Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma problem z aktualizacja do 10.2.17.0, taki że pojawia mu się komunikat o dostępnej aktualizacji, następnie po kliknięciu w ten komunikat przenosi do sprawdzenia aktualizacji i wyświetla się komunikat "Brak dostępnych aktualizacji"?  Mam tak średnio raz na dzień..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, zsiewicz said:

Czy ktoś ma problem z aktualizacja do 10.2.17.0, taki że pojawia mu się komunikat o dostępnej aktualizacji, następnie po kliknięciu w ten komunikat przenosi do sprawdzenia aktualizacji i wyświetla się komunikat "Brak dostępnych aktualizacji"?  Mam tak średnio raz na dzień..  

No wychodzą kwiatki z EEA :-P dlatego też spaprali nam telefony dając ten dziwny soft co nigdy nie dawali i akurat teraz im się zachciało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z aktualizacja do 10.2.17.0, taki że pojawia mu się komunikat o dostępnej aktualizacji, następnie po kliknięciu w ten komunikat przenosi do sprawdzenia aktualizacji i wyświetla się komunikat "Brak dostępnych aktualizacji"?  Mam tak średnio raz na dzień..  
U mnie to samo :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, seba112 said:

Nie chce Wam wyszukać aktualizacji, bo została cofnięta. Obstawiam, że z powodu bugów. Mi się udało zaktualizować, ale nie jestem zadowolony z tej aktualizacji. 

W dalszym ciągu najnowsza do pobrania to V10.2.15.0.PFAEUXM

https://en.miui.com/download-361.html#588

Ciekawe o jakich bugach tu mowa bo ja siedzę na tej 17 i póki co wszystko ok. Jedynie co brakuje to tych głupich powiadomień na belce :-|

Edytowane przez Bambucha1988
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no bug z wifi gdzie drenuje baterie. Ja mam 17 i juz pisałem o drenowaniu w temacie o baterii i ktoś pisał, że na xda wyczaili co jest powodem. Po wyłączeniu wifi np na noc telefon trzyma spokojnie 7h włączonego ekranu na lte. A z włączonym wifi w nocy potrafi zejść 30% baterii a z wyłączonym góra 3% czyli normalnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, stereo0 said:

No no bug z wifi gdzie drenuje baterie. Ja mam 17 i juz pisałem o drenowaniu w temacie o baterii i ktoś pisał, że na xda wyczaili co jest powodem. Po wyłączeniu wifi np na noc telefon trzyma spokojnie 7h włączonego ekranu na lte. A z włączonym wifi w nocy potrafi zejść 30% baterii a z wyłączonym góra 3% czyli normalnie 

Nie miałem tego póki co bo nie zostawiałem wifi włączonego :-) ale widać że już ponad 12 dni minęło i aktualki brak. Wychodzi widzę super wersja EEA :-\ byle do wtorku :-P chociaż kupując telefon nie było mowy o jakimś EEA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz wyłączone skanowanie wi-fi? 
Właśnie. Należy wyłączyć skanowanie WiFi i Bluetooth.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Nie miałem tego póki co bo nie zostawiałem wifi włączonego :-) ale widać że już ponad 12 dni minęło i aktualki brak. Wychodzi widzę super wersja EEA :-\ byle do wtorku :-P chociaż kupując telefon nie było mowy o jakimś EEA....
Myślę że EEA to nie jest jakiś głupi pomysł Xiaomi tylko konieczność dostosowania oprogramowania do debilnych wymogów w Eurokołchozie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, olutus said:

Właśnie. Należy wyłączyć skanowanie WiFi i Bluetooth.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Myślę że EEA to nie jest jakiś głupi pomysł Xiaomi tylko konieczność dostosowania oprogramowania do debilnych wymogów w Eurokołchozie emoji848.png

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

No zapewne masz rację :-| no ale cóż byle do wtorku może uda wtedy się wgrać normalny rom i będę miał w głębokim poważaniu ten rom co nam dali w naszych mi9 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bambucha1988 napisał:

Spójrzcie sobie na wersję normalnego globala a na naszą upośledzona :-| tam numer zmienił się z 10.2.3 na 10.2.6 a u nas nawet nie skomentuje co oni robili przez 13 dni zastanawiam się ile każdy ogarnięty na tym Romie pociągnie ;-)

 

Twoja upośledzona wersja ma dużo więcej niż ten wypasiony global. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki system jak na zdjęciu. Czekam na unlock do soboty.

Ktoś mógłby mi powiedzieć czy mogę zainstalować ten rom wyżej? Jak zmienić region na Włochy?

Czy aktualizacji do tego romu z linku wyżej stracę ustawienia i aplikacje już zainstalowane? 1728ec14b9ff26ade2e29ba6dfbd3395.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawili ciemny ekran po rozmowie? Jest od razu jasny czy czekamy 2,3 sekundy aż czujnik rozjaśni?

update. Poprawili. Po skończeniu rozmowy ekran rozświetla się błyskawicznie. Zmieniłem na Italy, pobrałem, sprawdziłem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...