Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda, da się nagrać stock na Xiaomi.eu przez TWRP, wiem bo tak kiedyś zrobiłem. Wipe data mocno zalecany, bo bez tego może polecieć sporo FC, albo nawet bootloop.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk


Robiłem wipe data, format i ten sam błąd. Chciałbym się cofnąć do Pie Global EU.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, da się nagrać stock na Xiaomi.eu przez TWRP, wiem bo tak kiedyś zrobiłem. Wipe data mocno zalecany, bo bez tego może polecieć sporo FC, albo nawet bootloop.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk


Robiłem wipe data, format i ten sam błąd. Chciałbym się cofnąć do Pie Global EU.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze telefony bawcie się dobrze. Wypadałoby oproczy wipe data i format zrobić wipe system by wywalić całkiem system Xiaomi eu z telefonu, a dopiero potem brać się za wgrywanie globala przez twrp. Takie zabawy z twrp i wgrywanie globala są dozwolone jak wie co się robi, a widzę, że nie macie pojęcia. Podobne zabawy z mi8 groziły cegłą jeśli się spełniło kilka warunków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze telefony bawcie się dobrze. Wypadałoby oproczy wipe data i format zrobić wipe system by wywalić całkiem system Xiaomi eu z telefonu, a dopiero potem brać się za wgrywanie globala przez twrp. Takie zabawy z twrp i wgrywanie globala są dozwolone jak wie co się robi, a widzę, że nie macie pojęcia. Podobne zabawy z mi8 groziły cegłą jeśli się spełniło kilka warunków.

Chłopie, jak tak samo flashuje smartfony kupę lat, nic mi z tego nie jest obce. Tutaj chce rozgryźć dlaczego wywala mi błąd w twrp i co jest nie tak. Więc nie pisz co wypadałoby bo to ja wiem, przecież jakbym nie miał pojęcia to nawet nie miałbym odblkowanego bootladera a co dopiero inne modyfikacje. Skoro tu pytam to znaczy, że wypróbowałem już te opcje. Spróbuję z innymi wersjami twrp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na global eea z tego co pamiętam uruchamiałem opcje instalacji z zipow poprzez wielokrotne stukanie w ładna 10 w panelu aktualizacje. 
U mnie też jest możliwość wgrania z zipa w ten sposób, ale skąd i jaki soft pobrać żeby nic nie uwalić??? Teraz mam 10.2.28.


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dnia 27.08.2019 o 16:57, Orjon napisał:
Nowa aktualizacja V10.2.30.0.PFAEUXM. Uprzedzam - istnieje prawdopodobieństwo, że jeszcze nie będzie się dało z updatera zaktualizować i po prostu update pojawi się dopiero w następnych dniach normalnie (nie ma linku do OTA).

 


U mnie przeszło i wydaje się, że jest ok tylko dziwną informację dostałem po aktualizacji

872635ef19763e8d59a59a70d575fbc2.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez emarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się zagalopowałem. Nie wywaliło wszystkiego, ale np to że skanowaniem wifi mi zmieniło. Nie wiem co jeszcze bo ciężko mi się połapać xd z czasem może wyjdziesz ale obecnie jestem na wyjeździe i mało siedzę na telefonie. Może faktycznie te z zipa część ustawień zmieniają, a te z ota nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Teoretycznie wgrywanie pełnej paczki przez aktualizacje systemowe jest dedykowane do zmiany romów w ramach tej samej gałęzi. Z drugiej idziesz z wersją w górę, bo MI został z tyłu względem EEA. Nie zaryzykuje się stwierdzić, czy to zadziała, mimo że niby i jedno i drugie stock. Może ktoś z forumowiczów już tak próbował?

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...