Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??
Ja mam 10.2.14.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poprawki zabezpieczeń z sierpnia. Teraz jest global i global eea(ja mam eea) czyli ten europejaki. Te 7 Xiaomi temu Xiaomi nie wydawało co dwa tygodnie nowego telefonu. Teraz już mają taki burdel, że sami nie wiedzą co gdzie i po co xd jak chcesz powiadomienia to instaluj Xiaomi eu. Zresztą samych mi9 już jest chyba z 10 rodzajów. Mi9, mi9t, mi9t pro, mi9 pro, mi9 lite, mi9 se, mi9 te i nie wiem jakie jeszcze bo już nie nadążam. A już mamy pazdziernik i koło grudnia/ stycznia będziemy dostawać informacje o mi10 czy czymś podobnym w 15 różnych konfiguracjach, a o mi9 Xiaomi zapomni już całkiem. 

Edytowane przez stereo0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w skrócie wytłumaczy o co chodzi z tymi powiadomieniami? Przewertowałem trochę forum wstecz i widziałem właśnie jakieś posty bodajże z czerwca, że były jakieś problemy z ikonkami. To oni dalej tego nie naprawili w Globalu? :shock:

Edytowane przez Maxiorekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... Robicie sobie gumiane problemy... 

Przed chwilą (dłuższą) dopadłem do 9tki Babinej i nie licząc 160 stron otwartych w zakładkach w Chrome (tak... tak... sto sześćdziesiąt... dwa razy liczyłem) to stado ikon... 

Naprawdę robicie sobie sami pod górkę ;-)

IMG_20191009_225546.jpg

IMG_20191009_231004.jpg

IMG_20191009_231055.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiecie tak jak ma pasuje... I to ona ma w 4 literach, że innym się wydaje, że "pasuje jak świni siodło". 

Jak Karls wspomniał wystarczy pokonfigurować, ale nie mam zamiaru walczyć z uzyszkodniczką i lotto mi jak wygląda, dopóki jej pasuje... 

Naprawdę robicie gumowe problemy... Wszystkiego używacie tylko systemowego? To po co te gcamy, firefoxy żeby daleko nie szukać... 

System nie obsługuje ikon na dłuższy dystans, jest apka i to samo co systemowo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta :) Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta  Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.
Nie długo wychodzi miui 11 i tam powiadomienia powinny być

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to czytałeś, to interesująca informacja.
Tutaj masz:
https://www.tabletowo.pl/miui-11-global-kiedy-premiera-data-co-nowego-aktualizacja/
Zapewniali, że cała rodzina Mi9 w pierwszej transzy będzie, także może do końca października dostaniemy. EEA pewnie nieco szybciej, international trochę później.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...