Orjon

MIUI 9.3.28

Recommended Posts

U mnie okienko się pokazuje albo gdy przejdę do menu ostatnich aplikacji, albo gdy wyjdę z apki YT, albo gdy z poziomu paska powiadomień kliknę skrót do Ustawień/Wyszukiwarki w prawym górnym rogu.

Ok po wejściu w menu ostatnich aplikacji faktycznie YT zmniejsza się. Tak samo jak wybranie ustawień w paska w górnym rogu. Niestety nie działa, wychodząc na pulpit gestem od dołu do góry ekranu

Pardon, zapomniałem :D Tak, przy vanced żeby odpalić okienkoz wchodzę gestem do ostatnio używanych aplikacji i potem na pulpit jeszcze raz gestem. Od kilku aktualizacji tak mam

[mention=29619]Orjon[/mention] dlaczego dla Mi9 w pozostałych ustawieniach ekranu blokady nie ma takich opcji jak przypadkowe użycie i odblokuj telefon z aktywnym pokrowcem? Czym to jest spowodowane?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

A w oficjalnym Globalu są? Jeśli nie to nie jest to nasza wina, tylko Xiaomi. Jeśli są to postaramy się to dodać.

Niestety w globalu też tych opcji nie ma. W takim razie pozostaje czekać, szkoda...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Raczej należy się spodziewać że nie będzie takiej opcji wcale. Mi9 ma ten sam czujnik zbliżeniowy co MIX2S/MIX3, które również nie maja tej opcji u siebie bo ten konkretny typ po prostu tego nie wspiera.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Trochę to dziwne bo to są przydatne funkcje. Tak jakby cofają się do tyłu. No nic nie będę marudził trzeba sobie dać radę bez tych opcji.

@emarcin : Nie dziw się, ten proces zaczął się już co najmniej 2 lata temu, przydatne funkcje są teraz mniej ważne niż kolorowe ikonki i inne graficzne bzdety.

Pytanie - czy ciemny motyw graficzny, nad którym ostatnio pracują, obejmuje też ekran w trakcie połączenia?

Po ponad tygodniu muszę powiedzieć, że bateria na mi 6 wypada słabo. O ile w czasie uśpienia opęka, to już praca z włączonym screenem zżera baterię szybko. Na którejś wersji po całym dniu miałem jeszcze dobre 30 procent. Teraz muszę ładować przy krótszym SOT.

Jutro ostatnia aktualizacja dla Mi 6 na Androidzie Oreo. Kolejne aktualizacje - Android Pie.

• Like 8
  • Haha 1

Żywotność baterii na tym sofcie to porażka... Z 10 godzin ponad SoT na stable globalu do 20% pojemności, spadek o połowę do 20% SoT około 5 godzin... Masakra... 

Jutro ostatnia aktualizacja dla Mi 6 na Androidzie Oreo. Kolejne aktualizacje - Android Pie.
Cudownie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Wgrałem 9.3.28 na mi 5s plus. Tel uruchomił się, ale przestały działać whatsapp i viber. Zrobiłem zatem wipe dalvik cache i cache no i po restarcie SIM1 nie działa . To już kolejny raz tak mam. Znowu działa SIM2 a SIM1 chce PIN i nic więcej wiec jakby wykrywa kartę ale brak sieci. Czy to wina aktualizacji czy tel?

Edited by deha77

Czy ktoś z was ma podgląd w aplikacje cyfrowa równowaga? U mnie w sklepie play się aktualizuje ale nigdzie w systemie jej znaleźć nie mogę.

4 minuty temu, mihail1 napisał:

Czy ktoś z was ma podgląd w aplikacje cyfrowa równowaga?

Da się uruchomić przez Launcher Aktywności (do ściągnięcia z Google Play).

Da się uruchomić przez Launcher Aktywności (do ściągnięcia z Google Play).
Druga apka do obsługi jednej?
Który launcher aktywności? Adama szałkowskiego?

Tak. Niestety nie można (albo nie wiem jak) uruchomić tego z poziomu systemu.

Tak. Niestety nie można (albo nie wiem jak) uruchomić tego z poziomu systemu.

Dobra da się inaczej.....

Uruchamiam raz przez launcher aktywności, po włączeniu zaznaczam opcję, pokaż ikonę na liście aplikacji

19af59311a970953d92172c92bb932f0.jpg

Jest już 9.4.11, aczkolwiek mocno zbugowane na whyred.

Zainstaluję i zobaczę.

EDIT: Jak ktoś ma whyred NIECH TEGO NIE INSTALUJE!

Nie można skończyć Pierwszej konfiguracji.

EDIT2:

1.thumb.png.441b18118b646746b42b3663394606f9.png2.thumb.png.3df94fb2dbeb63330ad72635fde6a900.png

@Orjon

Będzie kolejny build 9.4.11, czy trzeba czekać do następnej wersji ?

Oczywiście telefon jest cegłą, screeny musiałem wydostać przez recovery.

Wgraj poprzednią po prostu. I tak robisz clean install (tylko po co?)

3 minuty temu, Acid napisał:

Wgraj poprzednią po prostu. I tak robisz clean install (tylko po co?)

Tak zrobię.

Zawsze preferuję clean install, wtedy mam pewność że jak coś nie działa to bug w nowej wersji.

No po części fajny sposób ... jak ten Note 5 jest dla Ciebie testowy. Jak nie to kompletnie bezsensu - i było to już omawiane wiele razy.

• Like 2

Po dniu użytkowania na Mi8 Pro zdecydowany problem jest z konsumpcja energii z baterii. Na prawdę bardzo szybko zjeżdża po tej aktualizacji...

Guest
This topic is now closed to further replies.