Skocz do zawartości

Dziwny problem z RAM


chmurowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie jak uzytkownik kulig007 napisal. Nie sugerujcie sie liczbami. Dopoki wydajnosc nie spada nie widze problemu. Dzialam na hongmi LTE od 2 miesieci na MIUI v5 stable, oryginalnym i zero problemow. Telefon rakieta. Np teraz wlaczony od 3 dni a dokladnie od 70 godzin, otwarte 14 apek, w tym komunikator, kamera, mapy, pasjans, tapatalk, email, slownik chinskiego i wciaz 360 ramu, zero spadku wydajnosci. Ok no to odswieze ... I myk 800 ramu, a wydajnosc rakieta. Pozdro!

Telefon kupiony w chinach ze stronki xiaomi.

Sent from my HM NOTE 1LTEW using Tapatalk

Edytowane przez Tangmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ta metoda niestety u nas nie dziala na Note LTE, ale moze to wersja samego androida bo próbwałem zainstalować na brata telefonie SGS3 i tez nie rusza, moze to też być wina niedziałających apek w sieci.

W sumie to możliwe że wina apek z neta bo są filmiki na yt gdy ktoś grał w GTA sa na s3

Ja niedługo kupię w Google play i zobaczymy czy zadziała, w razie czego mogę anulować zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam foldermount i nic to nie zmieniło w kwestii GTA, ale polecam bo dużo miejsca z tych 8gb można zaoszczędzić. A jakaś inna gra która potrzebuje obb Ci nie działa?

Sprawdzałem jeszcze chinatown war. brat ogarnął działająca wersje San Andreas i działa na SGS3 jak na tygodniu znajdę czas po pracy to sprawdzę i podzielę się z wami.

Mam foldermount i nic to nie zmieniło w kwestii GTA, ale polecam bo dużo miejsca z tych 8gb można zaoszczędzić. A jakaś inna gra która potrzebuje obb Ci nie działa?

Sprawdzałem jeszcze chinatown war. brat ogarnął działająca wersje San Andreas i działa na SGS3 jak na tygodniu znajdę czas po pracy to sprawdzę i podzielę się z wami.

Sorki za dupla postu, z telefonu pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo problemem nie jest obb, a GTA :P ja niedługo kupię w Google play więc sprawdzę czy wina pirata czy GTA ma jakieś bugi. Na tablecie też mi nie działało, po wciśnięciu offline wywalało do pulpitu a na xperii z2 kolegi po offline jest czarny ekran

Edytowane przez maaaciekmaaaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chinatown Wars" spoko gierka :) Grałem w to kiedyś na PSP i chętnie bym pograł na moim Redmi Note ale oczywiście to urządzenie jest niekompatybile z ta gra :/ i weź tu człowieku bądź uczciwy, jak pirat działa lepiej od oryginału... Na PC też tak czasem bywa, że dopiero crack pozwala grać w oryginalną grę (patrz Ubisoft) Więc nikt tu nie propaguje piractwa tylko szuka rozwiązania problemu.

Swypnięte z Note LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...