Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, pkonrad napisał:

Sprawdzałaś ile i jakie aplikacje masz dodane do autostartu ?

Wszystko wyłączone już 2 tygodnie temu.
@Karls no u mnie też tak było, ale przez ostatnie 2 dni coś się spieprzyło i nic nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Karls napisał:

Jasność działa normalnie, to coś u Ciebie i nie ma żadnej gwarancji, że kolejny update cokolwiek zmieni.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Działało wszystko do momentu drugiej aktualizacji MIUI11. Sterowniki pewnie, wgrałbym jeszcze raz, ale wycofali i wersja już nie wróciła, nawet na ich oficjalnej stronie, a nie tylko OTA. 

Naotmiast ja nie mam problemów z setką innych rzeczy które opisują inni. Xiaomi i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaktualizował Wam się launcher Xiaomi? Ten w aplikacjach systemowych.
Po prostu jak pokazuje Wam się pulpit po odblokowaniu telefonu, to jest dodana taka jakby "animacja" która imituje pojawianie się ikon na pulpicie. Tak jakby wyjeżdżały z dołu czy coś, wygląda to do d*py - tak jakby się launcher przeładowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zoltan78 napisał:

No niestety na jakiś czas musi Ci się spodobać albo jak ktoś wcześniej wspomniał pozostaje instalacja poco lanchera. 

Ja pisałem o Poco, to jest naprawdę spoko opcja, szczególnie dla telefonów Xiaomi. Właściwie to praktycznie wszystkie funkcje Poco Launchera zostały zaadoptowane do MIUI Launchera w wersji 4.15 Alpha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:

Właściwie to praktycznie wszystkie funkcje Poco Launchera zostały zaadoptowane do MIUI Launchera w wersji 4.15 Alpha :)

A cyferki z liczbą powiadomień na ikonach aplikacji działają Ci na Poco? U nie nie, z tego powodu wolę Miui launchera alpha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...