Jump to content

Dziwny problem z RAM

chmurowski
 Share

Recommended Posts

Dokladnie jak uzytkownik kulig007 napisal. Nie sugerujcie sie liczbami. Dopoki wydajnosc nie spada nie widze problemu. Dzialam na hongmi LTE od 2 miesieci na MIUI v5 stable, oryginalnym i zero problemow. Telefon rakieta. Np teraz wlaczony od 3 dni a dokladnie od 70 godzin, otwarte 14 apek, w tym komunikator, kamera, mapy, pasjans, tapatalk, email, slownik chinskiego i wciaz 360 ramu, zero spadku wydajnosci. Ok no to odswieze ... I myk 800 ramu, a wydajnosc rakieta. Pozdro!

Telefon kupiony w chinach ze stronki xiaomi.

Sent from my HM NOTE 1LTEW using Tapatalk

Edited by Tangmu

No właśnie próbowałem, pliki mam w /obb, apk 1.0.7 zainstalowałem, przekonwertowałem na systemową przez tb i dalej "aplikacja została zatrzymana

A siedzisz na v6 5.1.2?

No właśnie, inny telefon masz :P na Note lte nie działa twoja metoda

Potwierdzam, ta metoda niestety u nas nie dziala na Note LTE, ale moze to wersja samego androida bo próbwałem zainstalować na brata telefonie SGS3 i tez nie rusza, moze to też być wina niedziałających apek w sieci.

Potwierdzam, ta metoda niestety u nas nie dziala na Note LTE, ale moze to wersja samego androida bo próbwałem zainstalować na brata telefonie SGS3 i tez nie rusza, moze to też być wina niedziałających apek w sieci.

W sumie to możliwe że wina apek z neta bo są filmiki na yt gdy ktoś grał w GTA sa na s3

Ja niedługo kupię w Google play i zobaczymy czy zadziała, w razie czego mogę anulować zakup

Mam foldermount i nic to nie zmieniło w kwestii GTA, ale polecam bo dużo miejsca z tych 8gb można zaoszczędzić. A jakaś inna gra która potrzebuje obb Ci nie działa?

Sprawdzałem jeszcze chinatown war. brat ogarnął działająca wersje San Andreas i działa na SGS3 jak na tygodniu znajdę czas po pracy to sprawdzę i podzielę się z wami.

Mam foldermount i nic to nie zmieniło w kwestii GTA, ale polecam bo dużo miejsca z tych 8gb można zaoszczędzić. A jakaś inna gra która potrzebuje obb Ci nie działa?

Sprawdzałem jeszcze chinatown war. brat ogarnął działająca wersje San Andreas i działa na SGS3 jak na tygodniu znajdę czas po pracy to sprawdzę i podzielę się z wami.

Sorki za dupla postu, z telefonu pisałem.

Skoro tak mówisz, to zostaje przy MIUI, moze kiedys ktoś rozwiążę ten problem. Mi nie zależy aż tak bardzo na tym gta, chodzi mi ogólnie zeby przetestować telefon pod kątem gier no i obb kiedy mi się może też przydać.

Bo problemem nie jest obb, a GTA :P ja niedługo kupię w Google play więc sprawdzę czy wina pirata czy GTA ma jakieś bugi. Na tablecie też mi nie działało, po wciśnięciu offline wywalało do pulpitu a na xperii z2 kolegi po offline jest czarny ekran

Edited by maaaciekmaaaniek

Kurcze, chciałem sobie kupić Chinatown Wars na MI4 i nie mogę tego znaleźć w sklepie, zaś na komputerze w przeglądarce po znalezieniu mam informację że gra nie jest kompatybilna z moim urządzeniem. : / To tylko na tablety wyszło czy co?

"Chinatown Wars" spoko gierka :) Grałem w to kiedyś na PSP i chętnie bym pograł na moim Redmi Note ale oczywiście to urządzenie jest niekompatybile z ta gra :/ i weź tu człowieku bądź uczciwy, jak pirat działa lepiej od oryginału... Na PC też tak czasem bywa, że dopiero crack pozwala grać w oryginalną grę (patrz Ubisoft) Więc nikt tu nie propaguje piractwa tylko szuka rozwiązania problemu.

Swypnięte z Note LTE :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...