Skocz do zawartości

Telefon zablokowany


rychu27

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi 4x, karta zmieniona ok 2 tygodni temu na inną ale z tym samym numerem (zmieniłem operatora). Wczoraj aktualizowane miui na najnowsze. Po aktualizacji przestał działać systemowy launcher (ale do wyboru był googlowy) wiec telek na chodzie. Wczoraj do późna telefon działał, używany. Rano dziś wstaję - czarny ekran i komunikat urządzenie zablokowane. wpisz hasło xiaomi aby odblokować, i dwa przyciski do wyboru aktywuj urządzenie - które prowadzi do wpisania nr konta xiaomi, i ustawienia wi-fi - które prowadzi do ustawień wi-fi. Aktywować przez nr konta nie mogę bo telek nie wykrywa neta.  Ustawić wi-fi nie mogę, bo gdy dochodzę do wpisanie hasła wi-fi klawiatura się nie wysuwa. A, w powiadomieniach miałem awizo, że nie udało się wysłać smsa aktywujacego (powoli dochodzi do mnie o jaką aktywację chodziło).

  Proszę, poradźcie co zrobić można tu jeszcze, bo jakoś nie mam pomysłu...           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dzidexx napisał:

W polu hasła X wpisz hasło do wifi, skopiuj i wróć do ustawień wifi, wklej.

Świetny pomysł. Dzięki, to zadziałało. Telefon się odpala, jakby z fabryki wyszedł dopiero. Tak jakby się zresetował całkowicie:?

Właśnie się kopia ciągnie. Launcher miuiowy ożył... Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...