Orjon

MIUI 9.3.28

Recommended Posts

13 godzin temu, QBAQ napisał:

@mrosi tapetka działa jak dotąd, właśnie wita mnie animacja jutrzenki i ma się świetnie dla oka w szczególności ;)

U mnie wciąż jest tak :)

Screenshot_2019-03-30-08-44-04-722_com.miui.home.png

Edited by mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...

Ano jest, bo masz już poranek, a nie wschód słońca. Wstawaj wcześniej to zobaczysz to, co ma @QBAQ :)

Mi8, żadnych problemów nie widzę, wszystko działa jak powinno.

Wywaliło mi aplikację Emby podczas oglądania filmu, strumieniowałem plik ważący ok. 4-5gb. Ktoś coś potrafi z tego wyczytać? Mi 5S Plus, Xiaomi.eu 9.3.28.

Spoiler

Build fingerprint: 'Xiaomi/gemini/gemini:8.0.0/OPR1.170623.032/V9.6.1.0.OAACNFD:user/release-keys'
Revision: '0'
ABI: 'arm'
pid: 29466, tid: 29574, name: Thread-11 >>> com.mb.android <<<
signal 11 (SIGSEGV), code 1 (SEGV_MAPERR), fault addr 0xba400000
r0 c514a688 r1 ba400000 r2 00000018 r3 b35df000
r4 c62f0000 r5 00001800 r6 00000000 r7 c514a678
r8 c514a664 r9 00000006 sl c514a748 fp c514a718
ip 80000000 sp c514a624 lr c35d8b54 pc ec6db2de cpsr a80f4430

backtrace:
#00 pc 000192de /system/lib/libc.so (__memcpy_base_aligned+113)
#01 pc 00052b50 /data/app/com.mb.android-lpRCP_Na812Iq-VY2fru8Q==/lib/arm/libmpv.so

11 godzin temu, milenium17 napisał:

U mnie wciąż jest tak

Fajnie by było gdyby zależna była jeezcze od pogody

Edited by mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
  • Thanks 1

Po zainstalowaniu i włączeniu systemowego lounchera, zaczyna mrugać obrać tak jakby nie mógł się do końca uruchomić po przełączeniu do poco louncher wszystko jest ok.
Jak można naprawić to?

Mi max 3

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

@QBAQ i @milenium17, no niestety, u mnie z rana przestała działać animacja. Nie wiedzieć dlaczego, obrazki w ustawieniach tapet zachowują się jak nieustawione. Muszę ponownie zrestartować telefon i ponownie ustawić tapety żeby były znów animowane. Dodałem Galerię do autostartu (uprawnienia ma nadane). Zastanawiam się czy systemowa usługa "Tapety blokady" może mieć wpływ na zanikanie animacji po pewnym czasie... @Orjon?

Jeśli jest wyłączona (w sensie - nie masz włączone żeby ci podmieniała tapety) to raczej nie powinna... 

3 minuty temu, Orjon napisał:

Jeśli jest wyłączona (w sensie - nie masz włączone żeby ci podmieniała tapety) to raczej nie powinna... 

To co może powodować zanik animacji? W dodatku samoczynny, po kilku, kilkunastu godzinach?

21 godzin temu, marcinj6 napisał:

Niestety nie mogę znaleźć nigdzie działających wersji.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Tu prawdopodobnie nie chodzi o miui, lecz o wersje androida 9.

Dnia 29.03.2019 o 10:15, sp4ubw napisał:

w aparacie doszły dynamiczne zdjęcia i są rejestrowane poprawnie tylko potem w galerii brak przycisków do ich obsługi,

Naprawiliśmy to. Będzie działać w następnej wersji dev.

Jak wyłączyć kolorowe mrugnięcia na skrajach ekranu przy przychodzących powiadomieniach?
Jest jakaś opcja na wysłanie zwolnionego filmiku aby ktoś mógł również obejrzeć go w zwolnionym tempie?

[Mi5] Wiem, że dopiero trzecia doba, trochę wcześnie, ale nie mogę się oprzeć bardzo wyraźnemu wrażeniu, że z baterią dużo lepiej. Twarde dowody za parę dni.

[mention=52652]Deasty[/mention] zgodnie z dewizą Acida - będzie kiedy będzie.
No w sumie racja. Mam nadzieję tylko że się na wydajności nie odbije

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

14 godzin temu, Orjon napisał:

Te tapety tylko dla Mi9?

Kolega z mi nota 3 wysyła whatsappem fiomiki w zwolnionym tempie. A u mnie na mi8 wysyła normalny film. W czym problem?

Hej,

powie mi ktoś, jak poprawnie ma wyglądać i działać ta animacja ładowania? Po podłączeniu kabla się pojawia, po wygaszeniu znika, i żebym znowu ją 'wywołał' to muszę na nowo podłączyć kabel, to tak ma działać? Jednorazowo?

50 minut temu, QBAQ napisał:

@Orjon a co to za tryb tych Dynamicznych zdjęć?

Coś a la iPhone czy top shot w Pixelach. Aparat robi kilka ujęć w ramach jednej fotki i możesz albo odtworzyć takie krótkie wideo albo wybrać inne ujęcie 

1 minutę temu, srgn1 napisał:

Hej,

powie mi ktoś, jak poprawnie ma wyglądać i działać ta animacja ładowania? Po podłączeniu kabla się pojawia, po wygaszeniu znika, i żebym znowu ją 'wywołał' to muszę na nowo podłączyć kabel, to tak ma działać? Jednorazowo?

Tak, dokładnie.

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Te tapety tylko dla Mi9?

Z tego co wiem część urządzeń juz je ma, akurat ja u siebie nie mam. Nie wiem czy to przenosiło prosto Xiaomi czy my.

2 godziny temu, Deasty napisał:

Jakieś info kiedy wbije Android Pie na Mi6? 

Drugi kwartał. Kiedy dokładnie - nie wiadomo. Będzie kiedy będzie 

• Like 1

Mi 5x

zdarza mi się, że powiadomienia z aplikacji dochodzą na Mi Band 3, ale na ekranie blokady się nie wyświetlają - dopiero po odblokowaniu telefonu mam ikonki i powiadomienia z treścią na pasku powiadomień

Ponownie jak w poprzedniej wersji jest problem z pogłosem w Mi Mix 2s. Rozmówca słyszy swój głos tak jakby się rozmawiało na głośnomówiącym w małym pomieszczeniu. Strasznie wkurzające. Znalazł ktoś rozwiązanie na to?

Edit: Powróciłem do wersji 9.2.28 i problem zniknął. Także to nie jest problem sprzętowy jak piszą na xda, tylko programowy. 

Edited by djs

W tej wersji jeszcze zauważyłem że AOD z zegarem zanika po jakimś czasie. Jest cały czarny ekran. Było tak podobnie ze 3 aktualizacje temu. 

W tej wersji jeszcze zauważyłem że AOD z zegarem zanika po jakimś czasie. Jest cały czarny ekran. Było tak podobnie ze 3 aktualizacje temu. 
Ja tak mam od kilku wersji ( od niedawna mam mi8). Na globalu było ok

12 godzin temu, mihail1 napisał:

Jak wyłączyć kolorowe mrugnięcia na skrajach ekranu przy przychodzących powiadomieniach?
Jest jakaś opcja na wysłanie zwolnionego filmiku aby ktoś mógł również obejrzeć go w zwolnionym tempie?

wez mi powiedz jak to odzyskać :D

wczesnije na mi8se to mialem i po aktualizacjach mi to niestety znikło :( 

Na rn5 (whyred) po zaszyfrowaniu danych  i probie deszyfrowania w twrp czy recovery z pierwszego posta wola o wzor pomimo ustawienia pinu. Nigdy w sumie sie tym nie bawilem i nie wiem czy tak juz jest czy po prostu cos zle zrobilem.

Edited by densa

wez mi powiedz jak to odzyskać
wczesnije na mi8se to mialem i po aktualizacjach mi to niestety znikło  
Znalazłem dbeb0af48d9fed543fc92e127162c3dc.jpg

Pomimo włączonej opcji VoLte w ustawieniach telefonu funkcja przestała działać. Może ktoś potwierdzić? Telefon Mi6

16 minut temu, mihail1 napisał:
Znalazłem

Dzięki

Szkoda że nie działa bez AOD
Wytapatalkowane z MI 8 SE

Edited by Voltron

Guest
This topic is now closed to further replies.