Skocz do zawartości

MIUI 9.3.28


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie okienko się pokazuje albo gdy przejdę do menu ostatnich aplikacji, albo gdy wyjdę z apki YT, albo gdy z poziomu paska powiadomień kliknę skrót do Ustawień/Wyszukiwarki w prawym górnym rogu.

Ok po wejściu w menu ostatnich aplikacji faktycznie YT zmniejsza się. Tak samo jak wybranie ustawień w paska w górnym rogu. Niestety nie działa, wychodząc na pulpit gestem od dołu do góry ekranu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Raczej należy się spodziewać że nie będzie takiej opcji wcale. Mi9 ma ten sam czujnik zbliżeniowy co MIX2S/MIX3, które również nie maja tej opcji u siebie bo ten konkretny typ po prostu tego nie wspiera.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem 9.3.28 na mi 5s plus. Tel uruchomił się, ale przestały działać whatsapp i viber. Zrobiłem zatem wipe dalvik cache i cache no i po restarcie SIM1 nie działa . To już kolejny raz tak mam. Znowu działa SIM2 a SIM1 chce PIN i nic więcej wiec jakby wykrywa kartę ale brak sieci. Czy to wina aktualizacji czy tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 9.4.11, aczkolwiek mocno zbugowane na whyred.

Zainstaluję i zobaczę.

 

EDIT: Jak ktoś ma whyred NIECH TEGO NIE INSTALUJE!

Nie można skończyć Pierwszej konfiguracji.

EDIT2:

1.thumb.png.441b18118b646746b42b3663394606f9.png2.thumb.png.3df94fb2dbeb63330ad72635fde6a900.png

@Orjon

Będzie kolejny build 9.4.11, czy trzeba czekać do następnej wersji ?

Oczywiście telefon jest cegłą, screeny musiałem wydostać przez recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...