Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem problem z Android Auto na wersji Global Beta i na wersjach od MIUI Polska. Wróciłem do orginalnego romu i wszystko śmiagało bez problemu, teraz po aktualizacji wersji europejskiej EEU 10.2.24.0 Android Auto znowu nie trybi z Dacia Media Nav (Evolution) w samochodzie. Na smartfonie wyskakuje czerwony ekran Android Auto i informacja o błędzie. Ktoś miał podobnie? ewentualnie jakieś porady?

Mi 9 6GB/64GB EEU 10.2.24.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2019 o 19:06, wingerman napisał:

Póki co używam zewnętrznej aplikacji która działa bdb. w niej samemu ustala się lokalizację ikon powiadomień itp.

https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest

Też tego używam na Mi 9. Apka działa jak powinna, ale pozycje ustawia się na sztywno, więc obok zegara nie ma to sensu, jedynie pod. Czyli i tak dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ikon na pasku powiadomień - nie da się jakoś wyłączyć wyświetlania ikony budzika, bez wyłączania powtarzania alarmu? Lubię sobie wieczorem po prostu edytować godzinę/dzień powtarzania a nie całkowicie go wyłączać. No w ta ikonka wkurza jednak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Zakładam że chodzi o jakieś zmiany dla Europy ale jakie tam zrobili - tego nie wiem. Generalnie Xiaomi rozdrabnia teraz Globale, bo są EU, normalne, RU, India, niektóre brandy dla operatorów, a jeszcze chyba ma dojść jakaś wersja chyba K20/Pro dla Indonezji itd. Po co - nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem wczoraj mi9 w mediamarkt DE, moja wersja romu to Global 10.2.9.0 (pfamixm).

Żadnych aktualizacji mi nie wyświetla, a z tego co czytam są już nowsze Romy, czy mógłby ktoś napisać jakaś mała instrukcje jak to ugryźć?

I teraz druga sprawa. Kupiłem dwie sztuki mi9, zrobiłem na obu aktualizacje systemu i aplikacji systemowych, mojej sztuce mogę ustawić stawkę pulpitu 5x6, na drugiej słuchawce mojej dziewczyny nie ma tej opcji, chociaż obie są według telefonu aktualne, więc o co chodzi?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2019 o 15:17, Orjon napisał:

Po co - nie wiem...

Teoretycznie Xiaomi ma właśnie mało tych wersji softów. Zobacz sobie jak robi Samsung, dla każdego regionu jest oddzielny soft, do tego w każdym kraju każdy operator też ma oddzielny... Po prostu tutaj Xiaomi ładnie udostępnia pliki fastboot na swojej stronce, a u Samsunga i innych firm trzeba zdobywać na inne sposoby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz dziś złapałem freeza. Nic nie mogłem zrobić i z takich ciekawostek zamiar 4g zmieniło mi się na LTE(tak jak po triku że zmianą regionu na Włochy) xd coś popsuli ostatnia aktualizacja. Nie jestem z niej zadowolony

Po restarcie wróciło do 4g. Masarka.

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że po ostatniej aktualizacji do 10.2.26.0 telefon jest jakby dławiony w benchmarkach? Geekbench wczesniej 3500/11000 teraz 3000/10000 pkt,  antutu wcześniej 375-380tyś teraz 350tyś więc ewidentnie jest różnica.. przed aktualizacją mogłem robić kilka razy pod rząd test w antutu i wynik różnił się max o 1000 i nigdy procesor nie hamował.. niby teraz lato i gorąco ale nie chce mi się wierzyć, żeby na zimnym telefonie nie dało zrobić jednego testu bez hamulca procesora.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...