Skocz do zawartości

Mija 360 1080P - gdzie trzyma nagrania?


glaziu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mija360 działa mi w trybie wykrywania ruchu - robi to idealnie. W aplikacji widzę wszystkie momenty wykrycia ruchu w postaci 11 sekundowych nagrań. 
I właśnie - gdzie przechowywane są te nagrania? Dodam, że w kamerze NIE MAM karty SD, nie mam podpiętego żadnego NAS'a itd. Nagrania widzę tylko z poziomu aplikacji i tylko w miejscu gdzie są komunikaty o wykryciu ruchu.
W jaki sposób zarchiwizować sobie nagranie? Gdzie ono jest przechowywane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
10 godzin temu, rezmus napisał:

moze ta kamerka nie ma po prostu opcji pobierania z chmury? ;) pewnie jakbym sie do niej podpial to bym ustalil jak to jest trzymane, ale tak w ciemno ciezko. sam mam dafang i aqara g2, ale nie widze tu opcji wykupienia chmury.

jeżeli xiaomi ma chmurę w kamerze,to powinna być w każdej inne taka opcja,przecież to jest dodatkowa kasa(a chyba o to we wszystkich chodzi) dzięki chmurze,taka kamera może stać się naszym pełnoprawnym monitoringiem a nie tylko z nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tych tych filmikach z wykrywania ruchu (krotkich, takich jak omawiane powyzej) masz opcje zapisu?

na aqara g2 sprawdzilem krotkie filmiki (video message, alarm, timelapse) i FDS xiaomi trzyma je zaszyfrowane, ale przez plugina da sie je pobrac na fona.

jak kasujecie z FDS swoje filmiki to one sa tylko usuwane z api, ktore listuje je dla uzytkownika. innym api mozna te niby skasowane bez problemu wylistowac i pobrac ;) w internecie nic nie ginie ;)

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...