Skocz do zawartości

Mi9 - czytnik palca w ekranie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłączyć czytnik palca aby przy każdym najmniejszym poruszeniem telefonu go nie wybudzał i podświetlał? Jest gdzieś czas tego podświetlenia? Jakieś ustawienia? Nie widzę tej opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Macie może tak, że jak telefon macie w dłoni (podparty z tyłu ręką), to czytnik reaguje na palec od razu, ale gdy leży sobie np. na stole i chce się użyć samego palca do odblokowania bez podnoszenia telefonu, to czytnik nie reaguje bądź reaguje ale nie odblokowuje telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy na MIUI polska/Xiaomi.eu działa Wam czytnik palca przy wyłączonym ekranie? Dopiero co zainstalowałem i ni choroby nie mogę sobie przypomnieć czy to się gdzieś włącza, czy po prostu tutaj to nie działa?

 

 

 Edit: Chyba coś jednak jest nie tak (przynajmniej u mnie), poza powyższym, mimo włączonej opcji pokazywania animacji odcisku palca nic się nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...sprawa rozwiązana... Wystarczyło tylko zmienić opcję w Ekran blokady...>Gdy ekran jest włączony i przyjdzie powiadomienie, na cokolwiek innego niż "Pokaż animację".

https://xiaomi.eu/community/threads/fingerprint-sensor-not-working-with-screen-off.50660/

 

 

 

Edytowane przez macmathys
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...