Skocz do zawartości

MIUI 9.3.28


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
10 minut temu, galakty napisał:

To że jest problem i można go obchodzić co tydzień to ja doskonale wiem. I tak się składa że Mi 8 korzysta z Google Pay, nie mogę podpiąć karty pod mBank (na P9 miałem to samo) więc rozumiem że co czwartek muszę to naprawiać? 

Niestety tak. Mam dokładnie tak samo na MIX 3. Nie jest to czaso-, ani pracochłonne, ale zajmuje czas, zgadzam się. Jest to jednak niezależne od ekipy MIUI. Nie wiadomo przy tym czy, a jeśli tak, to kiedy uda się to naprawić. Za szybko Google zmienia zabezpieczenia. ;)

A teraz, w związku z "gnębieniem" przez Unię, w kwestii aplikacji systemowych, pewnie będzie jeszcze gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy xiaomi.eu, czyli 9.4.1 wprowadza poprawkę dynamicznych ujęć. Działają prawidłowo i można zapisywać krótką sekwencję lub wybrać jedno z ujęć i zapisać jako zdjęcie. 

Dalej nie działa obiektyw Google przy pierwszym uruchomieniu z menu aparatu stockowego. Kolejne uruchomienia nie dają już błędu. Uruchomienie ze skrótu w launcherze działa poprawnie.

Google Pay - bez żadnych działań prawidłowo działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z xiaomi.eu stable i byłem zdziwiony, że nie ma nowszej daty aktualizacji zabezpieczeń.

Po dwóch dniach wróciłem jednak do stable, za dużo baterii schodzi. Od naładowania do pełna nie dotrwałem do dwóch dni przy takim samym sposobie użytkowania. W ciągu nocy 5% gdzie na stable raptem 1%.

Zbytnio nie zauważyłem różnicy w działaniu a nowości jakoś też nie.

Może za krótko używałem.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pozwolenie odblokowania bootloadera i nie mam jak sprawdzić dlatego mam prośbę do osób korzystających już softu xiaomi.eu na Mi9 aby sprawdzili czy gdzieś w opcjach jest ustawienie Odblokuj telefon z aktywnym pokrowcem. Na globalu niestety nie ma tej opcji. Na xiaomi.eu w Mi6 jest to w Ustawienia - Ekran blokady i odcisk palca - Pozostałe ustawienia ekranu blokady.
Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rn5 zauważyłem już kilkukrotnie że wartości w 'Użycie baterii' jak i czas na baterii w 'Historia' mogą się przestać naliczać i działają ponownie dopiero po restarcie ewentualnie naładowaniu baterii +90%. Jedynie co wtedy działa to tylko wykresy w Historii i dzieje się to nieregularnie, miał ktoś coś takiego albo da się jakoś to łatwo naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, densa napisał:

Na rn5 zauważyłem już kilkukrotnie że wartości w 'Użycie baterii' jak i czas na baterii w 'Historia' mogą się przestać naliczać i działają ponownie dopiero po restarcie ewentualnie naładowaniu baterii +90%. Jedynie co wtedy działa to tylko wykresy w Historii i dzieje się to nieregularnie, miał ktoś coś takiego albo da się jakoś to łatwo naprawić?

Mi8 również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mihail1 napisał:

U mnie bateria wróciła do normalności, wipe cache pomógłdefault_smile.png

 

Czy wiadomo kiedy dostaniemy widevine l1?

Poco f1 już dostał wraz z nowym globalem

 

 

Nawet jak Global dostanie to nie takie proste aby xiaomi.eu to miało. MI9 ma, a na customie nie ma. Jakby ktoś pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jest powód, mi na rn5 przy gestach po przejściu do pulpitu też nie działa, na przyciskach jest normalnie.
Faktycznie, przełączyłem na przyciski ekranowe i działa obraz w obrazie.
A więc jest to błąd w nawigacji gestami.
No cóż pozostanę przy gestach, gdyż to dla mnie bardziej intuicyjne rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...