Skocz do zawartości

Konfiguracja Internetu i MMS w Njumobile


schnor25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie myślałem, że z taką pierdołą będę musiał się udać na forum, no, ale zatrzymałem się w martwym punkcie. Przeniosłem matuli (ma Redmi 4A) numer do Nju, a na ich stronie mają "inaczej" rozpisane co i jak ustawić w punktach dostępu (w sensie nie do końca nazewnictwo pokrywa się z tym w ustawieniach MIUI). O ile Internet chyba dobrze skonfigurowałem (działa, jak żółw, ale jednak) o tyle chyba coś nie halo z MMS. Po wielu próbach stanęło na tym, że mogę otrzymywać MMS (swoją drogą dziwna sprawa, że muszę zmieniać punkt dostępu przy tej operacji, tzn. postawić ptaszek przy MMS, gdzie wcześniej w VirginMobile takich rzeczy robić nie musiałem, szło to z automatu), ale nie mogę ich wysyłać.  Kontaktowałem się w tej sprawie z BOK NJU (ale przez te 3 lata od kiedy od nich uciekłem nic się w tej sprawie nie poprawiło), ale lecą gotowymi formułkami, tj. przesłali mi to co mają na stronie podane. Jest tu jakiś posiadacz Xiaomi będący w NjuMobile? Mógłby podesłać ustawienia (zarówno internetu jak i mms)?

 

Edytowane przez schnor25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...