Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon w aucie najlepiej zamocować na desce rozdzielczej kilka centymetrów nad nawiewem - tak żeby bezpośrednio może po nim nie dmuchało, bo na zimę go z kolei ugotujesz, ale jednak żeby był głębiej w aucie a na lato trochę rozproszonego powietrza od klimy otrzymywał. Najgorsze miejsce to podszybie, telefon latem masz gorący jak z patelni i baterię tak szybko załatwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Liffer napisał:

Strasznie kiepsko ląduje na oryginalnym kablu i ładowarce z zestawu, przy BT, transmisji danych, GPS i ekranie na full -200 do -500ma :(

mi w upały jak nie miałem chłodzenia to też tak spadło jak tobie. Nie zawsze, ale wyskoczyło charge turbo a tu taki klops. Czasem z pracy do domu i mam doładowane 35%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem posiadaczem mi 9 od jakiegoś miesiąca aktualnie śmigam na globalu 10.2.13 jeżeli chodzi o moje opinie co do baterii to są one mieszane. Z jednej strony jest słabo bo przy moim użytkowaniu - powiedzmy niezbyt intensywnym, jakaś godzina rozmów dziennie, sporo przeglądania FB i innych komunikatorów, mało YT bateria wytrzymuje 1,5 dnia SOT ledwo 5h. Miałem wcześniej RN4 i było bardzo dobrze, żona man RN7 i bateria trzyma jej 3-4 dnia oczywiście telefon mało użytkowany. Z drugiej strony mamy QC i bateria ładuje się mega szybko. Wiec tak jak wspomniałem nie jest źle, zastanawiam się czy na miui polska byłoby lepiej? , oczywiście wersja global bo aktualizacja tygodniowe za dużo problemów generują. Pozdro

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejs_zbuk przeglądarka czy apka? Internety z sieci czy z wiufiu? 

IMHO 5h SoT to jakoś tragicznie nie jest przy takim użytkowaniu... Jeszcze mesendżery, albo inne śmieciorki komunikacyjne... I 1,5 dnia użytkowania przy takim SoT to wręcz nieźle jak na bakteryjkę o "kosmicznej" pojemności 3300 mili_ampero_wiadomo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejs_zbuk przeglądarka czy apka? Internety z sieci czy z wiufiu? 
IMHO 5h SoT to jakoś tragicznie nie jest przy takim użytkowaniu... Jeszcze mesendżery, albo inne śmieciorki komunikacyjne... I 1,5 dnia użytkowania przy takim SoT to wręcz nieźle jak na bakteryjkę o "kosmicznej" pojemności 3300 mili_ampero_wiadomo ;-)
FB przez aplikację, internet 70% sieć 30% wifi. Nie jest źle ale po obejrzanych / przeczytanych recenzjach w necie spodziewałem się lepszego wyniku. Ogólnie jest bardzo zadowolony z telefonu i polecam go wszystkim

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie ruszałbym plików user interface, bo kij wie comała żółta skośnooka człowiek miał na myśli tworząc je w taki a nie inny sposób ;-)

Do Kolegi z problemem czasowym - jak dla mnie czas działania masz zaje..biaszczy jak na tak małą bakterię i sposób w jaki tego używasz... SoTy po 7 godzin to mają uzyszkodnicy którym telefon nie działa półtorej doby, z tego doba na łączności internetowej z simu... Noż bądźże poważny ;-) takie rzeczy tylko w erze... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Mam problem, głównie z facebook services i messengerem. Od jakiegoś czasu (do tej pory było dobrze) pożerają mi dosłownie baterię. Problem występuje głównie kiedy mam włączone dane mobilne, ale mam wyłączona synchronizację, więc dziwne, że mimo to tak zjeżdża ta bateria... Czyściłem dane, przeinstalowałem, nie pomogło... Co może być przyczyną? Dołączam screeny.. sot 3.5h bardzo mało, a z tych apek nie korzystałam tak dużo...610e6e9f7e3e3afc86d5165d97497d19.jpg625f4d622093fe517099cf14b7b97106.jpg66710e78a6b4adf4cb85799a98dc2aba.jpgb5db41beaa3d91b96ee8d83505ac7a8f.jpg3c5c9c0529e670c8a156abc7de37a359.jpg42c53ff723bda38877b218e5c21ade8f.jpg9c1e0a4f08c97d585e4fb88c9535a3c6.jpge757f66ffbf7a73dcd1ea32efee9207b.jpga8ac5244cc85e104a9843d88b59cec31.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio macie aż tak źle z bateria? W sensie... ja za dnia mało uzywam telefonu, bo pracuję przy PC ciągle i wtedy mam problem wyciągnąć 3h SoT nawet. Ale byłem w weekend na krótkich wakacjach i przy nawigacji, 2x LTE, VoLTE + jasność ekranu na auto 100% osiągnąłem niemal 6h SoT. Moim zdaniem to świetny wynik. Zaznaczam że nawigacja była ciągle włączona. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio macie aż tak źle z bateria? W sensie... ja za dnia mało uzywam telefonu, bo pracuję przy PC ciągle i wtedy mam problem wyciągnąć 3h SoT nawet. Ale byłem w weekend na krótkich wakacjach i przy nawigacji, 2x LTE, VoLTE + jasność ekranu na auto 100% osiągnąłem niemal 6h SoT. Moim zdaniem to świetny wynik. Zaznaczam że nawigacja była ciągle włączona. 
Global, Eu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...