Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, zoltan78 napisał:

Pierwsze słyszę o takim podejściu tej firmy. Aby dostać aktualizacje closed beta trzeba do niej należeć i mieć do niej przypisane konto xiaomi. Zwykli użytkownicy takiej aktualizacji nie dostają. Ta aktualizacja jest właśnie z grupy closed beta więc normalnie nie mogłeś jej dostać. 

Ale ty mylisz closed beta z Beta Stable. Beta Stable przed tym, jak weszlo Mi Pilot, trafiało do zwykłych losowych userów, którzy dawali - bądź nie - feedback (no i do członków Beta Team Global też, jeśli się nie mylę? @K4r0lSz?). Teraz niby z wejściem Mi Pilot mają dostawać tylko testerzy w Mi Pilot, ale raz, że w updaterze jest opcja Otrzymuj wczesne aktualizacje (nie wiem czy działa), dwa - no, jak widać, dalej prawdopodobnie utrzymali to, że dostają także zwykli, losowi userzy (choć nie widziałem podobnych przypadków w tym momencie - jeśli chodzi o aktualizację do MIUI 11 - na innych modelach, by ktoś spoza Mi Pilot tak nagle dostał - raczej dopiero po publicznym wydaniu dla wszystkich użytkowników)

Edytowane przez Orjon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoltan78 to coś mylisz albo słabo się orientujesz, tak jak wspomniałem romy close beta(developer) są dla grup Close Beta oraz dla wszystkich innych grup specjalnych np news team, moderatorów, super moderatorów i innych grup obecnie na Mi Community np dla Mi Tech Team, Mi Pilot Team etc. Zawsze tak było. Także Close Beta romy dostawały wszystkie specjalne teamy forum en.miui.com i miui.com a obecnie wszystkie teamy Mi Community, taki przywilej bycia w grupie specjalnej na Mi Community.

 

Co do Beta Stable czyli wersja testowa lini Stabilnej była na takich samych zasadach dostawali ją użytkownicy wszystkich specjalnych Teamów tak jak napisałem wyżej.

Ale od czasów Redmi Note 3 - Kenzo i Kate dostawali w OTA także losowi użytkownicy, mający wersje Stabilne. Jak był pozytywny feedback z Beta Teamów, innych Teamów specjalnych oraz od tych losowych użytkoników to puszczano tą Beta Stable oficjalnie jako już Stable w OTA jak i w postaci plików na forum zip i tgz.

Trwa to do tej pory na każdy telefon. Czyli taki Beta Stable mogą dalej dostać zwykli użytkownicy, ale jeśli sam osobiście nie dostaniesz jej w OTA, to aby zainstalować musisz być w Close Beta lub innym specjalnym Teamie lub wgrać przez twrp ewentualnie edytować rom wywalając weryfikację.

Tu poprostu jakiś użytkownik dostał w OTA, udostępnił link do romu i tyle.

Co do aktualizacji do Miui11 mają ją wszystkie Teamy Mi Community Global o China a czy idzie do zwykłych użytkowników? Jak widać tak skoro ludzie dostają.

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hops123 napisał:
Witam, również dostałem dzisiaj aktualizacje do miui 11. Jak narazie pobieram i zaczynam testy, potem dam znać czy coś sie zmieniło.

To nie tylko aktualizacja do MIUI 11, ale również do Androida 10. W dniu dzisiejszym oficjalnie taka aktualizacja została wypuszczona dla Mi 9 z Global ROM (nie EEA) - MIUI V11.0.1.0.QFAMIXM (Global Stable ROM)


Recovery (2.3 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V11.0.1.0.QFAMIXM_fe2e2306cc_10.0.zip


Jeśli ktoś jeszcze nie dostał aktualizacji OTA, to bez problemu powinno się dać zainstalować ROM z linku powyżej przez systemowy updater.


Changelog:

  • Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Always-on display
    • Always-on display now comes with gorgeous dynamic themes. Essential information is displayed on your screen 24/7.
    • Personalize your device with a unique signature
    • Keep your screen alive with our amazing special effects
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Mi Share
    • Transfer files from phone to phone at breakneck speeds
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • Printing
    • Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • Stable MIUI based on Android 10
Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już próbował instalować z linku wyżej przez systemowy updater? Mam 10.2.30 PFAEUXM i nadal nic default_sad.png

Przecież wyżej wyraźnie napisałem, że wypuścili update dla Mi 9 z Global Stable ROM (nie EEA), więc skoro masz EEA Stable ROM to nic dziwnego że nie dostałeś aktualizacji. Oczywiście z linku zamieszczonego w poprzednim poście też nie zainstalujesz, bo Twoja Mi 9 ma inny ROM. Trzeba cierpliwie czekać aż wypuszczą update dla europejskiego globala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyżej wyraźnie napisałem, że wypuścili update dla Mi 9 z Global Stable ROM (nie EEA), więc skoro masz EEA Stable ROM to nic dziwnego że nie dostałeś aktualizacji. Oczywiście z linku zamieszczonego w poprzednim poście też nie zainstalujesz, bo Twoja Mi 9 ma inny ROM. Trzeba cierpliwie czekać aż wypuszczą update dla europejskiego globala.
Kiedy jest planowany updated dla eea? Wiadomo?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jarek882 napisał:

Mam taki problem a nie chce zakładać tematu. Jak daje na głównym ekranie palcem od dołu do góry to włącza mi się przeglądarka xiaomi a nie jak wcześniej wyszukiwarka Google. Mógłby ktos pomóc? :-)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Mam to samo od kilku dni, wyłączyłem zupełnie tą opcje z pociagnieciem palca w góre bo tylko denerwuje teraz. Dodałem widget Google na ekranie głównym. Nie wiem czemu tak to zmienili. 

Edytowane przez cocoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo od kilku dni, wyłączyłem zupełnie tą opcje z pociagnieciem palca w góre bo tylko denerwuje teraz. Dodałem widget Google na ekranie głównym. Nie wiem czemu tak to zmienili. 
Naprawiłem. Wchodzisz w wyszukiwarke Google następnie klikasz więcej ustawienia powiadomienia i zaznaczyć pływające powiadomienia jak to zaznaczyłem wyszukiwarka wróciła pociągając palcem do góry na głównym ekranie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarek882 napisał:

Naprawiłem. Wchodzisz w wyszukiwarke Google następnie klikasz więcej ustawienia powiadomienia i zaznaczyć pływające powiadomienia jak to zaznaczyłem wyszukiwarka wróciła pociągając palcem do góry na głównym ekranie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie niestety nie działa nadal.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci z niego przyjdzie? Jak na razie, z tego co ogłaszali to jest "tak se"... 
Poza tym z tego co widzę, to "szczęśliwcy" robią za beta-testerów... Jest niedopracowane i wychodzą babolki... 
MIUI 10 nagle przestało działać? ;-)
Wkurzają już mnie znikające ikony powiadomień powoli...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...