chodzi.
Ciekawy jestem skąd masz takie informacje ???
Jeśli chodź o rom global eea 11.0.6 to odpowiednikiem jest global 11.0.3 więc tak samo jest z 11.0.7 i 11.0.4 i żaden nie jest starszy nowszy tylko po prostu coś pogrzebali w romie eea .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deamonix napisał:

Ciekawy jestem skąd masz takie informacje ???
Jeśli chodź o rom global eea 11.0.6 to odpowiednikiem jest global 11.0.3 więc tak samo jest z 11.0.7 i 11.0.4 i żaden nie jest starszy nowszy tylko po prostu coś pogrzebali w romie eea .

To ja jestem ciekawe skąd Ty masz takie informacje. W MIUI numeracja changeloga wersji stable zawsze była wspólna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem ciekawe skąd Ty masz takie informacje. W MIUI numeracja changeloga wersji stable zawsze była wspólna.
Było wiele tematów na temat różnic w romach global vs eea .
I dla twojej ciekawość zaczerpnąłem informacji u źródła jak tylko zakupiłem swoją mi 9 gdyż mam zwykłego globala napisałem do serwisu producenta jedyna różnica była w reklamach które można wyłączyć i sprawy związane z prawami panującymi w UE .
Tyle w temacie różnic w eea i global .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy błędy widzicie? Na 11.0.6 nie jestem w stanie nic wymienić, teraz na 0.7 dopiero coś im z trybem pro w aparacie nie wyszło. Nie twórzcie mitów bo jeszcze ktoś uwierzy i później będzie żałował . A reklamy na normalnym EEA, nie syfmiui, są domyślnie włączone.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chociaż z tego co wiem to nie jest kwestia systemu a wersji aplikacji, google nie wypuszcza jednocześnie aktualizacji na wszystkie urządzenia. Porównaj sobie numerki. A z tym błędem - to co, na global int nigdy się nie zdarzyło, że nic im nie weszło? No bez przesady w to chyba nikt nie uwierzy.

Edytowane przez Karls
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie język w telefonie na angielski to podobno pro mode zacznie działać.

Edit

Instalowałem z pliku recovery i też pro nie działa. Po zmianie języka na angielski (UK) włączeniu aparatu i wejściu w pro, tryb ten zaczął działać. Wróciłem do języka polskiego i dalej tryb pro działa. Więc znalazłem jak to naprawić (dzięki xda)

Edit 2

W pro jest jakaś ikonka z informacją ale nic nie rozumiem xd 

Screenshot_2020-01-11-12-52-15-193_com.android.camera.jpg

Edytowane przez stereo0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Motywy nie są obsługiwane w twoim regionie"

Wam działają? Ktoś wyżej wspominał, że wróciły, ale chyba jednak nie.

 

Potwierdzam, że po zmianie języka na UK i ponownie na polski aparat działa poprawnie. Również aktualizowałem z pliku recovery.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karls napisał:

Również potwierdzam - zmiana języka na angielski + odpalenie pro, powrót do polskiego - i działa. Czyli w sumie nie błąd romu tylko tłumaczenia.

@antykat - tak motywy działają na regionie Polska, nie mam takiego komunikatu jak opisałeś.

Zgadza się. Po zmianie języka na angielski i powrót na polski rozwiązuje problem z trybem pro ALE tylko do czasu aż zresetujemy telefon. Wtedy problem powraca więc to tylko półśrodek. Zostaje nam chyba czekać na aktualizacje ota rozwiązującą ten problem lub aktualizacje aparatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug po stronie aparatu. Kiedyś był na kilku betach, bo sam taki miałem - chodzi o przecinki i kropki. My używamy przecinków, apka wymusza kropki. Stąd FC. Na becie jest to już dawno naprawione, dziwne, że nie zweryfikowali tego na stable... Podmiana apki powinna zadziałać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karls napisał:

Jak u was z czytnikiem linii papilarnych? Ja musiałem dodać od nowa odciski a i tak czasem jakby się coś zakręciło i którego palca bym nie przyłożył to nie chce odblokować. A innym razem działa z kolei jak błyskawica. Nie wiem w czym rzecz.

Miałem to samo w sylwestra. Łokieć nie pomógł, usuwanie odcisków i dodawanie też nie. 

Pomogło wyłączenie i włączenie telefonu, od tamtej pory działa idealnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...