Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych ikonek na globalu nie będzie. Zaraz flagowce bez notcha będą wcale (kamerka wysuwana/pod ekranem) więc po cholerę pisać kod na powiadomienia.

Już pomijam że od premiery Mi8 to nie nastąpiło, Mi9 nic nie zmieni.

Edytowane przez galakty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był ciekawy to Xiaomi podało daty aktualizacji do Global Stable (MIUI 11) dla poszczególnych modeli. Mi 9 (wersja podstawowa, bez literek) jest spodziewany na turę 4 do 12 listopada. Niestety nie wiadomo czy chodzi o EEA czy International. Stawiałbym, że to pierwsze, bo on cały czas był do przodu względem tego drugiego, no ale zobaczymy.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karls napisał:

No tak, zgadza się, druga tura to 4 do 12 listopada. W pierwszej puścili widzę tańsze modele, czyli chyba zrobią z ludzi darmowych betatesterów, jedyne co by uzasadniało taką kolejność.

Nie, po prostu Mi9 mają głęboko w tyłkach. Mi8 cały czas otrzymuje nowsze łatki bezpieczeństwa i nowsze feature'y, jak np. DC Dimming. Miałem Mi8, miał DC od dłuższego czasu, kupiłem Mi9 i musiałem czekać kilka miesięcy żeby być na poziomie starego telefonu :D Łatki bezpieczeństwa to samo, Mi8 do przodu, z MIUI11 to samo widzę... Trochę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

To już jest od jakiegoś czasu.

Ja na EEA zauważyłem to dopiero dziś.

 

42 minuty temu, Karls napisał:

Co macie na myśli? Gesty do otwarcia wyszukiwarki czy powiadomień?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dłuższe przytrzymanie np. kalendarza uruchamia taki dymek przy ikonie, w którym można ustawić np. nowe wydarzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karls np Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Systemowy menedżer pulpitu. Najnowsze Miui launcher-y stabilne, dev i alpha znajdziesz na apkmirror. Ten kolegi @galakty to najnowszy stable, ale alphy są ciekawsze (o ile zadziałają poprawnie).

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem aktualizacje launchera do 4.12 i już działa. Czyli wychodzi na to, że Xiaomi jak Google, wypuszcza updaty partiami, nie każdy ma tą samą wersję w danym momencie default_wink.png.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Potwierdzam też mam.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stereo0 napisał:

Też to dziś dostałem, ale to od dawna jest na miuipolska na moim testowym mi5 xd ale dla mnie to wadą bo nie można czegoś szybko usunąć przesunięciem do kosza u góry tylko trzeba się przeklinać :/

Rozumiem, że przytrzymując ikonę masz "udostępnij" oraz "informacje o aplikacji"? Przytrzymując rusz ikoną i wtedy pokazuje się u góry "odinstaluj". Na mi9t tak mam.

Edytowane przez Raamboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...