Jump to content

Redmi Note 5 nie wykrywany przez komputer w recovery

Kubus6910
 Share

Recommended Posts

Witam, tak jak wyżej, Redmi Note 5 Whyred nie jest wykrywany przez komputer w recovery. Natomiast w systemie jest wszystko w porządku. Stało się tak, gdy po instalacji Miui EU 9.3.25_v10-9 na androidzie 9 pie zaszyfrowało mi pliki w TWRP, a głupi ja zmieniłem format szyfrowania, czy jak to się tam zwie, wtedy uszkodziło mi wszystkie pliki. Zrobiłem factory reset, wszystko już jest okej, lecz nie wykrywa mi w recovery telefonu. Sprawdzane na kilka sposobów: 

- z włączonym debugowaniem USB

- z wyłączonym debugowaniem USB

- w TWRP

- W OrangeFox

- na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych kablach USB

Przełączenie MTP na disable i na enable też nie działa. Myślałem że aktualizacja do 9.3.28 to naprawi, lecz też nici.

Proszę bardzo o pomoc i pozdrawiam.

Edited by Kubus6910

Wgrałem to recovery, które podałeś w innym poście.

Dziękuje, gdyż naprawiło to mój problem. Lecz wolał bym unikać RedWolfa, mógłbyś dać jakiś cynk jak będzie coś innego, będę wdzięczny mega :D

Edited by Kubus6910

• 2 weeks later...

Mam dokładnie ten sam problem, kilka dni temu kupiłem używany RN5 4/64 już z odbl. bootloaderem, twrp i jakimś romem, od razu wrzuciłem mu Pixela z CAF i śmigało to aż do dzisiaj kiedy chciałem wrzucić najnowsze miui polska, żeby usunąć logo bootowania ze starego romu, przerzuciłem je więc przez usb i przy wgrywaniu error 7 no to przez notepad++ usuwam linijki z kodem po czym znowu instaluję i znowu to samo, chcialem wrzucic inny system i tu ku mojemu zdziwieniu komputer nagle nie wykrywa mi telefonu w twrp, na drugim laptopie to samo, sprawdzałem na kilku kablach, męczyłem się z tym kilka godzin i udało mi się przez miflash wrzucić najnowszy global, ale nic poza tym, bo laptop nie wykrywa mi w ogóle telefonu w twrp, mtp włączone, twrp które testowałem to red wolf, 3.3.0-0 i 3.2-3.1, na każdym to samo + wrzucenie softu przez otg odpada, bo niestety 0mb

• 2 weeks later...