Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

U mojej był 2.27. I z błędów o których pisali inni żadnego nie stwierdzono... 

A czytnik działa tak samo jak na 2.27. Żadnej różnicy nie stwierdzono na szybko (po mając minutę może trudno dobrze potestować). 

Jedyne zmiany, to w aktualizacjach bezpieczeństwa.... I żeby nie napisano, to niezauważalne są.... 

Po prostu usunęli babolki związane z niektórymi sprzętami i zmienili cyferkę na końcu.... 

I nie zmieniło się nic poza tym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, coś ogarnęli. Przed aktualizacją to się zastanawiałem, czy to nie szkło hybrydowe robi jakieś problemy bo najczęściej nie łapało za pierwszym razem. Tak powiedzmy raz na 3 podejścia łapało za pierwszym a w pozostałych trzeba było poprawkę robić, trochę irytujące. Teraz działa dużo lepiej - może raz na kilka prób się zgubi jak już bardzo niechlujnie się palec przystawi, w końcu zaczyna to działać jak powinno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, coś ogarnęli. Przed aktualizacją to się zastanawiałem, czy to nie szkło hybrydowe robi jakieś problemy bo najczęściej nie łapało za pierwszym razem. Tak powiedzmy raz na 3 podejścia łapało za pierwszym a w pozostałych trzeba było poprawkę robić, trochę irytujące. Teraz działa dużo lepiej - może raz na kilka prób się zgubi jak już bardzo niechlujnie się palec przystawi, w końcu zaczyna to działać jak powinno :).
Ja mam pojedynczy odcisk dodany kilka razy i nigdy nie miałem problemów z odblokowaniem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamgd - nie wiem, rzadko coś nagrywa więc się nawet nie interesowałem tym. Może ktoś inny ma info?

@Up - też dobry sposób. Ale generalnie teraz nie widzę sensu bo prawie zawsze łapie za pierwszym jak na razie. Ale gdyby coś się działo to warto zapamiętać trick ;).

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka tylko narzeka, że nie ma czytnika z tyłu, tylio jakiś chiński gamoń dał na ekranie... 

Jak dograłem swój odcisk do jej bodaj dwóch/trzech, biorąc jej telefon w rękę nazywałem chińskiego gamonia bardziej wulgarnie ;-)

Ten czytnik w ekranie nigdy nie będzie tak szybki i bezbłędny jak niezintegrowany. I to nie jest kwestia softowa... Tylko hardwareowa... 

Szybkość i dokładność pozostała w jej smarku bez zmian... Nadal w porównaniu do Maxa3 jest on ułomny i beznadziejny jak lato z radiem... I nic tego nie zmieni... 

Palec musi być idealnie czysty i suchy i ułożony jak najbardziej idealnie tak jak przy kodowaniu... W innym wypadku brak odczytu, albo trwa on tydzień +/- 2 dni... Ja tam znając jej wzór, jeżeli przy dotknięciu nie odblokowuje, od razu mażę po ekranie, bo nie chce mi się kombinować... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JamCiTo napisał:

Żonka tylko narzeka, że nie ma czytnika z tyłu, tylio jakiś chiński gamoń dał na ekranie... 

Jak dograłem swój odcisk do jej bodaj dwóch/trzech, biorąc jej telefon w rękę nazywałem chińskiego gamonia bardziej wulgarnie ;-)

Ten czytnik w ekranie nigdy nie będzie tak szybki i bezbłędny jak niezintegrowany. I to nie jest kwestia softowa... Tylko hardwareowa... 

Szybkość i dokładność pozostała w jej smarku bez zmian... Nadal w porównaniu do Maxa3 jest on ułomny i beznadziejny jak lato z radiem... I nic tego nie zmieni... 

Palec musi być idealnie czysty i suchy i ułożony jak najbardziej idealnie tak jak przy kodowaniu... W innym wypadku brak odczytu, albo trwa on tydzień +/- 2 dni... Ja tam znając jej wzór, jeżeli przy dotknięciu nie odblokowuje, od razu mażę po ekranie, bo nie chce mi się kombinować... 

Panie, gdyby było serio tak jak marudzisz, to nikt by nie korzystał z czytników w ekranie, bo byłyby nieużywalne. Dla mnie wygoda>czas odblokowania, czytnik na tyle to jakaś katastrofa, a ten na ekranie dla mnie działa bez zarzutu. Może warto oddać telefon na gwarancję, skoro występują takie problemy? Choć pewnie nie występują, a cały post to zwykłe marudzenie bo czytnik działa o pół sekundy dłużej XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JamCiTo napisał:

Żonka tylko narzeka, że nie ma czytnika z tyłu, tylio jakiś chiński gamoń dał na ekranie...

Czytnik z tyłu powiadasz :)? To jak odblokujesz telefon nie podnosząc go ze stołu, jak chcesz tylko coś na szybko sprawdzić? Jak odblokujesz w uchwycie samochodowym/rowerowym? A no właśnie... Czytnik z tyłu ma swoje zalety, ale też są sytuacje kiedy tył telefony masz zasłonięty i wtedy zaczynają się schody. Dlatego dla mnie w dobie telefonów bez przycisków pod ekranem najsensowniejsze są czytniki w ekranie, ewentualnie z boku telefonu (jak w Samsungu A7, czy w niektórych telefonach Sony). Choć i ta opcja z boku może robić problemy jak telefon płasko leży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Karls napisał:

No na 27 podobno czasem odblokowywanie ekranu wariowało, na 28 wygląda na naprawione. Poza tym, możliwe, że to samo jest + poprawki bezpieczeństwa na czerwiec.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk
 

Tak było, mam Mi 9 od początku premiery w Polsce. Czytnik na każdym poprzednim sofcie działał bardzo dobrze, super szybko. Dopiero w 27 spaprali go mocno, bo dodali nową animacje odblokowania. Fakt, że bardziej efektowna, ale źle działała, pojawiło mi się dużo błędów odczytu. Teraz jest 28 i bez zmiany odcisku znowu chodzi mi wszystko dobrze, tak jak kiedyś. Teraz nie zepsuć coś co działa to już bardzo trudne :-). Poprawki zostały z 01.06.2019.

Edytowane przez dzeryae
dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje po wyjęciu z kieszeni na przykład trzeba czekać aż ekran rozjaśni i pokaże na ekranie kto dzwoni. W innych telefonach po prostu po wyjęciu z kieszeni ekran od razu świeci się błyskawicznie rozświetla. jest to ewidentnie wina softu którym momencie próby wykonania połączenia nie rozświetla ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam prawidłowo ręczne ustawianie jasności ekranu? Zauważyłem dziwny bug, a może tak ma być? Przy umiarkowanej jasności otoczenia mogę ustawić jasność ręcznie, natomiast jak jest bardzo jasno to telefon ignoruje ręczne ustawienia i tak czy inaczej podnosi jasność. O co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stereo0 napisał:

Potwierdzam. Czytnik potrafi dalej sprawić problemy ;/ 

Ja też, jest dużo lepiej niż na 27 ale na 28 też co kilka dni zdarzają się losowe problemy. Zostawili też nowa animacje odblokowania, przez co czytnik jest o ułamek sekundy wolniejszy niż przed 27.

Edytowane przez dzeryae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...