Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was po aktualizacji też automatyczna jasność zmniejsza podświetlenie do zera nawet w pomieszczeniach gdzie nie jest za bardzo ciemno ? Przed aktualizacją w podobnych warunkach zjeżdżało zawsze do około 1/10 paska albo więcej, tak teraz ledwo zrobi się ciemniej gdzieś to od razu na minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polomaski napisał:

Mnie wywala z ustawień gdy chce powylaczac któraś z tych 3 opcji. Czekam na aktualizację MIUI narazie mam 11.0.1

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info spróbuję

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Region Albania i jest 11.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bartek5860 napisał:

Czy u was po aktualizacji też automatyczna jasność zmniejsza podświetlenie do zera nawet w pomieszczeniach gdzie nie jest za bardzo ciemno ? Przed aktualizacją w podobnych warunkach zjeżdżało zawsze do około 1/10 paska albo więcej, tak teraz ledwo zrobi się ciemniej gdzieś to od razu na minimum

Tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Croul napisał:

Nie widziałem żeby byli wcześniej. 

Jakby ktoś chciał szufladę aplikacji w nowym MIUI 11 to tutaj jest instrukcja jak włączyć. Bez żadnego roota itp. 

https://youtu.be/wFDey-I8vzQ

Ja nie mam takiej opcji.... rozmiar ikon?, gdzie to znaleźć. Mam global eea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby sprawdzić jeśli posiada samochód z Android Auto czy też po włączeniu podświetlenia krawędzi mu mruga bez przerwy podczas połączenia android auto?

Normalnie jak dostanę powiadomienie to mrugnie raz aż ciężko to zauważyć, a podczas połączenia z samochodem mruga jak głupie bez przerwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim regionie macie android auto w sklepie? Ja nie mam na Polsce?

Drugie ważniejsze pytanie: jak Wam działa dual SIM po aktualizacji? Mi wcześniej oddzwaniał z sima z którego było połączenie, teraz oddzwania z tego wybranego w ustawieniach jako domyślny ;(
A muszę mieć wybrane domyślne, bo w android auto nie działa inaczej dzwonienie :(

A odnośnie SMS to przerzuciłem się na aplikację Wiadomości od Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim regionie macie android auto w sklepie? Ja nie mam na Polsce?

Drugie ważniejsze pytanie: jak Wam działa dual SIM po aktualizacji? Mi wcześniej oddzwaniał z sima z którego było połączenie, teraz oddzwania z tego wybranego w ustawieniach jako domyślny ;(
A muszę mieć wybrane domyślne, bo w android auto nie działa inaczej dzwonienie default_sad.png

A odnośnie SMS to przerzuciłem się na aplikację Wiadomości od Google.

Android auto w andku 10 jest funkcja a nie osobną aplikacją .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, mam aktualnie V10.2.30.0.PFAEUXM, czyli EEA. W poniedziałek dostałem powiadomienie o aktualizacji do miui 11. Po kilku godzinach je kliknąłem i wyskoczyło okno aktualizacji z informacją że brak dostępnych aktualizacji. Czyżby wycofano aktualizację że względu na kilka problemów o których pisaliście?

Screenshot_2019-11-07-19-48-58-844_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Segor napisał:
1 godzinę temu, talib1990 napisał:
Android auto w andku 10 jest funkcja a nie osobną aplikacją .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, ale jakie to ma znaczenie? Ja pytam o widoczność w sklepie.

Taka, że jest to wbudowane i nie ma konieczności tego widzieć. Zresztą mi nawet ikonka android auto znikła, zginęła na zawsze po próbie usunięcia aktualizacji( bo całej się nie da) i zainstalowaniu od nowa aktualizacji. Jak bardzo chcesz to tu jest link do apki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

Taka, że jest to wbudowane i nie ma konieczności tego widzieć. Zresztą mi nawet ikonka android auto znikła, zginęła na zawsze po próbie usunięcia aktualizacji( bo całej się nie da) i zainstalowaniu od nowa aktualizacji. Jak bardzo chcesz to tu jest link do apki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead

Może to głupie pytanie, ale jak w takim razie z tego korzystać skoro nie ma tego jako aplikacji? Chyba nie do końca ogarniam o co chodzi z tym AA :grin:

Dnia 5.11.2019 o 11:50, cmm7 napisał:

Wyskoczyło na dole okienko z jakim urządzeniem się połączył i ile to urządzenie ma jeszcze % baterii. Takie iphone style coś:-P

Dziś sobie o tym przypomniałem i jak odpaliłem głośnik to nic mi nie pokazało niestety, nawet po zsunieciu belki nie widziałem informacji o stanie baterii. Mam JBL go2 jak coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, user5624 napisał:

Widać to praktyka w Xiaomi, bo to już nie pierwszy raz jak wycofali aktualizację.

 

Dokładnie, dlatego ja polecam się nie spieszyć z aktualizacją, szczególnie jak jest zmiana o całą wersję. Lepiej poczekać chociaż tydzień od powiadomienia, niż później dzielnie walczyć z bugami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia EEA Miui 11.0.5
+ulepszony interfejs na duży plus, łatwiejsza nawigacja, lepsze ikony w ustawieniach (ustawienia na maxa przejrzyste wkoncu)
+dodana cyfrowa równowaga czego na eea nie było
+wkoncu ikony powiadomień
+wysuwany notatnik z boku ekranu (mega to jest)
+po kilku dniach używania bateria wolniej spada
+AOD świetny(chociaż jest minus)
+dźwięki natury są piekne
teraz minusy:
-szalejace powiadomienia messengera (znikają, pojawiają się)
-znikajacen dymki czatu j.w
-problemy z tą opcją okno w oknie - mapy google po zminimalizowaniu i powrocie ukazują tylko czarna przestrzeń, trzeba trochę pokombinować i wraca
-AOD z dodatkowym efektem podświetlenia po bokach przy powiadomieniu wariuje jak cholera. Najwięcej przy mapach Google dosłownie non stop mruga.

Lubi również czasem z d*py wykraszowac YouTube i YouTube Music kilkukrotnie z rzędu.




Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Liffer napisał:

Moje odczucia EEA Miui 11.0.5
+ulepszony interfejs na duży plus, łatwiejsza nawigacja, lepsze ikony w ustawieniach (ustawienia na maxa przejrzyste wkoncu)
+dodana cyfrowa równowaga czego na eea nie było
+wkoncu ikony powiadomień
+wysuwany notatnik z boku ekranu (mega to jest)
+po kilku dniach używania bateria wolniej spada
+AOD świetny(chociaż jest minus)
+dźwięki natury są piekne
teraz minusy:
-szalejace powiadomienia messengera (znikają, pojawiają się)
-znikajacen dymki czatu j.w
-problemy z tą opcją okno w oknie - mapy google po zminimalizowaniu i powrocie ukazują tylko czarna przestrzeń, trzeba trochę pokombinować i wraca
-AOD z dodatkowym efektem podświetlenia po bokach przy powiadomieniu wariuje jak cholera. Najwięcej przy mapach Google dosłownie non stop mruga.

Lubi również czasem z d*py wykraszowac YouTube i YouTube Music kilkukrotnie z rzędu.




Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie znaleźć jakieś informacje na temat tej cyfrowej równowagi w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Liffer napisał:


-AOD z dodatkowym efektem podświetlenia po bokach przy powiadomieniu wariuje jak cholera. Najwięcej przy mapach Google dosłownie non stop mruga.
 

No wreszcie ktoś to potwierdził Xd czyli to nie wina android auto tylko map gogle. A wlasciwie to nie wiem czy map czy tych powiadomien które sa na belce, ale powinna być możliwość ich ignorowania przez ekran krawędziowy. Niestety w opcjach powiadomien każdej apki z opsobna nic o tym nie ma. Jest dioda, cos tam jeszcze, a tego nie.

@cocoz w ustawieniach w glownym menu masz "digital wellbeling"

Edytowane przez stereo0
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, alfabet napisał:

U mnie się potrafi na dworze ekran przyciemnić sam z siebie (od czasu update 11). To jest na ten moment jedyna zauważalna dla mnie wada.

Wyłącz automatykę i po problemie.

13 godzin temu, Liffer napisał:

Moje odczucia EEA Miui 11.0.5

+wysuwany notatnik z boku ekranu (mega to jest)




Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Jak się uruchamia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...