Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem co Ci nie pasuje w tych ikonach? Przynajmniej wiadomo, że c_o_ś jest... ;-)

Marudzisz jak Panna Młoda w noc poślubną.. Są - źle.. Nie ma - jeszcze gorzej... Jak z dziewicą... Za krótki - źle... Za długi - też niedobrze... ;-)

Widzisz wszystko jest kwestią opatrzenia/przyzwyczajenia...

 

Co do tego nieszczęsnego czytnika... Większość "zacięć", z tego co napisano w "mądrych" miejscach, było spowodowane:

- wilgotnym/upieprzonym palcem

- usyfionym /lipnym szkłem

- układaniu palca w jednej pozycji przy kodowaniu odcisku, bez boków.. 

Spokojnie z 3/4 przypadków wynika z tych 3 punktów... 

Dlatego IMHO ten skaner w ekranie jest człona_męskiego wart... I tyle. Xiaomi sobie samo strzeliło tym szajsem w stopę. Wymaga po prostu zachodu i myślenia co się robi, a nie działa "z marszu". Do tego jest w tak z tyłka mjejscu, że się w głowie nie mieści... 

Niestety nic w życiu nie jest idealne... ;-)

Edytowane przez JamCiTo
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ikony, trochę go rozumiem. Fakt, fajnie że coś widać, ale to tylko nakładka w sztywnym miejscu nie integrująca się z "fabrycznymi" ikonami i elementami paska. Nie jest zła, ale mimo to fajnie jak by to w końcu naprawili. Skoro w becie już jest (czego dowodem jest xiaomi.eu), to może pora to przenieść na globlala. W najgorszym razie razem z androidem Q lub MIUI 11 to dostaniemy.

A co do skanera to mam ten telefon gdzieś tak od miesiąca i miałem bodaj jedną sytuację jak skaner się zaciął i musiałem zablokować ekran. No na prawdę, robić sceny o jedną przecinkę na miesiąc... jak by większych problemów było w innych telefonach - rozłączający bluetooth w OnePlusach, losowe przycinki na Samsungach, Huawei i zielone ekrany. Narzekacie a nie doceniacie tego co macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zacina się i nie jest to jednostkowy problem. Najczęściej po czyszczeniu ekranu u siebie go zaobserwowałem
A te paskudne ikony powiadomień pasujące jak świni siodło do których używasz zewnętrznej aplikacji - to już wolę ich nie mieć wcale jak tak ma to wyglądać. 
To że Twoja kobieta nie zauważa pewnych problemów, to nie znaczy że ich nie ma.
Te ikony realizowane w ramach aplikacji Notch Test z Google Play są bardzo ok, bo są mocno konfigurowalne. Ale wkurza to, że systemowo i tak na chwilę się pojawiają te, co zaraz znikną i raz, że na chwilę dublują, a dwa, że dochodzą te upierdliwe ikony trybu nocnego, trybu nie przeszkadzać czy budzika, które znowu każą przesunąć te dodane z notch test w prawo i robi się niepotrzebna dziura między nimi, a zegarem. Reasumując - kompletnie nie kumam, o co chodziło Xiaomi z znikaniem ikon powiadomień mając małego notcha. Co więcej - ich nie ma też w kompletnie bezramkowym MI 9T. Parodia

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie miui 11 na mi 9 wraz z nowym androidem?
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Najpierw wejdzie na rynek Chiński, oni zawsze robią za pierwszych testerów. Nieoficjalne źródła mówią o końcówce sierpnia/pierwszej połowie września. MIUI 11 Global było by wtedy w okolicy grudnia. Oczywiście mam na myśli wersję stabilne, bo przecieki z bety już teraz się pojawiają.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja V10.2.30.0.PFAEUXM. Uprzedzam - istnieje prawdopodobieństwo, że jeszcze nie będzie się dało z updatera zaktualizować i po prostu update pojawi się dopiero w następnych dniach normalnie (nie ma linku do OTA).

http://bigota.d.miui.com/V10.2.30.0.PFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V10.2.30.0.PFAEUXM_82c5904459_9.0.zip

Changelog:
System
Optimization: Reduce noise at low volume for earphone and speakers
Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Lockscreen, status bar, Notification shade
Optimization: In-screen fingerprint scanner's response
Fix: Fingerprint icon didn't always appear on the Lock screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Nowa aktualizacja V10.2.30.0.PFAEUXM. Uprzedzam - istnieje prawdopodobieństwo, że jeszcze nie będzie się dało z updatera zaktualizować i po prostu update pojawi się dopiero w następnych dniach normalnie (nie ma linku do OTA).

Fakt, nadal 2.28 najnowszy pokazuje. Trzeba czekać, jestem ciekaw czy poprawili coś z sunlight mode, który się nie wyłączał z automatyczną jasnością. Powiadomienia to domyślam się, że po staremu mają ukryte ikony, raczej przed MIUI 11 się nic nie zmieni.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na global eea z tego co pamiętam uruchamiałem opcje instalacji z zipow poprzez wielokrotne stukanie w ładna 10 w panelu aktualizacje. 

No ok, ale mi chodzi o to, że może nie przyjąć tej konkretnej paczki bo wywali info że jest jeszcze w fazie testów i trzeba mieć autoryzowane do wgrywania beta Stable konto Xiaomi.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie 5 minut to rozwieje wątpliwości wasze. 

 

P.S. Jak się A3 sprawuje ? Aparat i bateria głównie. Znajomy się po nim ślini. Tak w jednym zdaniu żeby syfu nie robić. I do czego byś to porównał z xiaomi. Redmi note 7 ?

 

EDIT:

Leci update. Zaraz relacja czy wstanie

EDIT2:

Dziwna kłódka, ale po rebocie pokazał co nowego. Zdziwiła mnie ta kłódka.

EDIT3:

No co tu dużo gadać. Po aktualizacji bateria tydzień trzyma, wszytko super :)

 

 

Screenshot_2019-08-27-22-31-40-201_com.android.updater.png

Screenshot_2019-08-27-22-37-43-677_com.android.updater.png

Screenshot_2019-08-27-22-37-56-320_com.android.settings.png

Edytowane przez witek_77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, witek_77 napisał:

dajcie 5 minut to rozwieje wątpliwości wasze. 

 

P.S. Jak się A3 sprawuje ? Aparat i bateria głównie. Znajomy się po nim ślini. Tak w jednym zdaniu żeby syfu nie robić. I do czego byś to porównał z xiaomi. Redmi note 7 ?

 

EDIT:

Leci update. Zaraz relacja czy wstanie

EDIT2:

Dziwna kłódka, ale po rebocie pokazał co nowego. Zdziwiła mnie ta kłódka.

EDIT3:

No co tu dużo gadać. Po aktualizacji bateria tydzień trzyma, wszytko super :)

Kiedy miałeś tą aktualizację? Mi żadnej nowej nie pokazuje.
Co nowego wnosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś kombinują z apka aparatu xd ustawiło znak wodny na włączony xd no i dodali jakieś "upiększanie wideo", dodano dodatkowy dyngs w zdjęciach do zmiany proporcji, a w filmach do zmiany rozdzielczości i klatek na sekundę. Przewalono w zdjęciach filtry w belkę obok HDR i AI. Dodano również DC diming do opcji ekranu. Co jeszcze to nie wiem bo dopiero zaktualizowałem i idę spać xd przykładowe zmiany:

 

Screenshot_2019-08-28-23-38-02-101_com.android.settings.pngScreenshot_2019-08-28-23-39-05-695_com.android.camera.pngScreenshot_2019-08-28-23-38-59-461_com.android.camera.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na uwaloną paczkę. Zobacz czy to np. nie jest zip w zipie, ewentualnie pobierz jeszcze raz, czasem zdarzają się błędy, a md5 niestety nie mamy, przynajmniej na razie.

Hmm albo jednak wina recovery:
https://forum.xda-developers.com/general/help/zip-treble-compatibility-error-t3846433

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falonso przecież to global a Ty masz xiaomi eu. Jak Ty to chcesz wgrać bez wywalania systemu Xiaomi eu? Przecież to się wgrywa na czysto , albo tak jak ja przez panel aktualizacje w ustawieniach systemu aktualizując system global EEA. Xiaomi eu i global to dwa różne systemy. Nie wygrasz jednego na drugi ani nie zaktualizujesz jednego drugim. Pomyliłeś tematy kolego xd

Edytowane przez stereo0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...