Skocz do zawartości

Redmi Note 5 nie wykrywany przez komputer w recovery


Kubus6910

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak wyżej, Redmi Note 5 Whyred nie jest wykrywany przez komputer w recovery. Natomiast w systemie jest wszystko w porządku. Stało się tak, gdy po instalacji Miui EU 9.3.25_v10-9 na androidzie 9 pie zaszyfrowało mi pliki w TWRP, a głupi ja zmieniłem format szyfrowania, czy jak to się tam zwie, wtedy uszkodziło mi wszystkie pliki. Zrobiłem factory reset, wszystko już jest okej, lecz nie wykrywa mi w recovery telefonu. Sprawdzane na kilka sposobów: 

- z włączonym debugowaniem USB

- z wyłączonym debugowaniem USB

- w TWRP

- W OrangeFox

- na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych kablach USB

Przełączenie MTP na disable i na enable też nie działa. Myślałem że aktualizacja do 9.3.28 to naprawi, lecz też nici.

Proszę bardzo o pomoc i pozdrawiam.
 

Edytowane przez Kubus6910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem to recovery, które podałeś w innym poście.

Dziękuje, gdyż naprawiło to mój problem. Lecz wolał bym unikać RedWolfa, mógłbyś dać jakiś cynk jak będzie coś innego, będę wdzięczny mega :D

Edytowane przez Kubus6910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dokładnie ten sam problem, kilka dni temu kupiłem używany RN5 4/64 już z odbl. bootloaderem, twrp i jakimś romem, od razu wrzuciłem mu Pixela z CAF i śmigało to aż do dzisiaj kiedy chciałem wrzucić najnowsze miui polska, żeby usunąć logo bootowania ze starego romu, przerzuciłem je więc przez usb i przy wgrywaniu error 7 no to przez notepad++ usuwam linijki z kodem po czym znowu instaluję i znowu to samo, chcialem wrzucic inny system i tu ku mojemu zdziwieniu komputer nagle nie wykrywa mi telefonu w twrp, na drugim laptopie to samo, sprawdzałem na kilku kablach, męczyłem się z tym kilka godzin i udało mi się przez miflash wrzucić najnowszy global, ale nic poza tym, bo laptop nie wykrywa mi w ogóle telefonu w twrp, mtp włączone, twrp które testowałem to red wolf, 3.3.0-0 i 3.2-3.1, na każdym to samo + wrzucenie softu przez otg odpada, bo niestety 0mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...