Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ktoś stronę czy dwie do tyłu wypowiadał się że wymienił w CCS baterię, albo na jakiejś grupie to czytałem i jakoś serwis nie robił problemu po ponad roku użytkowania ;)
Nie spróbujesz to się nie dowiesz, ja zamierzam się zgłosić, jak się nie uda to sprzedaje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
36 minut temu, brawo napisał:

Gdzie tu jest wynik? Zaznacz, pokaż nam.

Jakieś dwie wartości na mierniku ma, 1340 i 10700 mAh. Obydwie od czapy. Taki miernik z reguły przed pomiarem się zeruje i powinien w przybliżeniu pokazać ile energii dostał akumulator. Dwa, mało prawdopodobne żeby ładowało prądem ponad 1A przy 100% naładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. A ja chciałbym zapytać który rom najmniej drenował baterie? Od paru dni jestem posiadaczem mi9 także jeszcze wszystko nie jest ustawione i jest czas na zabawę rom-ami. Póki co wgrałem ostatniego Roma stable miui12. 0.6. Proszę o porady. Pozdrawiam.

Edytowane przez Viper9595
Błąd w tekście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wymieniłem baterie w swojej mi 9 tydzień temu. Przed wymiana sot na poziomie max 3 godziny, accubattery pokazywało 2100mAh. Kupiłem baterie na AliExpress nohon i jestem mile zaskoczony. Sot około 6 godzin i ogólnie telefon lepiej trzyma niż go kupiłem. Accubattery po 10 ładowaniach wskazuję pojemność baterii na ponad 3200mAh. Polecam taka wymianę jeśli ktoś ma problem z baterią :-)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska powrzucali tam screeny naszego ulubionego programu ORIENTACYJNIE liczącego pojemność i qrde wygląda to dobrze. Nawet po 3800mAh mają. Moja obecnie kiepsko trzyma i program wyliczył mi 2250mAh :) Zamówiłem oryginała jednak, a nohon już w koszyku był. A tu taki wynalazek. Ciekawe kiedy straci pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jestem po pierwszych testach NOHONa 4000 Mah, minęło równo 24h od pełnego naładowania. Obecnie 5h SOT i 40% wciąż zostało. Większość na LTE. 

 

Nie wiem co to za wynalazek, ale rzecz genialna. 

Rozładuje do zera i zobaczymy jaką będzie miał faktyczną pojemność, ale póki co AIDA64 pokazuje wyższą niż fabryczna. 

 

EDIT: 9h SOT, teraz czas na pomiar pojemności :D

 

Do baterii władowane 17Wh, pomijając jakieś tam straty i zaokrąglając nawet do 15 mamy wynik większy niż fabrycznej baterii, Aida64 pokazuje 3700 mAh.

Edytowane przez Exodisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 14.10.2020 o 13:50, brawo napisał:

A mnie to nie dziwi. Producent telefonu ma ci dać gwarancję 2 lata na akumulator (to nie są baterie!) wyprodukowany przez kogoś innego, który daje  6 miesięcy gwarancji? Zaraz zajady mi popękają ;)

A czyli jak producent kranu daje gwarancję 2 lata, ale na uszczelki daje 6 miesięcy to będzie ok? Producent odpowiada za produkt cały, nie ważne, że coś wytrzyma 6 miesięcy, a coś innego rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...