Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, olutus napisał:

Słyszałem że po wgraniu globala na EEA i tak finalnie zostaje EEA. Nie chcę za bardzo kombinować by nie uceglić fona.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Nie sądzę. Ja po EEA wprawdzie wgrywałem miui.eu, potem prawie wszystkie dostępne ROM-y a dopiero finalnie globala ale w międzyczasie używałem Miflash. Globala zresztą też przez Miflash a potem TWRP przez fastboot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym Globalu nie EEA jakie są dostępne  motywy AOD? Ja na 9.7.4 trybu kieszonkowego też nie widzę jak również linijki do zmiany regionu, znikła możliwość podbicia kontrastu i ostrości w aplikacji Aparat. 

Edytowane przez Suchy_PL_
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pradawnych czasach w Lumii 1020 mogłem sobie dowolną grafikę przerobić do glance screen czy jak to się tam nazywało. Np. zdjęcie przerabiało na "czarnobiale" bardziej rysunkowe i fajnie to wygladalo. Ale może o jakies patenty czy coś chodzi, że na androidach tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzidexx w sumie nie korzystam z AOD. A ekran jak się ma wypalić to i tak się wypali. Miałem już kilka amoledow i średnio po dwóch latach coś się wypalało. W normalnym życiu tego nie było widać jedynie na jednolitych tłach np. na szarym. Za często używam tych samych aplikacji, a i material design nie pomaga lokując pewne identyczne elementy aplikacji w tych samych miejscach by coś tam wreszcie nie zostało na ekranie na zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2019 o 13:54, AlianT2 napisał:

Panowie dostałem w nocy aktualizacje do tej wersji i podświetlanie mi szwankuje. Mam wyłączona automatyczna jasność a jednak telefon się rozjaśnia do Maxa. Pomożecie?  

Screenshot_2019-07-08-13-52-27-747_com.android.settings.png

Mam ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy mojej Ślubnej się zaktualizowała MI9... Do 10.2.27 (tyle zauważyłem). Chciałem się zagłębić, ale został wyszarpany z tekstem: "zostaw! To mój telefon..." ;-)

 

Edyta: udało mi się go dorwać na 5s i zgłupiałem... Ale zaraz został wyrwany... 

https://photos.app.goo.gl/fJFHjcYV6g2JdiWk8

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2019 o 22:05, JamCiTo napisał:

Qrczaki... To my z kobitą jacyś inni jesteśmy... 

Nie dość, że wszystko działa, to jeszcze wszelkie potrzebne opcje są i dużo więcej opcji i ustawień niż w czystych andkach... 

Tak to jest jak się siedzi na Global stable :D. Tutaj jest zwykle bezstresowo. Co innego jak koledzy się z betą ścigają to tam takie kwiatki, że hoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - na tych telefonach gdzie miałem okazję to ocenić to stable ma w miarę mało bugów, nic co odbiegało by od przeciętnej w średniopółkowcach. Natomiast swojej przygody z Xiaomi.eu nie wspominam najlepiej. Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają? Oczywiście szanuję ekipę, w końcu darmową robotę robią, ale nie ma co kłamać co do samych romów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają?

Na 90% bugów w MIUI nie mamy wpływu. Wszystko jest robione na bazie China, gdzie no cóż, bugi mogą się zdarzyć albo nie, to niestety jest losowe..

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...