Skocz do zawartości

Jak to naprawdę jest?


adrrn5

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja systemu widoczna na zdjęciu poniżej. Telefon redmi note 5. 

Wcześniej miałem standardowego global miui ale zainstalowałem xiaomi.eu. Poza różnicą w wyglądzie ustawień wszystko wygląda identycznie niemal. Proszę mi powiedzieć, co takiego zyskuje czy zmiana systemu na xiaomi.eu na pewno ma sens? Czy ten system jest lżejszy od globala i powoduje, że system jest odciążony i może pracować dłużej?

Screenshot_2019-03-29-15-44-31-349_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież na forum opis czym się różnią re Romy. Po drugie nie zauważyłeś że nie masz sporo aplikacji od Google jak dysk, Gmail, chrome, hangouts, zdjęcia i pewnie kilka innych. 

Rom miui polska ma też bugi i mnie często wywala aplikacja quick app przestała działać, czy też problemy z nawigacją HERE we go, po prostu często się wyłącza na global tego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę mieć global i root tak? Bo teraz mam miui polska i jak pisałem tu są bugi do tego na global bateria działa sporo dłużej. 

Bo fabryczny global to jednak nie to np na zablokowany ekranie widać od kogo przyszedł SMS a to źle na miui polska można to ukryć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Motorolka napisał:

Czyli mogę mieć global i root tak?

Możesz. Wgrywasz globala, potem Magiska i masz. 

Osobiście do OTA na Globalu polecam wgranie OrangeFox Recovery - działa z OTA świetnie a przy okazji od razu ogarnia za nas forced encryption (nie musimy wgrywać lazyflashera czy innych cudów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...