Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa cyferka = nowsza. Ale skoro masz zwykły Global a nie EEA, to rozmowa o niczym, bo dla Ciebie najnowsza jest 11.0.3. Po prostu Xiaomi wydaje dwie rodziny romów międzynarodowych - EEA na Europę i Global na cały świat. W wypadku Mi9 Global jest trochę do tyłu pod względem aktualizacji ale nie jest to jakaś duża różnica.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaktualizowałem do 11.0.6 i jest wielki problem z bluetooth. Sam z siebie rozłącza czy to słuchawki czy to system w aucie.
Ktos może czytał o jakimś rozwiązaniu?
Co jak co, ale to mega irytujące


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ogromne problemy z bluetooth, biję się w pierś że nie doczytałem wcześniej o tych problemach i teraz żałuję...

U mnie największy problem jest z mi band 3, tragedia nie łączy się po wł bluetooth, jak wł się aplikacje to wymusza wł GPS i wtedy dopiero włączy się z opaską... dramat..

Przed aktualizacją działało idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2019 o 22:34, Orjon napisał:

Ale ty mylisz closed beta z Beta Stable. Beta Stable przed tym, jak weszlo Mi Pilot, trafiało do zwykłych losowych userów, którzy dawali - bądź nie - feedback (no i do członków Beta Team Global też, jeśli się nie mylę? @K4r0lSz?). Teraz niby z wejściem Mi Pilot mają dostawać tylko testerzy w Mi Pilot, ale raz, że w updaterze jest opcja Otrzymuj wczesne aktualizacje (nie wiem czy działa), dwa - no, jak widać, dalej prawdopodobnie utrzymali to, że dostają także zwykli, losowi userzy (choć nie widziałem podobnych przypadków w tym momencie - jeśli chodzi o aktualizację do MIUI 11 - na innych modelach, by ktoś spoza Mi Pilot tak nagle dostał - raczej dopiero po publicznym wydaniu dla wszystkich użytkowników)

Sorki, że tak późno... ale tak... mniej więcej.
Na chwilę obecną Beta Stable dostają: Beta Team Global (kto pozostał), osoby zarejestrowane w Mi Pilot (i aktywnie korzystające z Telegram) oraz niewielkie grono losowo wybranych użytkowników (czyli osoby mające włączoną opcję Otrzymuj wczesne aktualizacje, ale nie każdy).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś co zrobić w MiFit żeby otrzymywać powiadomienia z Amazfit Bip? Odkąd mam Androida 10 i MIUI11 ciągle mi pokazuje "usługa powiadomień nie jest dostępna". Strasznie mnie to denerwuje bo po co mi teraz ten zegarek skoro działa tak samo jak zwykły za 5 złotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, JamCiTo said:

Notify&Fitness for MiBand i zapomnisz o badziewnym i problematycznym Mi Ficie... 

Wiesz...to akurat kwestia gustu, mnie się podoba MiFit, jest dobrze zintegrowany kolorystycznie z MIUI, poza tym u mnie nie mam absolutnie żadnych problemów z jego działaniem i odbiorem wszelakich powiadomień, poza tym do aktualizacji firmware i tak chyba bez niego się nie obejdzie. Zresztą czy to MiFit, czy inne cuś, to i tak wymaga tych samych praw do wyświetlania powiadomień.

@jarek882 Sprawdź czy masz włączoną opcję działania MiFita w tle oraz czy nadałeś mu odpowiednie uprawnienia. Podczas instalacji MiFit pyta o to wszystko i pokazuje gdzie to włączyć, jeśli nie masz zrobionych żadnych chorobliwych udziwnień w postaci blokowania wszystkiego w celu ochrony prywatności, to MiFit powinien działać z Amazfitem Bip jak najbardziej. Używałem ten zegarek chyba z rok i nigdy nie miałem problemów, do momentu, gdy odkleiło mi się szkiełko z wyświetlaczem :-O Teraz mam MiBanda4 i też problemów z powiadomieniami brak. Zobacz jeszcze w ustawieniach MiFit dla zegarka, czasem pomaga wyłączenie i ponowne włączenie opcji powiadomień dla SMS, zostaje wówczas wyświetlony monit o prawa dostępu.

Edytowane przez Test
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praw wymaga tych samych... Tylko w przeciwieństwie do mjfita on z tych praw korzysta, a mifit niekoniecznie... Poza tym możliwości konfiguracji z 5 razy większe...

Ale to dają androidy - co komu leży... I z czym komu wygodnie...

Toż obowiązku nie ma... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie ponownie pojawił się problem z aktualizacją "Funkcja aplikacji facebook". Po każdym wejściu w aplikacje facebooka wyskakuje monit o aktualizacji ale jej nie wgrywa. Próbowałem wyczyścić dane Facebooka, Facebook Services itd. ale problem nadal występuję. Miał ktoś tak? Myślałem, że problem sam ustąpi ale mam tak od ponad 3 tygodni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bartekreksio said:

U mnie ponownie pojawił się problem z aktualizacją "Funkcja aplikacji facebook". Po każdym wejściu w aplikacje facebooka wyskakuje monit o aktualizacji ale jej nie wgrywa. Próbowałem wyczyścić dane Facebooka, Facebook Services itd. ale problem nadal występuję. Miał ktoś tak? Myślałem, że problem sam ustąpi ale mam tak od ponad 3 tygodni.  

To samo jest z Netflix. Nic nie zrobisz, trzeba czekać na aktualizację systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...