Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie za którymś razem uda się wykręcić wynik jaki być powinien ale jest to bardzo trudne. Co do działania nie widać mimo tego róznicy bo mocy jest tyle, że spadek wydajności ok 10% jest kompletnie nie odczuwalny aczkolwiek nie lubie takich zagrywek producenta bo lubie gdy coś działa tak jak powinno... Mam tylko nadzieje, że nie było to celowe związane z wypuszczeniem K20 Pro - tak by była widoczna różnica między telefonami w wydajności  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś robił aktualizację systemu do wersji V10.2.26.0.PFAEUXM i miał problem z cegłą?

Bo ogólnie w necie jest parę informacji, że system nie instaluje się do końca i telefon uruchamia się z komunikatem "the system has been destroyed, press power button to shutdown

Zastanawiam się, czy to ROM wadliwy, czy nieumiejętna instalacja? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2zerozero7 napisał:

Nie będę zakladal nowego tematu,  czy na romie na Europę  PFAEUXM da się gdzieś wyłączyć blokowanie aplikacji z trzecich źródeł ?  Zna ktoś może jakiś dodatek wyłączający te wszędobylskie reklamy ?  

Chodzi o instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł?

Po pierwszym uruchomieniu podczas konfiguracji odznaczasz spersonalizowane reklamy i korzystasz z regionu Polska to nie będziesz miał reklam, chyba że chodzi ci o reklamy w aplikacjach ze sklepu Play, bo to inna sprawa 

22 minuty temu, Bartos napisał:

ktoś robił aktualizację systemu do wersji V10.2.26.0.PFAEUXM i miał problem z cegłą?

Bo ogólnie w necie jest parę informacji, że system nie instaluje się do końca i telefon uruchamia się z komunikatem "the system has been destroyed, press power button to shutdown

Zastanawiam się, czy to ROM wadliwy, czy nieumiejętna instalacja? 

 

Właśnie ten problem ma tylko MI9SE. Na szczęście łatwo można go przywrócić do życia

Edytowane przez bioly87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bioly87 napisał:

Chodzi o instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł?

Po pierwszym uruchomieniu podczas konfiguracji odznaczasz spersonalizowane reklamy i korzystasz z regionu Polska to nie będziesz miał reklam, chyba że chodzi ci o reklamy w aplikacjach ze sklepu Play, bo to inna sprawa 

Właśnie ten problem ma tylko MI9SE. Na szczęście łatwo można go przywrócić do życia

Tak dokładnie aplikacje z nieznanych źródeł gdzie to można przedstawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 2zerozero7 napisał:

Tak dokładnie aplikacje z nieznanych źródeł gdzie to można przedstawić ?

Dodatkowe ustawienia > Prywatność > Specjalny dostęp > Instalowanie nieznanych aplikacji

Ale domyślnie podczas próby instalacji apk sam powinien zapytać czy zezwolić na instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bioly87 napisał:

Dodatkowe ustawienia > Prywatność > Specjalny dostęp > Instalowanie nieznanych aplikacji

Ale domyślnie podczas próby instalacji apk sam powinien zapytać czy zezwolić na instalację

Nie idzie to u mnie . Bo tej aplikacji nie na tam na liście .po wejściu w instalowanie z nieznanych źródeł mam listę aplikacji . Tej która instaluje tam nie ma i suma summarum jest takie coś 

Screenshot_2019-06-24-10-37-51-483_com.google.android.packageinstaller.png

Domyślnie nie pyta ;( 

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, galakty napisał:

W Mi9 też jest ten problem? Na naszym forum pisało kilka osób że im Mi9SE się ucegliło i nie, to nie wina braku umiejętności. 

No własnie Mi9 też, dlatego się zaciekawiłem. Ale z tego co wyczytałem może to być problem, że rom nie pobiera się w pełni. jedni piszą, że pobiera 300 MB po kolejny próbach 2,2GB 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dzidexx napisał:

1. Manager plików musi mieć uprawnienia do instalacji...

2. Chyba złą/niekompatybilną wersję YT vanced próbujesz instalować lub masz nadal systemową.

@2zerozero7

To najnowsza wersja non root . Udało się ją jakoś zainstalować za 15 razem . Ale jeszcezostaje micro ga z tym już nie idzie za którymś razem . A chce to też mieć aby sielogowav swoim kontem na yt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Bartos & alfabet - mam tą samą wersję oprogramowania (global 10.2.9.0) choć telefon kupowałem z Chin.

Wygląda na to, że jest to oficjalna, globalna wersja na chwilę obecną najbardziej aktualna (z tej ścieżki dystrybucji).

Jeśli chodzi o pozytywy to działa stabilnie, nie ma problemu z odblokowaniem w kieszeni i tego typu problemów, które pojawiają się w innych wersjach. Bateria radzi sobie dobrze, na tyle dobrze, że nie sprawdzałem czasów na włączonym ekranie.

Jedyne co mnie irytuje to czas ładowania neta w aplikacjach. Zdarza się, że po wybudzeniu ekranu odpalam apke i ona się ładuje i ładuje i mnie skręca z nerwów (nie jest to wina wifi, na poprzednim telefonie LG V30 wszystko śmigało aż miło.

Drugi minus pojawił się na Google Maps, po włączeniu sygnału GPS i uruchomieniu map jest wszystko ok. Ale po wyjściu z aplikacji na jakis czas, wygaszeniu ekranu i powrocie do map wyświetla komunikat o trybie offline. Pomaga tylko reset telefonu.

Pozostało mi kilka godzin na pozwolenie odblokowania bootloadera ale mam duży dylemat czy rzeczywiście warto instalować MIUI Polska. Czy macie jakieś spostrzeżenia? 

Pozdrawiam

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Ja mam 6/128 ocean blue. 

Co do romu to zapewne zainstaluje Miuipolska, przynajmniej na próbę. 

W MiMax3 używałem cały używałem Global beta lub Miuipolska, i teraz w Mi9 czuje się jakbym się cofnął w czasie, bardzo ubogi soft, dużo opcji brakuje. 

 

@alfabet zawsze możesz wgrać EEA, zobaczysz co to zmieni. 

Edytowane przez Bartos
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często wychodzi update na global?

Skoro jest z marca to lipa. Ale wersja global w stosunku do eea nie ma błędu ciemnego ekranu przed odebraniem połączenia. Sam już nie wiem czy oddawać do x-komu i wziąć EEA w mi home. Ten global lepiej też ekranem i jego jasnością zarządza. Ekran na dworze w słońcu jest po prostu jaśniejszy i nie przyciemnia jak wersja z EEA.

Co do wgrywania. Nie mam już na to siły i ochoty. Używam telefon jak iphone (dzwonię piszę, emaile, foto).

Edytowane przez alfabet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...