Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra. Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Na wolnym łączu siedzę a dane na ten miesiąc mam prawie całe wypstrykane. Za jakąś godzinę może się ściągnie i ocenię.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś wróciłem do EEA, bo mi na EU nie działał hotspot wifi z kartą NJU, a tu proszę aktualizacja 

Właśnie pobieram przez systemowe aktualizacje później dam znać jak działa

Edit:

Zmienili ikonkę z LTE na 4G
Aparat wcześniej nie dało się zrobić dobrego zdjęcia z lampą błyskową były prześwietlone, teraz działa dobrze
Nie widzę opcji pocket mode o której piszą w changelogu

Edytowane przez bioly87
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, bioly87 said:

Ja właśnie dziś wróciłem do EEA, bo mi na EU nie działał hotspot wifi z kartą NJU, a tu proszę aktualizacja 

Właśnie pobieram przez systemowe aktualizacje później dam znać jak działa

Edit:

Zmienili ikonkę z LTE na 4G
Aparat wcześniej nie dało się zrobić dobrego zdjęcia z lampą błyskową były prześwietlone, teraz działa dobrze
Nie widzę opcji pocket mode o której piszą w changelogu

Zmień region z  Polski na inny i wróć do PL, będzie LTE, u mnie jest po tej aktualizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy posiadają Mi 9 z "ogólnym" Global ROMem (nie EEA Stable ROM) dzisiaj Xiaomi również udostępniło aktualizację do MIUI V10.2.12.0.PFAMIXM

 

Paczka OTA 624 MB do aktualizacji z wersji 10.2.9.0:

https://bigota.d.miui.com/V10.2.12.0.PFAMIXM/miui-blockota-cepheus_global-V10.2.9.0.PFAMIXM-V10.2.12.0.PFAMIXM-9db8cdf8e9-9.0.zip

 

Pełny ROM Recovery 2.2 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V10.2.12.0.PFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V10.2.12.0.PFAMIXM_7577b70818_9.0.zip

 

Changelog:

  • System
    • Optimization: Lock screen pocket mode
    • Updated Android Security Patch to June 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • New: You can choose not to show the fingerprint icon on the turned off screen. Fingerprint unlock will still work normally.
    • New: Introducing customizable Lock screen clock (Settings > Lock screen & password > Advanced settings). New Lock screen clock doesn't work with third party themes.
    • New: Use your fingerprint to open Home screen once you unlocked the device using face data and stayed on the Lock screen
    • Fix: Screen didn't always light up for notifications
Edytowane przez pkonrad
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bartek5860 napisał:

Właśnie zaktualizowałem globala i niby dodali pocket mode, pytam się gdzie to jest o nigdzie w ustawieniach nie widzę. Tym bardziej żeby działał a już mnie wkurza że co chwile mi się klika coś w kieszenie nie mówiąc już o zużyciu baterii

 

25 minut temu, adamgd napisał:

Chyba nadal brak trybu kieszonkowego. W opisie aktualizacji był obiecany. 

Jako takiej funkcji w ustawieniach nie ma, ale chyba się już tak nie wybudza w kieszeni, ale może mi się wydaje 

Za to bateria u mnie znacznie lepiej niż na ostatnich wersjach EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w wyszukiwarce wpisuje się "kieszonkowy" to prowadzi do ustawień ekranu, ale brak tam tej opcji. Być może jest ukryta, ale aktywna.

Dodali oficjalnie  arcore chociaż można było sobie go ściągnąć już wcześniej szukając przez Google w sklepie play

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest, mi też wyszukuje ale opcji brak. Zakrywałem specjalnie telefon, czujnik i kamerkę, wkładałem nawet do spodni i AOD cały czas się świeci, można odblokować telefon czytnikiem, również wybudzić ekran i reaguje na klikanie. Wiec żadnego pocket mode nie ma i nie działa, brawa dla xiaomi  :/


Chyba że ja nie wiem jak powinno to działać to może niech ktoś sie wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zawieszają dev , mniej narzekań i to uderza w firmę przejść na opóźniony global ! Kupią sobie jeden telefon a potem narzekania !! Nikt ci nie kazał przechodzić na eu! Nie umiesz używać adb ani rozwijać deva to global

 

Wysłane z mojego Oppo Reno przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Po co tyle pustych wierszy w poście...?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując aktualizacje, które udostępniania xiaomi, ostania 10.0.27.0, można wnioskować, że opcji powiadomień nie naprawią, na Global. Zajmują się mniej ważnymi sprawami. Cieszy mnie, że powoli wraca konkurencyjny smartfon.

Skoro Mi 8 nie ma powiadomień, to sądzę że Mi 9 też ich nie będzie miał. Szkoda.

Nie podbijamy wątku. /Orjon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zawieszają dev , mniej narzekań i to uderza w firmę przejść na opóźniony global ! Kupią sobie jeden telefon a potem narzekania !! Nikt ci nie kazał przechodzić na eu! Nie umiesz używać adb ani rozwijać deva to global
 
Wysłane z mojego Oppo Reno przy użyciu Tapatalka
Akurat ja kupując Mi9 w mi-home.pl miałem g do gadania w kwestii wyboru czy czysty global czy wersja na eurokołchoz . Więc mam EEA...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, user5624 napisał:

Sukces niezaprzeczalny, ciekawe czy uda się zrobić powiadomienia , żeby się wyświetlały ikony na stałe.

 

 

 

 

Nie :P Na Mi 8 który miał premierę rok temu nadal tego nie ma, więc wątpię. Żałosne że mimo małej łezki nie ma ikonek, ale na cuda bym już nie liczył. Xiaomi myśli "kup se K20 Pro, tam są ikonki hyhy". 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bioly87 napisał:

Ikony powiadomień są na EU, który jest na China, więc do Global/EEA może też dodadzą

A czasem ikony na EU to nie jest inwencja twórcza, bo to w końcu custom rom? Na oryginalnej global chinie masz ikony powiadomień? Wydaje mi się że nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus ikona NFC ale za to coś zj***li z statusbarem - w aplikacji mBanku mam biały poziomy pasek zaraz pod nim (przerwa między statusbarem a sama aplikacją). Nie pomaga włączenie trybu pełnoekranowego aplikacji. W dodatku NFC da się wyłączać i włączać swobodnie na zablokowanym telefonie - po próbie włączenia powinien prosić o odblokowanie ekranu czytnikiem lub pinem więc brak jakiegokolwiek bezpieczeństwa. Dodali też chyba odliczanie do wyłączania trybu cichego ewentualnie dopiero teraz to zauważyłem ale raczej nie co nie zmienia faktu, że to ponad 600mb aktualizacji które prawie nic nie wnosi.... Przy takiej wadze update'u zmiany powinny być bardziej widoczne tymczasem powiadomienia  nadal nie działają masakra..

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, user5624 napisał:

Obserwując aktualizacje, które udostępniania xiaomi, ostania 10.0.27.0, można wnioskować, że opcji powiadomień nie naprawią, na Global. Zajmują się mniej ważnymi sprawami. Cieszy mnie, że powoli wraca konkurencyjny smartfon.

Skoro Mi 8 nie ma powiadomień, to sądzę że Mi 9 też ich nie będzie miał. Szkoda.

Nie podbijamy wątku. /Orjon

Podejrzewam, że jak już naprawią powiadomienia to w miui 11 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde aż wziąłem Babi pleplefon w łapkę (pod pozorem aktualizacja, którą robię po focie) i ma stado powiadomień... 

https://photos.app.goo.gl/k1d46QGWXs7Meps2A

I psychodeliczno-arbuzowy motyw.... 

 

 

Edyta: na jewropejskim miui globalu jest skrót do NFC w pasku do dodania... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...