Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

@@up nie tylko z androidem. Wiem bo używam.  

 

 

W iOS problem występuje zazwyczaj u wszystkich z danym modelem telefonu i wynika z błędu w samej nowej wersji systemu. W przypadku Andorida różne problemy po aktualizacji OTA pojawiają się tylko u niektórych i wynikają z błędów przy aktualizacji telefonu. Andorid tak ma i już.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i to nie jest tak, że Xiaomi jest jakieś wyjątkowe. Samsung kiedyś za czasów aktualizacji przez KIES to potrafił całkiem telefon uceglić ;). Także to co u Ciebie się stało to jest jeszcze małe piwo - nagrasz rom jeszcze raz, ostatecznie wipe zrobisz i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i to nie jest tak, że Xiaomi jest jakieś wyjątkowe. Samsung kiedyś za czasów aktualizacji przez KIES to potrafił całkiem telefon uceglić ;). Także to co u Ciebie się stało to jest jeszcze małe piwo - nagrasz rom jeszcze raz, ostatecznie wipe zrobisz i problem z głowy.
Do tej pory jest problem z OTA u Samsunga, a wiem co mówię, bo na co dzień korzystam z Galaxy S9+, czyli z flagowca za którego płaciłem 3999 zł, czyli 2x tyle co cena na start za Mi 9 6/128 GB.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2019 o 20:06, pkonrad napisał:

@Edgarko

Pobierz soft z pliku: https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.QFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V11.0.6.0.QFAEUXM_1647340073_10.0.zip

Kliknij kilka razy w kolorowe logo "11", aż odblokuje się możliwość instalacji ROMu z pliku. Potem kliknij trzy kropki u góry z prawej, wybierz opcję instalacji ROMu z pliku, wskaż miejsce gdzie pobrał się plik i ROM powinien się zreinstalować. Jak to nie pomoże, to zostaje factory reset.

Witam

Mam soft MIUI-V11.0.2.0.QFAMIXM, czy mogę bezpośrednio zainstalować powyższy z poziomu "wyboru paczki aktualizacji" (poprzez OTA nie widzi nowszego softu) i wszystko będzie działać? Pytanie laika, z góry dziękuję za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, trad napisał:
Witam

Mam soft MIUI-V11.0.2.0.QFAMIXM, czy mogę bezpośrednio zainstalować powyższy z poziomu "wyboru paczki aktualizacji" (poprzez OTA nie widzi nowszego softu) i wszystko będzie działać? Pytanie laika, z góry dziękuję za zrozumienie.

Nie możesz bo masz telefon z Global Stable ROM. Powyższy link to soft EEA Stable ROM.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:
3 minuty temu, trad napisał:
Witam
Mam soft MIUI-V11.0.2.0.QFAMIXM, czy mogę bezpośrednio zainstalować powyższy z poziomu "wyboru paczki aktualizacji" (poprzez OTA nie widzi nowszego softu) i wszystko będzie działać? Pytanie laika, z góry dziękuję za zrozumienie.

Nie możesz bo masz telefon z Global Stable ROM. Powyższy link to soft EEA Stable ROM.

Właśnie dlatego dziękowałem z góry za zrozumienie, a powinienem pewnie jeszcze za wyrozumiałość ;) Czyli mam ostatni stabilny soft.  i czekać na OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, trad napisał:

Właśnie dlatego dziękowałem z góry za zrozumienie, a powinienem pewnie jeszcze za wyrozumiałość ;) Czyli mam ostatni stabilny soft.  i czekać na OTA.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V11.0.3.0.QFAMIXM_f321a89ed9_10.0.zip - to jest najnowszy ostatni stabilny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się z 10.2.30 od razu na 11.0.6?
Właśnie przyszedł kumpel, a kupił z mojego polecenia, pytam go jak tam z 11-ką mu się pracuje. A on mi mówi że jeszcze nie dostał. Bidulek ;) Ja już zapomniałem kiedy instalowałem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie zadam, czy jak wgram tego nowego Androida 10 i MIUI 11 z tego pliku ZIP, to wszystko co mam w telefonie się zachowa czy skasuje? Bo rozumiem że jakbym wgrał przez OTA to wszystko by mi się zachowało, a jeśli wgram z pliku to też? Wybaczcie nie siedzę w temacie, także się nie orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po aktualizacji do MIUI V11.0.6.0.QFAEUXM pojawiły się problemy z bluetooth - zrywanie połączenia z opaską amazfit cor, przełączanie z danych komórkowych na wifi kiedy wchodzę do domu - czasem po godzinie nawet nie chce się przełączyć oraz problem z projekcją na telewizorze. Wcześniej (przed aktualizacją), wszystko z powyższych działało bez zastrzeżeń.   Przeinstalowałem ponownie system lecz to nic nie zmieniło. Chcę uniknąć przywracania do ustawień fabrycznych i ustawiania i instalowania wszystkiego od nowa.

Moje pytanie o poradę i pomoc brzmi:

mogę zrobić downgrade do wersji MIUI V11.0.5.0.QFAEUXM poprzez standardową aktualizację w ustawieniach poprzez wybranie pliku z softem?

Może macie inne pomysły jak pozbyć się w/w błędów?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go używałem na starszym androidzie i tych ustawień nie było. Nie miał dostępu do powiadomień i nie było opcji żeby je nadać. Stąd moje pytanie czy u was to jest, jak widać tak. Inne zewnętrzne launchery jak Nova czy MS pytały o zezwolenie na dostęp do powiadomień, Poco nie.

Na Androidzie 7.1.2 w Redmi 4x (MIUI 11) faktycznie nie działają te powiadomienia i nie da się tego w żaden sposób ustawić na Poco Launcher.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adasiek74 napisał:

Pojawiła się aktualizacja OTA MIUI V11.0.6.0.QFAEUXM :)

A i owszem, tyle że 2 tygodnie temu :mrgreen:

https://miuipolska.pl/forum/topic/42234-update-software-globaleea/?do=findComment&comment=540080

Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...