Skocz do zawartości

Mi 9X


Voltron

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi kolejny kotlecik

 

https://www.google.com/amp/s/www.tabletowo.pl/smartfon-xiaomi-mi-9x-specyfikacja/amp/

 

Może być całkiem całkiem pod warunkiem, ze dadzą NFC skoro to ma być odpowiednik note 7 pro na Europę to mam nadzieję, że brak miejsca na większe ogniowo (to istnieje coś takiego jak zbyt mało miejsca na większą baterię? XD) to właśnie upchanie NFC do środka obudowy.

 

Oby tylko xkom nie zaszalał negatywnie jak z ceną note 7, tylko wziął przykład z mi9 i nas mile zaskoczył

 

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Edytowane przez mrosi
Po co tyle pustych wierszy w poście...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.. Co ma xkom do cen oficjalnych w PL?
Bo jest oficjalnym dystrybutorem? Tak jak Mi Store. Możesz słowo xkom zamienić na mi store w pierwszym poście. Wyjdzie na jedno.

Mi9 nas pozytywnie zaskoczył cenowo i wyszło tyle mniej więcej co przeliczeniowo z yuanow na złotówki, natomiast redmi note 7 wyszedł niestety stosunkowo porównując do mi9 dużo drożej niz xiaomi zapowiedziało i kosztuje przykładowo zamiast 650-700zl to 900zl za 4gb ram.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voltron napisał:

Bo jest oficjalnym dystrybutorem? Tak jak Mi Store. Możesz słowo xkom zamienić na mi store w pierwszym poście. Wyjdzie na jedno.

Nie wyjdzie na jedno, bo to nie xkom ustala ceny ogólne, a ABCData, x-kom se może zacząć sprzedawać Mi9 za 3000 u siebie, co nie zmienia faktu, że cena oficjalna od Xiaomi (ABCData) w Polsce jest inna.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie na jedno, bo to nie xkom ustala ceny ogólne, a ABCData, x-kom se może zacząć sprzedawać Mi9 za 3000 u siebie, co nie zmienia faktu, że cena oficjalna od Xiaomi (ABCData) w Polsce jest inna.
No to niech będzie i abc data. Raczej każdy wie o co mi chodziło może powinienem użyć zamiast xkom "oficjalny dystrybutor xiaomi na Polskę". Sorry

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być AMOLED. :) Reszta standard, coraz więcej sprzętów ma 48 Mpix, dużo pamięci, ekrany ponad 6 cali, więc to tylko szczegóły. Szkoda, że Mi zawsze ma mniejszą baterię od Redmi. 7.5 mm można by trochę pogrubić i dać większe ogniwo. Co z tego, że procesor bardziej energooszczędny, jak ekrany rosną bez końca. Jeszcze chwila, a Mi Max będzie miał 10" albo będzie składany. No i kwestia ceny, bo Redmi Note 7 są już znane, RN7 Pro mignął mi dzisiaj w necie w wersji 6/128 GB za 299,99 dolarów (~ 1150zł), więc to raczej drogi budżetowiec, o ile jeszcze można o nim mówić "budżetowy", to już raczej po prostu średnia półka.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczaki a mój Mi ma coś 5500,czy tam 5800 mAh.... To są redmi z większymi? 

:mrgreen:

RN7 4/64 u nas kosztuje poniżej tysiąca... Zdsierają te chinole, a jeszcze na VAT może wpaść... ;-)

Po prostu trzeba chwilkę zaczekać.... Teraz siołmi chce wejść do nas z pompą i ceny dali nader sensowne... tylko czas... I wcale za granicą przestało być taniej... 

Tylko nie każdy model u nas będzie.... I nie "już!" "teraz!" "zaraz!" "natychmiast!". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...