MrJabłonka

Telefon nie wstaje

Recommended Posts

Witam, mam spory problem z telefonem. Ogólnie telefon był kupowany na technosie i było tam wgrywane miui polska, twrp itd. Postanowiłem że zrobie sobie wreszcie update, bo miałem miui 8. No więc sciągnąłem aktualizacje, zainstalowałem z pliku zip, telefon przeszedł w twrp, zainstalował, miałem jakieśtam okienko do przesunięcia to przesunąłem i chciałem wejsc w system. Okazało się że telefon jedynie na ułamek sekundy pokazuje logo mi, wibruje i wyłącza się. Gdy podłącze go do ładowania to miga czerwona lampka. Telefon nie wchdzi w twrp, jedynie w fastboot. Po podłączeniu do komputera w trybie fastboot nie wykrywa telefonu, tak samo w miflash. Proszę o pomoc bo jestem trochę zielony w temacie a miałem tam ważne dane...

z tego co znalazłem to zrobiłem całkowitą głupotę, bo po tym pasku co przejeżdzał w prawo dałem restart do systemu.

Zablokowałeś bootloader. Odblokuj go przez MiUnlock, może przejdzie. Telefon odpalasz w fastboocie.

Jak nie to wgrywasz Globala z trybu EDL.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy miał Globala czy miuipolska. Ale wiem że blokowały się bootloadery po którejs aktualizacji z 2018. Nie pamiętam już której.

• Thanks 1

Z technosa ( odblokowany bootloader) blokował się przy aktualizacji Xiaomi.eu z androida 5 na 6. Wystarczy odblokować bootloader ponownie , potem twrp i jeszcze raz xiaomi.eu lub wgrać w trybie EDL globala.

Teraz musisz odblokować i powinno się normalnie odpalić bez wchodzenia w TWRP.

@Orjon zatrybił, dzięki wielkie za pomoc. A już myslałem że niezle pomieszałem, a tu tylko wystarczyło odblokować. Jeszcze raz dziękuję