Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Segor napisał:

Co to znaczy, że przestały znikać? Na twoim screenie nie widać powiadomienia żadnego. Natomiast w tym update właśnie w końcu naprawili powiadomienia i nie znikają same z belki.

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem  ? Bo kolega dobrze nie spojrzał na zrzut ekranu : )

Screenshot_2019-11-13-14-39-26-487_com_miui_home.jpg.29b701e25984e903abd41e9c25766a20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, eNse napisał:

Czy tylko ja mam problem z mapami Google? W momencie używania nawigacji i zminimalizowaniu jej, nie da się jej ponownie uruchomić. Jest tylko czarny ekran 

Jest na to workaround. Jeśli używasz gestów, użyj gestu do wyświetlenia aplikacji w tle gdy włączona jest nawigacja. Powinno pozwolić to uruchomić picture in picture dla Map. Jeśli minimalizuje się Mapy w trakcie włączonej nawigacji, rzeczywiście są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marek789 napisał:

Witam, mam problem z aktualizacjami na najnowszym MIUI v11 11.0.5. System ciągle próbuje pobierać aktualizacje do Facebooka i za każdym razem pojawia się błąd. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Resetowałem dane sklepu play, odinstalowywałem facebooka, uruchamiałem ponownie telefon i nic

Miałem tak z messengerem, po paru dniach zaktualizowało wraz z innymi apkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarek882 napisał:

Czy da się ustawić pogodę po lokalizacji w której się aktualnie znajdujemy? W emui coś takiego było.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Tak tylko teraz lokalizację bierze JEDYNIE z GPS. Już nie działa nawigacja po danych komórkowych i wifi która była przydatna dla apek typu pogoda, flight radar i temu podobne w których nie chcieliśmy dokładnej lokalizacji i chcieliśmy oszczędzić baterie. Teraz trzeba mieć włączoną lokalizację po GPS żeby cokolwiek działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko teraz lokalizację bierze JEDYNIE z GPS. Już nie działa nawigacja po danych komórkowych i wifi która była przydatna dla apek typu pogoda, flight radar i temu podobne w których nie chcieliśmy dokładnej lokalizacji i chcieliśmy oszczędzić baterie. Teraz trzeba mieć włączoną lokalizację po GPS żeby cokolwiek działało...
Zauważyłem to względem 10. Może powróci to w kolejnym updejcie. Oby!

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bo sam wyłączałem na miui10, teraz używam xiaomi.eu i nie pamiętam za bardzo jak to się robiło. 

W autoryzacjach chyba trzeba wyłączyć MSA, i potem w aplikacji która wyświetla reklamy w opcjach wyłączamy albo reklamy albo .. i tutaj nie pamiętam. 

poszukaj na pewno jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, kolejny problem. Przed aktualizacją działało mi ładowanie bezprzewodowe na moim Mi9 na ładowarce od xiaomi 20w. Teraz nie reaguje wcale jak kładę na podstawkę (brak migania na podstawce, brak reakcji na telefonie). Na drugim Mi9 z tą samą aktualizacją działa bez problemu. Jakieś pomysły? Wipe all, downgrade softu, gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KifKick też tak miałem. Mrugał 3 razy talerz i nie ruszylo. Nie wiem co pomogło wreszcie zatrybilo. Restartowalem telefon, podmienilem zasilacze do indukcji, wreszcie sprawdziłem na Samsungu żony czy w ogóle działa talerz(działał bez problemu) i wreszcie za którymś razem złapało telefon i od teraz się ładuje. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem dlaczego bateria potrafi lepiej trzymać. Od aktualizacji nie łączy się z wszystkimi dostępnymi częstotliwościami przy agregacja fal. W spoczynku jest połączony tylko z jedną a gdy zaczynam coś ściągać momentalnie łączy się z wszystkimi dostępnymi. O ile dobrze pamiętam to na androidzie 9 był połączony cały czas. Widać to po ikonie 4g. W momencie ściągania włącza się 4g+ i chwilę po zakaczeniu ściągania wraca na 4g.

Testowane w angielskim Vodafone. Też tak macie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Croul napisał:

Chyba wiem dlaczego bateria potrafi lepiej trzymać. Od aktualizacji nie łączy się z wszystkimi dostępnymi częstotliwościami przy agregacja fal. W spoczynku jest połączony tylko z jedną a gdy zaczynam coś ściągać momentalnie łączy się z wszystkimi dostępnymi. O ile dobrze pamiętam to na androidzie 9 był połączony cały czas. Widać to po ikonie 4g. W momencie ściągania włącza się 4g+ i chwilę po zakaczeniu ściągania wraca na 4g.

Testowane w angielskim Vodafone. Też tak macie?? 

To już możesz obalić tę teorię, bo 99% czasu siedzę na WiFi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galakty

Albo nie zrozumiałes albo nie dodałeś że wylaczasz całkowicie zasięg sieci komórkowej gdy korzystasz z WiFi. 

Bo jeśli wciąż możesz dzwonić to znaczy że jesteś podłączony. I teraz tylko po jednej częstotliwości. Wcześniej jeśli byłeś w zasięgu LTE-A to wciąż antena telefonu jechała po wszystkich dostępnych częstotliwościach. 

Potwierdziłes moja teorie bo teraz ktoś kto siedzi na wifi dużo mniej obciąża baterie połączeniem z siecią. Mimo wifi wciąż jesteś połączony z LTE tylko aktualnie nie ściągasz. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś :)

 

@stereo0

U mnie cały czas trzyma LTE. Mimoniz ciągle jestem w ruchu. 

Edytowane przez Croul
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od przejścia na 11 cały czas wyskakuje aktualizacja, która nie może dojść do końca

,, aktualizowanie,, funkcja aplikacji facebook''. Jak się tego pozbyć? Odinstalowanie i ponowna instacja Facebooka nic nie daje.

Trwa już to kilka dni

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od przejścia na 11 cały czas wyskakuje aktualizacja, która nie może dojść do końca
,, aktualizowanie,, funkcja aplikacji facebook''. Jak się tego pozbyć? Odinstalowanie i ponowna instacja Facebooka nic nie daje.
Trwa już to kilka dni
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Wyczyścić wszystkie dane sklepu Play

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...