Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze miałem do południa wyłączony i nic nie było usług Xiaomi. Włączyłem popołudniui na wieczór miałem blisko 40% usług Xiaomi. Dziś cały dzień bez roamingu i zero usług Xiaomi.

Karty sim i sieci komórkowe -> roaming danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę włączyłem na noc tryb samolotowy.

Jest to chyba jedyna rzecz z którą walczę i nie mogę znaleźć optymalnych ustawień sieci (również wchodząc w serwisowe menu sieci 4636*). Na S7E (dwuletnim) bateria po nocy spadała max 1% na sygnalne LTE.

1.thumb.jpg.aabe84125c63c0226b9233fb62af3d57.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawioną synchronizację między 21 a 22gą. Wszystko załącza się automatycznie. Nie widzę sensu aby synchronizacja była na bieżąco.

Bateria trzyma mi rewelacyjnie i nigdy nie mam problemu z czymś co mi czerpie baterię.

Używam oczywiście eu wersji default_wink.png

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Jak ustawić synchronizacje na daną godzinę?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/xiaomi-mi-9-bateria-9900-mah

Ktoś się pokusi?

Jak widać dodatkowe 6500mah ma 3.4mm grubości. 1900mah ma 1mm. Mi9 ma 7.6mm. nie lepiej byłoby zrównać wystający aparat dodatkowym akumulatorem? I załóżmy, żeby mi9 miał w sumie 5500mah i brak problemu wystającego aparatu lub 5000 i bardziej zaokrąglone rogi żeby lepiej leżał w dłoni. Co za polityka robienia małych bateryjek w flagowcach?

Sumując dodatkowe 500mah ma 0.25mm więc żadna różnica dla ergonomii ale drzazga w oku na papierze bo nie jest najcieńszy

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/xiaomi-mi-9-bateria-9900-mah

Ktoś się pokusi?

Jak widać dodatkowe 6500mah ma 3.4mm grubości. 1900mah ma 1mm. Mi9 ma 7.6mm. nie lepiej byłoby zrównać wystający aparat dodatkowym akumulatorem? I załóżmy, żeby mi9 miał w sumie 5500mah i brak problemu wystającego aparatu lub 5000 i bardziej zaokrąglone rogi żeby lepiej leżał w dłoni. Co za polityka robienia małych bateryjek w flagowcach?

Sumując dodatkowe 500mah ma 0.25mm więc żadna różnica dla ergonomii ale drzazga w oku na papierze bo nie jest najcieńszy

Wytapatalkowane z MI 8 SE


Uwierz mi. Większości użytkowników nie potrzebuje większej baterii.

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi. Większości użytkowników nie potrzebuje większej baterii.

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Wiadome, wytrzyma 1 dzień zabawy, ale czemu miałoby nie wytrzymać 2-3 dni, to jest duża wygoda. Użytkownicy jak się przesiadli z telefonu trzymającego 2 dni na taki trzymający 1 dzień narzekają

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, wytrzyma 1 dzień zabawy, ale czemu miałoby nie wytrzymać 2-3 dni, to jest duża wygoda. Użytkownicy jak się przesiadli z telefonu trzymającego 2 dni na taki trzymający 1 dzień narzekają

Wytapatalkowane z MI 8 SE

MoE większa bateria mieć wplyw na cenę , grubość , wage

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoE większa bateria mieć wplyw na cenę , grubość , wage

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

6500mah ma 60 gram i 3.4mm, hipotetycznie 650mah, 6gram i 0.34mm więcej nie powinien nikt odczuć, natomiast w czasie działania już tak. Cenowo 3300 czy 4000 to raczej raptem kilka $. Bo na pewno nie 30-50

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, polish95 napisał:

Czesc, posiadam wersje global, średnio mi wychodzi koło 4-5h SOT gdzie widziałem na xda wyniki koło 6-8h, synchronizacje, skanowanie wifi mam wyłączone, co jeszcze mogę zrobić żeby zbliżyć się chociaż do 6h?

Musiałbyś powrzucać zrzuty ekranu z rozładowywania baterii, zainstalowanych programów, jasności wyświetlacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...