Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

Bez różnicy.

Dnia 15.11.2019 o 17:34, Croul napisał:

Chyba wiem dlaczego bateria potrafi lepiej trzymać. Od aktualizacji nie łączy się z wszystkimi dostępnymi częstotliwościami przy agregacja fal. W spoczynku jest połączony tylko z jedną a gdy zaczynam coś ściągać momentalnie łączy się z wszystkimi dostępnymi. O ile dobrze pamiętam to na androidzie 9 był połączony cały czas. Widać to po ikonie 4g. W momencie ściągania włącza się 4g+ i chwilę po zakaczeniu ściągania wraca na 4g.

Testowane w angielskim Vodafone. Też tak macie?? 

Nie. Cały czas LTE+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zoltan78 napisał:

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

5-6h włączonego ekranu.

GPS dziś przez cały dzień włączony bo coś zepsuli i bez tego połowa apek nie działa jak powinna(brak lokalizacji po danych komórkowych czy wifi), stardew valley przez 1:15h, 1h mifit z GPS, i chrome, wykop, Twitter, reddit i obecnie mam 42% baterii i 4h włączonego ekranu. 

Szczerze? Nie widzę większej różnicy. U mnie tak jakby gorzej jest o pół godziny SOT, ale może przez to, że wrzuciło mi wszystkie apki do autostartu i pieron wie gdzie jeszcze, a nie miałem ochoty sprawdzać co i jak będzie działać jak je wyrzuce stamtąd. Chociaż to różnica na pograniczu błędu statystycznego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchalem się sugestie na forum odnośnie baterii na 11 i zrobiłem przywracanie do ustawień fabrycznych. Teraz po wyjściu z WiFi zawsze wskakuje mi zasięg H+ pomimo ze jest dostępne LTE. Muszę wejsc w tryb samolotowy i dopiero potem wskakuje LTE. Jak temu zaradzić?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Croul napisał:

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

To nie ma znaczenia... Ja korzystam z Plusa i mam TYLKO jeden nadajnik bez żadnej agregacji, nigdy nie mam w domu agregowania i mimo to bateria trzyma dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyhaker
Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 
Przy włączonym Wi-Fi.1ba11f774ac0fe4039f5b858e167a864.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce miui polska, i co tydzień update szitu, wolę raz na rok sprawdzony update. Po mi 5 mam dość co chwilę jakiś aktualizacji. Psują jedno drugie naprawiaja, takie aktualizacje są dobre dla ludzi którzy nie potrzebują sprawnego telefonu :)

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanie. Jaki macie kolor telefonu i numer najnowszej aktualizacji? Mam razem z dziewczyną po MI 9, ona fioletowy (tryb jasny na zdjeciu), ja niebieski (tryb ciemny). Dziewczyna dostała jakiś czas temu aktualizacje do ver. 11.0.5.0, a dziś do 11.0.6.0. ja natomiast miałem 11.0.2.0 i dziś aktualizacja do 11.0.3.0. Ma może ktoś pojęcie, czy chodzi tylko o kolor, czy o coś jeszcze?

Screenshot_2019-11-21-14-26-26-687_com.android.updater.jpg

SAVE_20191121_145257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym z góry przeprosić, ale mam pytanie chyba nie z tego modelu do końca i mnie moderator pewnie okrzyczy za chwile :grin: 

Ja na Mi9 oczywiście mam AoD, ale wczoraj dziewczyna dostała MIUI11 na RedmiNote5 i nie ma tam takiej opcji. Wiem, że ona ma matryce IPS, ale nigdzie nie wspominali, że mając nowe MIUI na poszczególnych telefonach tej opcji nie będzie. Ktoś coś podpowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...