Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, olutus napisał:

Jestem szczesciarzem bo u mnie na 27 póki co nic się nie dzieje :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Jedyne co zaobserwowałem to lag z podbiciem oświetlenia na słońcu jak ktoś dzwoni. Poza tym zero uwag. 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Też mam błąd oświetlenia po odblokowaniu czasem. Jest też błąd z ikoną NFC na belce którą dodali. Mianowicie można je włączyć mimo zablokowanego telefonu - po próbie włączenia powinien prosić o odblokowanie telefonu (złodziej może bez problemów płacić twoim telefonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych ikon powiadomień które nie znikają i można chyba o tym zapomnieć. Temperatury też ma trochę wyższe. Ehh po co ja głupi za każdym razem aktualizuje xd a i u mnie dziś zauważyłem, że autofocus w aparacie zaczął działać jak chce czy to w apce aparatu czy gcamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stereo0 napisał:

Nie ma żadnych ikon powiadomień które nie znikają i można chyba o tym zapomnieć.

Podobno na Global Beta już to naprawili, przynajmniej tak głosili na XDA, dlatego pytam. Ale skoro mówisz, że do stable to jeszcze nie trafiło to nic, trzeba dalej czekać.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Tutaj i tak luz, ale ostatnio miała dwa rzędy i jeszcze pod spodem trzy kropki... Coś "Test notch" czy jakoś tak... Jeżeli "perfekcjonistce" i "estetyczce" to nie przeszkadza, to ja nie widzę problemu... Tym bardziej, że to to w ogóle nie skonfigurowane ma, a ja nie mogę pomieszać, bo zaraz jest: "zostaw! To MÓJ telefon..." ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są aktualizacje:

Global - V10.2.13.0.PFAMIXM: http://bigota.d.miui.com/V10.2.13.0.PFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V10.2.13.0.PFAMIXM_b529c3de07_9.0.zip (OTA z 10.2.9.0: http://bigota.d.miui.com/V10.2.13.0.PFAMIXM/miui-blockota-cepheus_global-V10.2.9.0.PFAMIXM-V10.2.13.0.PFAMIXM-797ec4ae6b-9.0.zip)

Changelog:

Spoiler

System
Optimization: Lock screen pocket mode
Optimization: Updated Android Security Patch to June 2019. Increased system security.
Contacts
Fix: Contacts couldn't be deleted from SIM cards in some cases
Lockscreen, status bar, Notification shade
New: Introducing customizable Lock screen clock (Settings > Lock screen & password > Advanced settings). New Lock screen clock doesn't work with third party themes.
New: Use your fingerprint to open Home screen once you unlocked the device using face data and stayed on the Lock screen
Fix: Screen didn't always light up for notifications

Global EEA - V10.2.28.0.PFAEUXM: http://bigota.d.miui.com/V10.2.28.0.PFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V10.2.28.0.PFAEUXM_ac05750e9a_9.0.zip (OTA z 10.2.27.0: http://bigota.d.miui.com/V10.2.28.0.PFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V10.2.27.0.PFAEUXM-V10.2.28.0.PFAEUXM-0c25e4719d-9.0.zip, z 10.2.22.0 nie ma, jest tylko full ROM)

Changelog:

Spoiler

System
Optimization: Lock screen pocket mode
Optimization: Updated Android Security Patch to June 2019. Increased system security.
Contacts
Fix: Contacts couldn't be deleted from SIM cards in some cases
Lockscreen, status bar, Notification shade
New: Introducing customizable Lock screen clock (Settings > Lock screen & password > Advanced settings). New Lock screen clock doesn't work with third party themes.
Fix: Screen didn't always light up for notifications

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie powiadomień  Musisz kupić telefon bez notcha, albo wgrać moda/xiaomi.eu jeśli na nim to działa. Global nope. 
Huawei jakoś potrafi zrobić na swoich telefonach z notchem jeszcze większym niż tutaj. Nie rozumiem trochę xiaomi

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarek882 napisał:

Huawei jakoś potrafi zrobić na swoich telefonach z notchem jeszcze większym niż tutaj. Nie rozumiem trochę xiaomi emoji28.png

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Bo ich się nie da zrozumieć. Mi8 do tej pory nie ma powiadomień, kupiłem sobie Mi Banda i mam spokój (bo AoD i tak nie wyświetla ikonek firm trzecich). Myślałem że to oczywiste, że w Mi9 z łezką będą te powiadomienia, a tu nie :D Dopiero K20/Pro mają powiadomienia. 

Trochę racji mają, po co to programować? Skoro to ostatnie telefony z łezką? Mixy i nowe Mi już nie będą tego miały, zaoszczędzili dwie paczki ryżu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, galakty napisał:

Nie będzie powiadomień ;) Musisz kupić telefon bez notcha, albo wgrać moda/xiaomi.eu jeśli na nim to działa. Global nope. 

Na global beta od wersji 9.3.21 dla Mi9 i Note 7 już ogarnęli, kwestia czasu aż wejdzie w stable. Mi8 to jest inna bajka, tamten notch to jakaś porażka, wielki że już mogli pociągnąć do końca i się we wcięcia nie bawić. Także tu możesz mieć rację, że dla ósemki mogli to olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Bo ich się nie da zrozumieć. Mi8 do tej pory nie ma powiadomień, kupiłem sobie Mi Banda i mam spokój (bo AoD i tak nie wyświetla ikonek firm trzecich). Myślałem że to oczywiste, że w Mi9 z łezką będą te powiadomienia, a tu nie  Dopiero K20/Pro mają powiadomienia...


Gdyby k20 pro miało Irda to chyba nikt nie miałby dylematu z wyborem. Mając redmi note 3 pro se człowiek przyzwyczaił się do jednego pilota do wielu urządzeń. Obecnie plecy odchodzą od body bo zatrzaski w koło popękały. Ehh kombinują z tym że ten ma Irda i łezkę ale brak Jacka, a k20 bez tej irdy a lepsza bateria :/ a do tego niedopracowany - z pewnymi brakami soft

Typed by Redmi Note 3 Pro SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym EEA to z głównych zmian: przełącznik od NFC, personalizacja zegara na ekranie blokady, poprawa działania czytnika linii papilarnych, oraz poprawki bezpieczeństwa. To tak na szybko zauważyłem, zobaczymy co dalej wyjdzie.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karls napisał:

Na tym EEA to z głównych zmian: przełącznik od NFC, personalizacja zegara na ekranie blokady, poprawa działania czytnika linii papilarnych, oraz poprawki bezpieczeństwa. To tak na szybko zauważyłem, zobaczymy co dalej wyjdzie.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk
 

To wszystko było już w 27 za wyjątkiem poprawy działania czytnika xD

Też zauważyłem na 28 zdecydowaną poprawę w działaniu czytnika. Małe, a jak cieszy =) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...