Skocz do zawartości

Netflix nie działa


Matt.ck

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem teraz dokładnie to samo, ale na shieldzie. Nic nie pomagało. Dopiero w przeglądarce w ustawieniach dałem "wyloguj na wszystkich urządzeniach", połączyłem shielda przez inny internet (na co dzień używam domowego z t-mobile, a połączyłem się przez telefon z play) i zaskoczył. Wróciłem na intrenet t-mobile i już działa ale i tak mam jakiś problem z wyświetlaniem zdjęć przy tytułach filmów, tak jakby t-mobile coś przyblokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i też z internetem od T-Mobile? Sprawdzę wieczorem z innym dostawcą internetu bo to jedyny trop w chwili obecnej, odinstalowanie aplikacji, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje.

Dodam, że korzystajac z aplikacji netflix na telefonie i internetu z Orange wszystko jest ok ale kiedy włączam wi-fi (internet z t-mobile) i na telefonie tez nic nie działa.

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/28/netflix-t-mobile-nie-dziala-awaria/amp/

Wygląda na to ze to wina dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Netflix mi działa :)

Mam natomiast pytanie do posiadaczy TV UHD oraz Netflix'a w planie Premium no i oczywiście oglądających go przez Xiaomi Mi Box 4K.

Ja mam TV FHD i przy tytułach filmów na Netflix pojawia mi się symbol HD. Czy Wam, posiadaczom TV UHD pojawia się symbol UHD?

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radasss napisał:

Netflix mi działa :)

Mam natomiast pytanie do posiadaczy TV UHD oraz Netflix'a w planie Premium no i oczywiście oglądających go przez Xiaomi Mi Box 4K.

Ja mam TV FHD i przy tytułach filmów na Netflix pojawia mi się symbol HD. Czy Wam, posiadaczom TV UHD pojawia się symbol UHD?

Pozdrawiam. 

Nie każdy film w serwisie Netflix jest w 4k - telewizor nie ma nic wspólnego z tą informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...